TEPfactor je dobrodružná hra společnosti TEPfactor zaměřená na týmovou spolupráci, adrenalin, dobrodružství, zábavu a výzvu za pět let zocelila už přes 200 tisíc nadšenců a utužila tisíce pracovních a sportovních kolektivů, školních tříd a rodin.

 

Kde vznikla myšlenka na zábavní centrum ve stylu Pevnost Boyard?

 

Před osmi lety se Tomáš Chroust rozhodl pro otevření zábavního centra ve stylu televizní show Pevnost Boyard. Jeho cílem bylo umožnit lidem v Česku zažít to, co předtím sledovali pouze v televizi. Po třech letech příprav spatřilo světlo světa zábavní centrum, které tu zatím nebylo.

 

V srpnu 2012 pak bylo otevřeno první centrum TEPfaktor v Chotilsku na Slapech.

 

Koncept s 21 úkoly, barem a pláží se postupně rozrostl také o konferenční centrum a ubytovací prostory a počet úkolů zaměřených na logiku, trpělivost, paměť, zručnost a fyzickou kondici vzrostl na současných 25.

 

Jak probíhá výběr úkolů pro zabávaní centrum TEPfactor?

 

„Úkoly neustále vylepšujeme a snažíme se obměňovat tak, aby pro zákazníka byly co nejzábavnější. Sbíráme zpětné vazby a pokud se nějaký úkol nelíbí nebo není zajímavý, tak ho vylepšíme nebo úplně vyměníme,“ vysvětluje Tomáš Chroust strategii pro výběr úkolů do centra TEPfactor.

 

O tom, že je projekt TEPfactor uspěšný svědčí nejen vysoká navštěvnost a obrat, ale také zájem ze strany zahraničních partnerů!

Expanze však neček TEPfactor pouze v zahraničí, ale také na domácí půdě…

Kontaktní osoba pro zájemce o franchisovou licenci

Jan Daneš

Ředitel společnosti TEPfactor

jan.danes@tepfactor.com

 

V případě zájmu o koncept TEPfactor nás kontaktujte:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ……………………………….

  Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

  Facebook_Top_Franchising

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!