Velmi moderní, pro zákazníky atraktivní koncept, který kombinuje v Evropě a ve světe oblíbené havajsko-asijské kuchyně. Základem je havajská miska označená jako poké bowl, která patří v posledních letech k největším trendům v oblasti gastronomie.

 

Exkluzivní zástupce systému Uncle Sharkii pro Českou a Slovenskou republiku:

AVEX systems

Ing. Aleš Tulpa

www.avexsystems.cz

Kontakt: ales.tulpa@avexsystems.eu

 

Informace o konceptu

Země původu

USA

Oblast podnikání

Gastronomie – Obchod

Typy nabízené licence

Master Franchisová licence pro ČR a Slovensko

Webové stránky

www.unclesharkii.com

Rok vzniku

2018

Cena za master licenci

Bude předmětem jednání s franchisorem

Cena za jednu licenci

15.000 EUR

Počáteční investice do jedné prodejny

Dle velikosti, formátu a umístění provozovny

Další poplatky

Bude předmětem jednání s franchisorem

 

Stručný popis franchisového konceptu

Po úspěšném rozvoji v USA a v řadě zemí v jihovýchodní Asii, kde se koncept Uncle Sharkii velmi dobře etabloval, má tento velmi atraktivní systém namířeno do Evropy, včetně českého a slovenského trhu, kde zcela určitě obohatí nabídku v oblasti gastronomických specialit. Základem je tzv. havajská miska označená jako poké bowl, která patří v posledních letech k největším trendům v gastronomii. Slovo poke znamená v havajštině krájet na kousky. A takové najdete i ve své misce poke. Originální poke se připravuje se syrovým tuňákem a tato verze, tedy ahi poke, je na Havaji i nejpopulárnější. Postupně ale vznikly varianty s různými druhy ryb, zejména s lososem, chobotnicí nebo třeba s krevetami. Původně se ryby předem marinovaly ve směsi sójové omáčky, sezamového oleje a cibule. Nyní se dochucují mnoha druhy omáček. K těmto jídlům se dále přidávají různé ingredience, zelenina či ovoce, řasy nebo i kaviár. Asijská kuchyně je patrná i v různých dochucovadlech jako např. wasabi pasta, korejské kimchi, asijská chilli omáčka sriracha nebo japonské omáčky teriyaki nebo ponzu.

Koncept Uncle Sharkii zahrnuje restaurace klasického a rychlého občerstvení, bary, kiosky, samostatné kamenné prodejny nebo mobilní prodejní jednotky.

I přes vysokou kvalitu a kreativitu přípravy všech pokrmů je průměrná cena jídel a nápojů relativně nízká. Restaurace a bary jsou stylově a vkusně zařízeny a tím vytváří příjemnou až rodinnou atmosféru. Velmi zajímavá je rovněž nízká investice do jednotlivých prodejních formátů, rychlá návratnost investic a vysoká rentabilita vlastního vloženého kapitálu.

Mobilní prodejny – tzv. Food Truck –  umožňují operativní přesun a umístění na různá stanoviště, zejména před obchodními centry nebo na různých sportovních, kulturních či společenských akcích, na veletrzích, festivalech, jakož i na akcích všeho druhu, kde je vysoká frekvence potenciálních zákazníků.

Uncle Sharkii nabízí franchisantům osvědčený podnikatelský „koncept na klíč“ ve formě tzv. „franchisového balíku“ pro úspěšné vybudování a řízení jejich franchisových podniků na českém a slovenské trhu.

 

 

Společnost AVEX systems vám poskytne více informací k níže uvedeným tématům, pokud vyplníte a zašlete nám Kontaktní formulář.

 • V čem spočívá know-how tohoto konceptu
 • Stručný popis franchisového systému a jeho filozofie
 •  Jak budete připraveni na vaše podnikání s tímto konceptem
 •  Plán školení a přípravy otevření vašeho franchisového podniku
 • Jaká jsou práva k obchodní značce, která jsou chráněná v ČR a na Slovensku
 • Jaká bude pomoc při výběru vhodné lokality a umístění vaší nové provozovny
 • Podpora master franchisového partnera ze strany franchisora
 • Jaké jsou základní požadavky na zájemce o master franchisové a franchisové licence
 • Jaká je přibližná výše počáteční investice a možnosti financování
 • Modelový business plán a plánovaná návratnost vaší investice
 • Podmínky pro získání master franchisové a franchisové licenc
 • A další informace pro vaše rozhodování o spolupráci s tímto franchisovým systémem

 

Bližší informace o konceptu Uncle Sharkii získáte také na webových stránkách: www.avexsystems.cz.

Nákupem master franšízové licence pro český a slovenský trh získáváte exkluzivní právo od franšízora nabízet na českém a slovenském trhu franšízové licence dalším vámi zvoleným franšízantům. Zakoupením individuální franšízové licence je franšízant oprávněn ke zřízení a provozu jedné provozovny v dohodnutém formátu na dohodnutém místě v České a Slovenské republice. S licencí získá franšízant také kompletní franšízový balík, zdokumentované know-how franšízora, včetně manuálu na zřízení a vedení jeho provozovny.

 

Franchisový systém je v České a Slovenské republice exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá  MASTER FRANCHISOVÉ PARTNERY.

 

 

V případě, že Vás franchisa Uncle Sharkii zaujala, neváhejte a kontaktujte nás:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace