Žabka je zavedenou sítí prodejen potravin v Čechách, zejména pak v Praze a Středočeském kraji. Naším cílem a vizí je poskytnout zákazníkům snadný a pohodlný nákup, nabízet co nejširší sortiment, aby u nás vždy nalezli to, co zrovna potřebují, a zajistit jejich maximální spokojenost s obchody a službami Žabka.

Poskytovatel franchisové licence

Tesco Franchise Stores ČR s.r.o.

Vršovická 1527/68b, 100 00 Praha 10

franchising@izabka.cz

www.izabka.cz

Počet poboček v ČR

Franchisové provozovny: 110

Podstata franchisového konceptu

Společnost Žabka, a.s. se 1. dubna 2011 stala součástí skupiny Tesco v České republice. K tomuto datu proběhla také změna názvu na Tesco Franchise Stores ČR a.s., později pak 4. ledna 2016 se právní forma společnosti změnila na Tesco Franchise Stores ČR s.r.o. Nyní funguje jako samostatná společnost skupiny Tesco, která provozuje síť prodejen potravin Žabka v České republice, především v Praze a širším okolí, ale také v dalších lokalitách Středních, Západních, Jižních či Severních Čech.

Otevírací doba těchto večerek (6 – 23 hod.) je pouze jedním z mnoha důvodů, proč jsou naše prodejny potravin tak populární. Šíře sortimentu, umístění ve vaší blízkosti a nároky na kvalitu obsluhy a poskytovaných služeb je to, co dělá Žabku Žabkou.

Obchody fungují ve formě franšízy, což znamená, že jsou provozovány nezávislými podnikateli podle standardů definovaných společností Tesco. Síť prodejen Žabka se neustále rozrůstá, proto stále hledáme nové spolupracovníky, kteří s použitím Tesco know-how a využitím síly naší skupiny poskytnou svým zákazníkům ten nejpohodlnější nákup.

Komu je franchisa určena:

TESCO hledá obchodního partnera, samostatného podnikatele, který má zájem a chuť rozvíjet svou prodejnu a vést ji s podporou franchisanta k co nejlepším výsledkům.

 

Co koncept nabízí franchisantovi:

 

Úvodní školení a trénink

Moderní prodejnu včetně zařízení a zboží

Zázemí silného a zkušeného partnera

Zajištění logistiky, marketingovou a provozní podpory

Hradíme nájemné, spotřebu energií a svoz odpadu

 

Franchisant navíc neplatí nájemné a spotřebu energií!

Jaké jsou požadavky na franchisanta:

Zkušenosti z maloobchodu či gastro provozu

Zkušenosti s vedením týmu zaměstnanců

Trestní bezúhonnost

Bezdlužnost (neexistence nedoplatků z finančního úřadu, zdravotní pojišťovny, správy sociálního zabezpečení, bankovního a nebankovního registru)

Uživatelská znalost práce na PC

INVESTICE DO FRANCHISY

Franchisant je povinen zaplatit vratnou kauci 20 000 Kč a nevratný licenční poplatek ve výši 10 000 Kč + 21% DPH.

Kontaktní osoba pro zájemce o franchisovou licenci

Josef Havel

Specialista personálního oddělení a řízení vztahu s franšízanty a pronajímateli

josef.havel@izabka.cz

V případě, že Vás franchisa sítě prodejen Žabka zaujala, neváhejte a kontaktujte nás:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace   ……………………………….

  Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

  Facebook_Top_Franchising

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!