Vzdělávací franchisový LEGO® koncept Brick by Brick nabízí svým franchisantům know-how nejen pro pořádání volnočasových kurzů pro děti, ale do činnosti jejich center patří také organizace narozeninových oslav a táborů i jiné celoroční aktivity.

Kapacity vašich prostor i čas lektorů tak budou plně využity v odpoledních hodinách i o víkendech!

Tábory pro děti pořádá Brick by Brick nejen v létě, ale také v zimě

V době letních i zimních prázdnin stále více rodičů řeší, kam s důvěrou „vyslat“ svého potomka, aby o něj bylo jednak dobře postaráno, ale aby se současně bavil a pokud možno také vzdělával. Stále populárnějšími se proto stávají tzv. příměstské tábory, kde je o děti nejen postaráno, ale kde stráví den se svými vrstevníky a ještě se něco zajímavého přiučí.

A jaké aktivity nabízí dětem Brick by Brick?

 • Kreativní workshopy s kostkami LEGO® s každodenním zadáním nového úkolu
 • Týmové hry a soutěže
 • Kreativní a uměleckou tvorbu
 • Focení se všemi výtvory
 • Pohybové aktivity
 • Vyváženou stravu a pitný režim
Celý program má svou logiku a scénář. Základem programu je střídání různých aktivit a zahrnuje také činnosti takzvaně stimulující  (skládání modelů s kostkami LEGO®, výroba vlastního LEGO® filmu), vzdělávací (zábavná hodina angličtiny), klidové (kreslení a malování) i pohybové (organizované týmové hry na venkovním hřišti s tématy LEGO®).

Celou dobu si děti hrají, ale zároveň rozvíjí svou kreativitu a navazují nová přátelství, a to vše pod vedením zkušeného táborového vedoucího a specializovaného lektora. 

Jaké vybavení je nutné mít, abyste mohli začít podnikat s franchisou Brick by Brick?

Alfou a omegou celého konceptu jsou kostky LEGO®. Nejedná se však o jakoukoliv, hrací sestavu LEGO, kterou mají vaše děti v pokojíčku, nýbrž o speciálně „naprojektované sady“, přesně podle metodiky Brick By Brick. K tomu, abyste mohli začít podnikat, vám koncept poskytne množství nejrůznějších licencovaných podkladů a výukových materiálů.

Pro provozování táborů je pak navíc zapotřebí mít také vybavení pro doplňkové aktivity – pro kreativní vyžití nebo sportovní aktivity. Všechny materiály jsou přizpůsobeny zájmům a požadavkům jednotlivých věkových skupin a účelu, jenž aktivity sledují.

V Brick by Brick ví, že udržet dětskou pozornost a motivaci je to nejdůležitější, proto se v programu střídají pohybové a tvořivé aktivity.

Připravte dětem ve vašem okolí (a jejich rodičům) ty nejlepší narozeniny jejich potomka!

Personál v Brick by Brick se snaží vytvořit dětem ty nejkrásnější narozeniny.  Během 2 hodinového programu se děti zabaví a zahrají pod taktovkou zkušených animátorů. Program je vedený podle přesného harmonogramu a scénáře, aby si děti užily oslavu tak, jak se patří. Samozřejmě nebude chybět ani dort, osvěžení a hory kostek LEGO®.

A co zahrnuje příprava narozeninové oslavy v Brick by Brick?

 • Pronájem prostorů a výzdobu
 • Dvouhodinový animovaný program
 • Vyškolené lektory a animátory
 • Dáreček gratulantům a oslavenci
 • Nápoje a dětské šampaňské
 • Elektronickou pozvánku

Tábory a narozeninové oslavy pomohou franchisantům nejen  využít plně své prostory a čas lektorů, ale mohou jim přinést i zajímavé zisky.

Centrum  Brick by Brick v Mladé Boleslavi otevřel pan Kosa teprve v únoru 2017 a první letošní příměstké tábory se velmi rychle plnily

Některé termíny jsou již plně obsazeny, u jiných zbývá ještě několik volných míst. Poměrně velký zájem o příměstké tábory přičítá mladoboleslavský franchisant dobře koncipovanému a vyváženému program pro děti, který nemá konkurenci.

„Táborů s angličtinou nebo zaměřením na konkrétní sport dnes najdete v jedné oblasti několik, ale tábor, kde se děti budou vzdělávat, sportovat a bavit se najednou, najdete jen v centrech Brick by Brick,“ vysvěluje výjimečnost konceptu pan Kosa.

Skutečnost, že se vše bude odehrávat v doprovodu LEGO® je pro děti jasným argumentem při výběru jejich táboru.

„Reklama na Facebooku a Googlu se jen postarala o to, abychom táborem vyplnili centrum skrze celé léto,“ doplňuje marketingovou strategii propagace táborů pan Kosa.

A jak se mladoboslevskému centru osvědčilo pořádání narozeninových oslav?

 „Zorganizovat pro děti nezapomenutelnou narozeninovou oslavu je pro nás jedna z nejvděčnějších aktivit našeho Brick by Brick centra. Rodiče jsou spokojeni, že veškeré starosti převezmeme my. Malý oslavenci si pak dvě hodiny užívají oslavu s kamarády po „dospělácku“ s lahví šampaňského a gratulanty, jež z našeho centra odchází plni zážitků a rádi se ostatním chlubí, co v centru Brick by Brick s LEGO® zažili,“ přibližuje přínos pořádání narozeninových oslav pan Kosa.

Po uspořádání tří až čtyř oslav se vám víkendové termíny začnou plnit samy!

Více o  aktivitách centra Brick by Brick v Mladé Boleslavi se dozvíte na: www.mladaboleslav.brickbybrick.cz/.

Pokud se i vy chcete podílet na zábavném a navíc poučném trávení volného času dětí ve vašem okolí, tak neváhejte a připojte se k Brick by Brick!

Podnikání ve volnočasovém vzdělávání dětí je zábava! 

A pod vedením zkušeného franchisora vám nové podnikání v tomto oboru půjde jako po másle…

Více informací o tomto konceptu naleznete zde!

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

V případě zájmu o bližší informace, vyplňte, prosím, kontaktní formulář a my se vám brzy ozveme:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franchis, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!