S velkým potěšením bychom Vám rádi oznámili, že byl učiněn první krok expanze franchisového konceptu MOA na českém a slovenském trhu. Společnost otevřela prodejnu MOA v Praze v nákupním centru Westfield Chodov a v Brně v Galerii Vaňkovka.


 Co nabízí svým zákazníkům prodejny společnosti MOA a čím je je právě tento koncept jedinečný?

Módní doplňky MOA reprezentují francouzskou eleganci, pestrost, neotřelost designu a kvalitu. Vše pro milovnice módy, které hledají doplňky pro zvýraznění jejích osobnosti při různých příležitostech (od běžného nošení, přes pracovní schůzky či významné slavnostní události). V MOA věří, že v té šíři sortimentu, kterou nabízí, si každá žena, dívka či malá slečna, vybere něco zajímavého, co padne do jejího stylu.

Tým MOA se těší na všechny, včetně pánů hledající něco milého/zajímavého pro své drahé manželky či partnerky, čím by je určitě potěšili. V MOA vám rádi poradí a společně s vámi vyberou vhodný dárek. Vánoce se totiž rychle blíží.

MOA reprezentuje velmi úspěšný mezinárodní franchisový koncept prodejen s módními a cenově výhodnými doplňky pro ženy, dívky a děti.

Sortiment zahrnuje širokou škálu zboží od klobouků až po boty a vše, co je mezi tím. Svým zákaznicím nabízí šaty, kabelky, boty, pásky, šály, šátky, šperky a módní bižuterii, jakož i další výrobky.

V MOA prodejnách najdete čtyři pečlivě vybrané a atraktivní kolekce, a to podle 4 ročních období. Všechny artikly odpovídají aktuálním módním trendům. Základní kolekce zboží jsou pak ještě doplněny skupinami specifických artiklů pro mimořádné příležitosti. Jsou to například: MOA Urban – pro aktivní a zaměstnané manažerky, MOA Origins – pro volný čas, MOA Limited – trendově orientované produkty, MOA Events – pro zvláštní/speciální příležitosti – např. svatby, různé oslavy, Mini MOA collection pro děti.

 

Master franchisový partner MOA hledá na českém a slovenském trhu nové franchisové partnery pro různá města.

MOA nabízí franchisantům osvědčený podnikatelský „koncept na klíč“ ve formě tzv. „franchisového balíku“ pro úspěšné vybudování a řízení jejich franchisových podniků. Franchisant přináší kapitál pro vybudování a provoz své franchisové prodejny, zůstává samostatným podnikatelem a je aktivně zapojen do operativního řízení svého podniku.

 

Koncept MOA svým franchisantům nabízí:

  • přípravu na franchisové podnikání všech budoucích franchisantů – před a po zahájení činnosti
  • podporu a rozvoj formou velmi dobře připraveného konceptu školení a vzdělávání
  • zpracování modelového business plán pro každého nového franchisového partnera, který obsahuje strukturu investic, výnosů a nákladů, jakož i očekávané zisky v průběhu dalších let po zahájení jeho činnosti
  • poradenství s výběrem správné lokality
  • maximální podporu při zařizování každé prodejny (návrh vnitřního a vnějšího designu, vybavení na klíč, apod.)
  • rozsáhlý, promyšlený a v praxi vyzkoušený marketing a různé marketingové nástroje pro realizaci marketingové strategie v České a Slovenské republice
  • kvalitní a atraktivní webové stránky pro český a slovenský trh
  • velmi dobře vybraný sortiment, oblíbených a velmi kvalitních produktů pro každou prodejnu
  • velmi dobře organizovanou logistiku – způsob objednání a dodání sortimentu zboží na místo určení, tj. do prodejen  franchisových partnerů.

 

Franchisový systém MOA je v České a Slovenské republice exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá nové FRANCHISOVÉ PARTNERY pro obě země. V případě zájmu kontaktujte společnost AVEX systems: ales.tulpa@avexsystems.euwww.avexsystems.cz.