Franšízový fitness koncept Contours působí v České republice již od roku 2007 a jako první u nás zavedl kruhový trénink, který v té době v Německu provozovalo již pět konceptů. Fitness centra Contours navíc patří k průkopníkům v této oblasti, kteří začali nabízet členství namísto jednorázových vstupů. Aktuálně má Contours již 25 poboček, z toho 4 vlastní a 21 franchisových.

podnikání ve fitness - začít podnikat? Jak si otevřít vlastní fitko? S Contours snadno!

„Hledali jsme franšízu, do které by se vyplatilo investovat, chtěli jsme něco ověřeného, něco co dává smysl a je lidem ku prospěchu,“ vysvětluje výjimečnost franšízy Contours Tomáš Bílý, master franšízant, majitel franšízového konceptu pro ČR.

Chcete začít podnikat a při tom pomáhat lidem?

Zkuste lety prověřenou franšízu Contours, prostřednictvím níž můžete přinášet prospěch jiným lidem!

fitko výhradně pro ženy - podnikatelská příležitost nejen pro ženyV čem tkví výjimečnost konceptu Contours oproti jiným ženským fitness centrům? Ve fitness centrech Contours vychází vstříc nejen požadavkům žen obecně, ale také jsou připraveni reagovat na jejich zdravotní omezení, vyšší věk nebo velkou nadváhu a podobně.

„Trend péče o zdraví a kondici je čím dál aktuálnější a některé ženy se zkrátka necítí dobře ve smíšeném fitku a potřebují trochu jinou péči,“ doplňuje strategii Tomáš Bílý.

A právě nyní hledá franšíza Contours nové franšízanty pro města Plzeň, Hradec Králové, Most, Teplice, Mladá Boleslav a JihlavaZ menších měst pak cílí na Děčín, Tábor, Chomutov, Znojmo, Písek a Jablonec nad Nisou.

„V těchto městech jsme zaznamenali zvýšenou poptávku po fitkách pro ženy, malou konkurenci a dobré ekonomické podmínky,“ vysvětluje strategii rozvoje český master-franšízant.

Co může koncept Contours novým franšízantům nabídnout?

Contours nabízí vedení od prvních kroků, po celou dobu, před otevřením fitka, resp. klubu, a samozřejmě stálou podporu také po jeho otevření. 

Díky letitým zkušenostem nabízí koncept Contours novým franšízantům konkrétní přesný návod i nástroje k tomu, abyste se na cestě k zisku a úspěšnému podnikání nedopouštěli zbytečných přešlapů.

S franšízou Contours téměř nelze být neúspěšný…

Podporu vám franšíza Contours nabídne zejména v těchto klíčových oblastech:

 • systém školení – jak trenérek, tak majitelů – vysoce kvalifikovanými lidmi z oboru
 • poradenství ve všech důležitých bodech provozu klubu včetně veškerých podkladů
 • vymýšlení a kompletní přípravu akcí pro klientky
 • fungující marketing
 • veškeré grafické a elektronické podklady
 • pravidelné novinky, atd.

„Dá se říci, že po těch deseti letech působení na českém trhu dokážeme našim franšízantům naservírovat opravdu elixír úspěchu a pokud se drží našich rad, lze s nadsázkou říci, že téměř nelze být neúspěšný,“ vysvětluje strategii podpory franšízantů Ing. Tomáš Bílý.

Záhy však dodává na vysvětlenou: „Je samozřejmě důležité, aby franšízant byl i sám aktivní a podílel se vlastními nápady a hlavně svou aktivitou na veškerém chodu klubu, ale nemusí tápat co dělat, protože mu se vším poradíme.“

Chcete začít podnikat ve sportovním odvětví, kde hlavní náplní je pomáhat ženám?

…aby byly šťastné, spokojené samy se sebou, zdravé a fit?! 

S Contours máte šanci začít podnikat snadno a bez velkých rizik a omylů!

Fitness Contours Opava foto

Contours nabízí nejen lety prověřenou značku i pomocnou ruku franšízantům, ale také partu fajn lidí, „Contours rodinu“, kde najdete vždy nejen pracovní, ale i přátelské porozumění!

A co naopak koncept Contours požaduje po svých franšízantech?

Koncept Contours vám doslova na „zlatém podnose“ naservíruje vše od A do Z. Řekneme vám, co a jak dělat, abyste byli úspěšní!

„Partner, franšízant Contours, by měl být člověk, který hledá změnu, ale nechá si poradit. Zároveň by měl být schopný vést malý tým trenérek. U potenciálního zájemce o franšízu není rozhodující věk a ani není třeba, aby měl s podnikáním nebo vedením firmy předchozí zkušenosti. Je dobré, když jsou naši franšízanti cílevědomí a uvědomují si, že je třeba věnovat práci čas, aby se dostavil úspěch. Zkrátka nečekat, že se to udělá tak nějak samo,“ objasňuje požadavky na potenciální zájemce o franšízu Ing. Tomáš Bílý.

Kolik by si měl zájemce o licenci připravit peněz?

Co se týká finančního zajištění, na rozjezd nového klubu je třeba mít alespoň 1 milion korun.

stažený souborRozjezd podnikání s Contours lze financovat i úvěrem!

„Vhodné je vlastní financování. Nicméně máme také franšízanty, kde byla velká část počátečního kapitálu financována úvěrem bez jakéhokoli ručení či předchozí podnikatelské zkušenosti. Banky jsou v posledních letech více nakloněny franšízovým konceptům,“ vysvětluje možnosti financování franšízy Tomáš Bílý.

Jaká je předpokládaná návratnost investice?

Od podpisu smlouvy po otevření klubu to trvá přibližně 3 měsíce a pak se celkem rychle klub dostane do fáze, kdy zisky pokývají náklady. „Návratnost investice je přibližně dva až tři roky. Samozřejmě vše závisí především na nájemném a nastavení platů trenérek. Konkrétní očekávanou návratnost probereme vždy s konkrétním zájemcem podle lokality a případně vybraného prostoru,“ doplňuje Ing. Tomáš Bílý.

Contours vám dokáže pro klub získat klientky a zaškolit trenérky tak, aby se dařil prodej členství a klub rychle začal vydělávat.

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

S  franchising konceptem Contours může úspěšně podnikat opravdu každý, kdo si nechá poradit.

   • Proškolí jak majitel franchisy, tak personál k přesným postupům veškerých aktivit klubu.
   • Poskytne Vám také dlouhodobě úspěšný systém marketingu, a tím od samého začátku naplní váš klub klientkami.

Láká vás podnikání ve fitness, ale nevíte jak si otevřít vlastní fitko a „odkud“ začít?

Neváhejte a připojte se k řadě úspěšných franšízantů konceptu Contours, franšíza vše zjednoduší, zlevní a ještě v podnikání nejste sami.

 maxresdefault

Aktuálně nabízí prodej franšíz do ekonomicky silných měst:

Plzeň, Hradec Králové, Mladá Boleslav, Most, Teplice a Jihlava. Z menších měst pak cílí konkrétně na Děčín, Tábor, Chomutov, Znojmo, Písek a Jablonec.

V případě zájmu o bližší informace, vyplňte, prosím, kontaktní formulář a my se vám brzy ozveme:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franšízingu a chcete být podrobněji informováni o franšízách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franšízingu – která franšíza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franšíz, kde je aktuální nabídka franšíz a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franšízignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franšíza a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franšízyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!