Kreativita Kooperace Komunikace Kritické myšlení Klíč k sebedůvěře

…..to je učení „soft skills“ chytře přestrojené za zábavu pod značkou FasTracKids

 franšíza fastrackids - vzdělávání dětí

Unikátní franšíza orientovaná na vzdělávání dětíFasTracKids, sestavena ve spolupráci s předními světovými vědci, rozvíjí potenciál dětí také v ČR

…. a nemá u nás obdoby

FasTracKids centrum rozvoje zaměřuje své kurzy především na rozvoj soft skills neboli měkkých dovedností, o kterých s určitostí víme, že je každý člověk potřebuje ve svém každodenním životě. Děti si tyto základní, avšak velmi klíčové, životní dovednosti osvojují ve FasTracKids zábavnou a naprosto přirozenou formou.

FasTracKids centrum rozvoje nabízí několik programů podle věkových kategorií. Pro děti od 6 měsíců funguje program FasTrack® Signing (znakování) který pomáhá porozumět tomu, co se Vám Vaše nemluvně snaží sdělit. Díky znakování se snižuje frustrace dětí, ale i rodičů. Výzkum ukazuje, že děti, které v raném dětství znakovali začínají dříve mluvit a s větší slovní zásobou. Program probíhá zábavnou formou ve spolupráci s rodiči.


Program
FasTrack FUNdamentals probíhá ve smíšených skupinkách dětí od 3 do 8 let.

 

Díky tomu je možné efektivně rozvíjet sociální dovednosti malých studentů, přičemž dochází k interakci mladších se staršími. Pro obě skupiny je to přínosné. Mladší se učí dělit s ostatními, kopírovat starší, atp. a starší děti se učí leadershipu, když se stávají asistenty mladších, ale i lektora.

Nyní se aktuálně připravuje ke spuštění v Česku nový program pro školní děti do 10 let s názvem FasTrack Sience. K dispozici jsou také propracované FasTrack kurzy angličtiny, hudební kurzy i letní zábavné tábory pro děti.

newsletter TF

Jak probíhá „výuka“ v praxi?
Popíšeme Vám hlavní program FasTrack FUNdamentals pro děti od 3 do 8 let…
discoverers_class_westborough_maMalí studenti dochází na lekce 1 x týdně, na 120 minut. Celý program je 2letý a bývá nazýván předškolní MBA. 20 % času se děti věnují rozvoji vědomostí. V 2měsíčních blocích si děti obohatí znalosti z 12 různých předmětů. Kromě těch tradičních jako např. biologie či přírodověda se zabývají i pro tento věk méně obvyklými jako je ekonomika a technologie. Kromě toho mají i pro české školství zcela nezvyklé předměty jako např. komunikace nebo cíle a životní lekce. 30 % času aplikujeme tyto znalosti ve formě různých experimentů a praktických činností. 20 % času si děti prohlubují své komunikační a prezentační dovednosti. Prezentace dětí jsou natáčeny na kameru a videa poskytována rodičům.  15 % času je vyhrazeno rozvoji kreativity, která nás jako jediná může v budoucnosti odlišit od robotů. 15 % času trávíme osobnostním rozvojem, kdy posilujeme spolupráci, leadership, sebevědomí, …

tlačítko katalgovový zápis

 

Franšíza FasTracKid se nedá jen tak okopírovat

FasTracKids je franšíza v oblasti vzdělávání dětí, která nabízí několik unikátních programů pro jejich rozvoj v různém věku. V čem je ale jiná, než ostatní, nám prozradil Martin Chalupský, master franchisant poskytující licenci na jedinečné vzdělávání dětí v ČR:

„Naše velikost nám umožňuje spolupracovat s předními světovými vědci na vývoji našich programů. Koncept je proto jen velmi obtížně kopírovatelný. Inspiraci a celé know-how získáváme ze zahraničí, kteří s námi sdílí best practices ve všech oblastech konceptu.“

Jakou máte zpětnou vazbu od rodičů dětí, které Vaše kurzy navštěvují?

kids4„Rodiče dětí, kteří k nám chodí, jsou nadšení. Na některých dětech jsou totiž vidět výsledky během krátké doby. Pokroky mají možnost rodiče sledovat na natáčených prezentacích, samotné výuce, kterou mají možnost sledovat a v neposlední řadě na vědomostech a vystupování dětí. Video prezentace se těší nesmírné oblibě na obou stranách – u rodičů i dětí.“ Říká s nadšením Martin Chalupský a pokračuje: „Podělím se s Vámi o jednu referenci za všechny, kterou píše jedna ze spokojených maminek po obdržení videa“:

Dekujeme moc za video, mne to prislo PERFEKTNI. Viky ma uz asi 100 shlednuti a konkuruje mnozstvim shlednuti videa Michaelu Jacksonovi a jeho nejlepsim videoklipum:-):-) Moc se nam to libi, Viky si sam sebe pousti a babicky taky, dokonce i slza ukapla:-) Manzel (a to je co rict!!) rikal, ze on mit takovy medialni trenink a vzdelani, tak kde by dneska byl 🙂 Coz je tedy pochvala jako hrom.“ 

„Děti jsou zkrátka z kurzů nadšené a rodiče také. Mimo jiné také proto, že naše výukové prostředí myslí i na samotné rodiče. V našich centrech rodiče najdou pracovny, kde mohou v klidu pracovat, zatímco děti se baví v učebnách.  Rodiče ale mohou také sledovat „projekci z učebny“ na obrazovce v čekárně, u šálku dobré kávy, nebo si samozřejmě během výuky mohou například odskočit na nákup“ doplňuje master franšízant tohoto vzdělávacího projektu pro ČR, Martin Chalupský.

.

Základní principy volnočasového vzdělávání dětí ve

FasTracKids:

1. Podporovat celoživotní lásku k učeníFasTracKids - franchising vzdělávání - podnikání ve vzdělávání formou franšízy

2. Učit využívat a předávat znalosti

3. Budovat komunikační a řečnické dovednosti

4. Rozvíjet kreativní myšlení a dovednost řešit problémy

5. Podporovat vůdčí schopnosti a osobní růst

6. Připravit děti na školu a na život

 

Hledáte pro sebe vhodnou podnikatelskou příležitost?

Láká Vás vzdělávání dětí, které je skutečně rozvíjí, protože pracuje s oblastmi, které české školství často opomíjí?

FasTracKids centrum rozvoje je šance pro Vás!

Chtěli byste začít podnikat ve vzdělávání? Zajímá Vás blíže franšíza FasTracKids?

Kdykoliv se na nás obraťte:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  newsletter TF

   —————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? 

  Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

  Franchising – odkazy, které se Vám mohou hodit…