Chcete podnikat bez nutnosti milionové investice?

 

Právě Vám se nabízí podnikatelská příležitost s franšízou Husse – požadavek na prvotní investici je maximálně 100 tisíc, i méně! 

 

Švédská firma Husse představuje tradiční rodinnou firmu vedenou otcem a syny. Master franšízantka pro Českou republiku, Andrea Vláčilová, se do podnikání pustila také společně se svým tátou a na českém trhu úspěšně provozují franchisové pobočky pro psy a kočky již 9 let.

Na prvním místě je u konceptu Husse kvalita, která je v celé Evropě stejná. Nezáleží na tom, kde si zákazník krmivo koupí, jelikož obal a kvalita je stejná. A to se o mnoha značkách říci nedá,“ vysvětluje strategii konceptu Husse Andrea Vláčilová.

 

Koncept Husse oslaví působí na trhu již přes 30 let

 

Otevřít si vlastní obchod pro mazlíčky může každý, kdo má odhodlání stát se vlastním pánem – nemusíte být ostřílený manažer, ani milionář.

Franšízová spolupráce s Husse nemá náročné podmínky pro start!

 

Husse je švédský výrobce vysoce kvalitních suchých a mokrých krmiv pro domácí zvířata, kosmetiky a pamlsků pro psy a kočky. Společnost Husse byla založena ve Stockholmu v roce 1987. V roce 1993 začal vývoj franchisového systému ve Skandinávii. O tři roky později se společnost rozšířila do dalších evropských zemí.

 

V současné době provozuje v Evropě síť cca 700 franšízantům s krmivem pro psy a kočky v nejvyšší kvalitě a získala si více než 250 tisíc zákazníků (Slovensko, Polsko, Německo, Dánsko, Rakousko, aj.)

Díky dodávkám přímo z továrny, vynecháním velkoobchodů i maloobchodů, může Husse kombinovat konkurenceschopné ceny a velmi atraktivní marže pro franšízanty

 

Základním předpokladem fungování značky Husse je, že produkty této společnosti nejsou k dispozici v tradiční prodejní síti (prodejny, sklady). Zákazník si produkty Husse může zakoupit pouze přímo od místního distributora – franšízanta, který má výhradní právo na prodej produktů v dané oblasti a je zodpovědný za organizování distribuce.

 

O tom, jak se koncept Husse dostal do České republiky nám řekla Master franšízantka paní Andrea Vláčilová.

 

Paní Vláčilová, jak jste se dostala k franšíze Husse a proč jste se pro ni rozhodla?

 K franšíze Husse jsem se dostala velkou náhodou. Na internetu jsem si našla, že švédská firma Husse nabízí master licenci pro ČR. Nelenila jsem, obratem jsem se jim ozvala a vyžádala si bližší informace. Po prvotním setkání a zjištění informací jsme spolu s tátou testovali tyto granule přímo na našich psech. Jelikož počáteční investice pro Master franšízu nejsou nízké, chtěla jsem se sama přesvědčit, že nabízím kvalitní výrobek, který funguje. Nemůžu někomu něco nabízet, když vím, že to nefunguje. Po půlročním testování a maximální spokojenosti jsme se rozhodli dne 11. 3. 2010 podepsat smlouvu s Husse.

Táta dříve podnikal v oblasti kávy, nicméně v období příchodu obchodních řetězců do ČR, které na výrobce tlačí, aby neustále snižovali cenu a tím kvalitu vstupních surovin, se situace stala kritickou. Za tak nízkou požadovanou cenu nemohl kvalitní kávu prostě vyrobit.

„Nenabízím nic, co nemám sama ověřené,“ vysvětluje svou strategii master-franšízantka.

 

Jak probíhá Vaše podnikání s Husse – jste master franšízantkou, provozujete také Husse franšízu, jinak řečeno prodáváte i Vy sami krmivo pro domácí zvířata?

Já osobně provozuji franšízu pro Brno. Mám otevřené 2 showroomy, kde si zákaznici mohou naše výrobky prohlédnout a převzít vzorek či o vhodné variantě podiskutovat, jelikož nabízíme širokou škálu produktů. Jimi objednané zboží následně doručíme až domů. Showroomy se mi osvědčili jako dobré komunikační místo.

 

Jaký je potenciál zákazníků v ČR? Nakupují rádi kvalitní krmivo?

Český člověk je velice citlivý na korunu. Nicméně v dnešní době už lidé vědí, že kvalitní krmení ušetří velké peníze za následnou péči.

O kvalitě produktu Husse svědčí také vítězství v soutěži „TOP FOR DOG“ o nejlepší granulované krmivo, které společnost získala v letech 2015 a 2016

 

Jakou podporu svým franšízantům nabízíte?

Našim franšízantům nabízíme nejen právo na užívání značky a ochranné známky Husse a exkluzivitu na prodej výrobků a služeb pod značkou Husse v daném regionu, ale také řadu výhod jako např.:

 • nárok na nákup produktů vyrobených výhradně pro franchisovou síť Husse v centrálním skladě Husse Česká republika;
 • startovací balíček obsahující všechny marketingové materiály, které potřebujete pro zahájení podnikání, včetně některých standardních produktů Husse;
 • různá školení a další vzdělávání – na produkty v portfoliu značky Husse, správnou výživu zvířat, zásady fungování systému, prodejní techniky a operační systém na podporu prodeje;
 • rozsáhlou síť specialistů Husse – chovatele, psí salóny, cvičitele psů, speciální kluby psů a koček, psí a kočičí útulky, veterináře;
 • právo využívat Operační manuál Husse – podrobné normy franchisové sítě a informace nezbytné pro nezávislé podnikání;
 • přístup do centrálního informačního systému Husse podporujícího řízení vztahů se zákazníky;
 • nárok na trvalou péči a aktivní podporu ze strany hlavního českého franchisora;
 • marketingovou a propagační podporu.

 

Jaké jsou naopak Vaše požadavky na franšízanta Husse?

Zájemce o franšízu Husse musí mít k dispozici malý suchý skladovací prostor o výměře asi 15 m2 (např. garáž), počítač s přístupem na internet, mobilní telefon a auto k rozvozu krmiva.

Ale především musí mít silnou motivaci k zahájení vlastního podnikání, chuť pracovat z domova a být svým vlastním pánem.

„Důležitý je kladný vztah ke zvířatům a zájem budovat dobré vztahy se zákazníky.“

Je start podnikání s Husse finančně náročný?

 • Nutná počáteční investice ve výši 40 – 120 tisíc Kč v závislosti na velikosti a umístění prodejny
 • Průběžný měsíční poplatek 1 500 – 3 500 Kč – v závislosti na počtu a velikosti dané franchisy

 

Franšíza Husse představuje tradiční rodinný koncept, který svým zákazníkům nabízí kvalitní krmivo pro jejich domácí mazlíčky

 

Podnikatelská příležitost, kde vás počáteční investice přijde max. na 100 000 Kč!

 

Pokud Vás nabídka společnosti Husse zaujala, neváhejte a staňte se spokojeným franšízante značky Husse.

O reference či bližší informace o podnikání s franšízou Husse si stačí říct… 

 

Vyplňte, prosím, kontaktní formulář a my se vám brzy ozveme:

 

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace