Podnikatelská příležitost právě pro vás:

Podnikateský klub Empiria 21 hledá nové franšízanty na provozování vlastních networkingových klubů

Posláním Podnikatelského klubu Empiria 21 je propojovat podnikatele nejen na lokální úrovni, ale i v rámci celé České republiky.

Podnikatelský klub Empiria 21 vytváří příjemné prostředí, ve kterém se jeho účastníkům daří nacházet nové obchodní kontakty, navazovat nové spolupráce, získávat nové zkušenosti a znalosti či hledat nové kolegy a přátele.

Na networkingových setkáních Podnikatelského klubu Empiria 21 naleznete aktivní a pozitivně naladěné majitele firem, podnikatele, živnostníky a obchodníky, kteří chtějí využívat osvědčenou cestu, jak poznat nové lidi ze svého okolí a budovat své podnikání na základě důvěry a osobního doporučení.

Franšíza Podnikatelského klubu Empiria 21

V čem je nabídka franšízové spolupráce s Podnikatelským klubem Empiria 21 výjimečná?

Networkingová setkání jsou příležitostí, jak zefektivnit podnikání, ušetřit náklady na reklamu, najít vhodnou cílovou skupinu klientů, získat doporučení na nové dodavatele či odběratele a v neposlední řadě také sdílet zkušenosti s podobně smýšlejícími lidmi. A právě taková setkání Podnikatelské kluby Empiria 21 pro své klienty vytváří. A to formou pravidelných ranních nebo podvečerních setkání pro členy a hosty klubu a také v podobě velkých celovečerních akcí pro několik desítek účastníků jednou za 2 měsíce.

[youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=oQycJmcCGUM“ width=“500″ height=“300″]

Provozováním vlastního networkingového klubu získáte konkurenční výhody jako například snadný přístup k novým obchodním partnerům, klientům a informacím (proto Empiria 21 vítá i franšízanty, jejichž stávající podnikání je závislé na osobních referencích), zvýší se vaše osobní prestiž v rámci podnikatelské komunity ve vašem regionu a v neposlední řadě získáte i zajímavý zdroj příjmů.

O tom, že networking v Podnikatelském klubu Empiria 21 funguje, svědčí i fakt, že za rok 2015 zrealizovalo 48 členů klubu vzájemné spolupráce v objemu přes 51 milionů korun.

Franšíza Podnikatelského klubu Empiria 21

Chcete zefektivnit podnikání, ušetřit náklady na reklamu, oslovit zajímavou cílovou skupinu klientů a sdílet zkušenosti s podobně smýšlejícími lidmi?

Připojte se k franšízovému konceptu Podnikatelského klubu Empiria 21!

Empiria 21 je podnikatelský klub, jehož hlavním cílem je propojovat aktivní podnikatele a podporovat jejich obchodní aktivity. A to jak prostřednictvím pravidelných setkání skupin jednou za 2 týdny, tak i během společenských a vzdělávacích akcí a setkání ve firmách členů.

tlačítko katalgovový zápisKlub je otevřen všem pozitivně naladěným a aktivním podnikatelkám i podnikatelům, kteří hledají netradiční cesty, jak poznávat úspěšné lidi ze svého okolí, chtějí navazovat nová přátelství a zároveň budovat podnikání na základě osobních kontaktů založených na důvěře, doporučení a referencích.

Kromě pravidelných setkání členů a hostí skupin pořádá Podnikatelský klub Empiria 21 šestkrát ročně i celovečerní networkingové akce pro 50 – 150 účastníků. Ty jsou buď smíšené (Profinetworking) nebo pouze pro ženy (Profibabinec). Účast na těchto akcích není vázána na členství a může se jich tak zúčastnit kterýkoli zájemce.

Networkingová setkání jsou příležitostí, jak zefektivnit podnikání, ušetřit náklady na reklamu, získat lepší obchodní podmínky, nalézt zajímavé dodavatele, ale také získat novou cílovou skupinu klientů. V rámci skupiny je běžné vzájemné doporučování, sdílení zkušenosti, obchodování a také navazování nových přátelství. Networkingové podnikatelské kluby jsou jednou z nejefektivnějších strategií, jak budovat dlouhodobé obchodní vztahy.

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

Chcete získat bližší informace o franchisovém systému networkingových setkání v Podnikatelských klubech Empiria 21?

Napište nám:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

   

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franšízingu a chcete být podrobněji informováni o franšízách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franšízingu – která franšíza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franšíz, kde je aktuální nabídka franšíz a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franšízignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franšíza a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franšízyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!