Chcete posunout svou firmu „někam dál“? Rádi byste objevili více příležitostí, které byste sami možná nikdy neviděli? Starosti s podnikáním Vám nedají spát?

Získejte díky jiným podnikatelům v TAB Boardech manažerské zázemí pro svoji firmu, nové zkušenosti, podporu, a hlavně nový pohled na svůj byznys!

franchising byznys networking TAB Board

Podnikatelská kooperace – říkáte si, že něco takového nemůže v praxi fungovat?

Funguje! A divili byste se jak! V Americe podnikatelské komunity TAB Board (TAB, The Alternative Board®) úspěšně fungují téměř 30 let a v České a Slovenské republice se v posledních letech těší také velké oblibě. Není divu. Tisíce majitelů firem po celém světě díky koncepci TAB Board změnilo „život své firmy“ – našli své spřízněné „byznys přátele,“ naučili se na své podnikání nahlížet v jiném světle. Nalezli nejen nové cesty k řešení a realizaci nejrůznějších situací, ale hlavně se poučili z chyb a zkušeností svých kolegů z různých oborů, díky nimž včas eliminovali množství omylů a chyb vlastních…

Podnikání s podnikateli - TAB Board zvyšuje efektivitu, profesionalitu a dodává lehkost českému podnikatelskému prostředí - podnikatelé kooperují, vzájemně si radí a pomáhají

Zajímalo by Vás, jaký přínos a smysl může mít kooperace podnikatelů z různých odvětví?

Pak pro vás bude zajímavé prozkoumat široké možnosti franšízového konceptu TAB Board. Nabízí totiž podporu pro majitele malých a středních firem, která umožňuje efektivněji pracovat na rozvoji vlastního podnikání. Někdy totiž bývá těžké se na problémy a komplikace v podnikání umět podívat z jiné perspektivy, zvenčí, řekněme nezaujatě.  

franchising - 500 nejlepších franchis - podnikání franchising - franchisové podníkání s TAB Board„Podnikatelé po celém světě mají stejné obavy, řeší stejné otázky, čelí stejným výzvám a dělají i stejné chyby. Vzájemným sdílením praktických zkušeností z podnikání se firma rozvíjí mnohem efektivněji“ říká Jason Zickerman, CEO a president TAB US (značky TAB, The Alternative Board®)

Podle hodnocení časopisu Enterprenuership je TAB nejlepší franšízový koncept na světě v oblasti business koučinku a poradenství.

 

A jak to všechno v TAB Board funguje?

TAB Board je členská organizace a jako její člen nebudete na své podnikání sám. Budete se pravidelně, jednou za měsíc, setkávat se sobě rovnými a zkušenými podnikateli na zasedáních TAB Boardu, které jsou strukturovaně vedeny facilitátorem. Budete řízeným způsobem sdílet rady a zkušenosti z podnikání s ostatními členy boardu.

Ti museli během své kariéry také překonat mnohé překážky a čelili stejným výzvám, jako malí a střední podnikatelé, kteří si dnes chodí pro radu a osobní zkušenosti na zasedání TAB Boardu. Navíc jsou členům k dispozici patentované nástroje pro diagnostiku firmy a její strategické vedení, které pomohou vnést do byznysu řád a smysl.

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

TAB Board využívají podnikatelé – majitelé firem – už 26 let a během této doby poskytl podporu více než 15 000 majitelům firem. 

„Praktické rady a tipy od kolegů podnikatelů přinášejí našim členům možnost rychleji se posunout dále, jak v profesním, tak i osobním životě a získat lepší pozici oproti konkurenci na trhu“ říkají držitelé Master franšízy Šimon Mastný a Petr Škabrada, kteří koncept TAB Board přivedli k nám do České a Slovenské republiky.

kolaz

Úspěšné podnikání – Vzájemná podpora – Business koučink – Poradenství – Vzdělávání – Předávání zkušeností – Přátelské vztahy

To je doména TAB Boardů, flotil nezávislých, avšak vzájemně sobě prospěšných podnikatelů a manažerů, kteří se učí jeden o druhého.

tlačítko katalgovový zápis

Vedení franšízových podnikatelských klubů TAB Board jako podnikatelská příležitost pro zkušené manažery

Nejen že skrze „podnikatelská zasedání“ TAB Boardů můžete rozvíjet své podnikání a přijímat rady od zkušených podnikatelů, ale franšíza také nabízí možnost stát se vlastníkem licence TAB Board a provozovat TAB Boardy ve svém regionu. Jestli máte víceleté zkušenosti s poskytováním business konzultací, koučováním manažerů nebo řízením firmy, (ať už vlastní, nebo jako manažer nějakého podniku) a nemáte ještě v plánu se ubrat do profesníhodůchodu“ nebo do něj máte ještě daleko, je možné, že podnikatelská příležitost vedení TAB Boardů ve vašem regionu je dalším možným profesním stupínkem právě pro vás.

Podmínkou je ochota sdílet své poznatky a zkušenosti ze světa byznysu. Rady a pomoc neproudí pouze jedním směrem, franšízanti TABu mohou také získat mnoho cenných zkušeností a informací Jedna z velkých výhod franšízového systému TAB spočívá v tom, že celý rozsah služeb, které poskytujeme našim členům, mohou všichni naši kolegové také plně využívat pro rozvoj vlastního franšízového businessu.

Tak jako naši členové nejsou na podnikání sami, tak ani naši franšízanté nezůstanou ve svém regionu osamoceni a bez podpory jako „kůl v plotě“, ujišťují potenciální franšízanty Šimon Mastný a Petr Škabrada.

Ať už vás zaujala možnost stát se členem TAB Boardu, nebo by vás lákalo zapojit se do franšízy TAB jako franšízant, provozovatel vlastního (regionálního) Boardu, jedno je jisté. O tým zkušených podnikatelů se může každý člen kdykoliv opřít a dostat od nich radu a podporu – a to je opravdu nenahraditelné.

Zajímá vás, jak můžete lépe a efektivněji podnikat?

Chcete informace o TAB Boardech ve vašem okolí?

Máte manažerské zkušenosti a chcete je zúročit?

Franšízový koncept TAB Boardu je pro vás dobrá podnikatelská příležitost!

 

Napište si o informace:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

  Facebook_Top_Franchising

   

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

   

  Franchising – odkazy, které se Vám mohou hodit…

  Přemýšlíte, v čem podnikat? Napadlo Vás, že franchising nabízí zajímavé možnosti podnikání? Lámete si hlavu a nevíte, jak začít podnikat s konkrétní franchisou? Pomůžeme Vám! 

  Pokud se o franchisové podnikání zajímáte, ale nemáte úplně jasno v tom, jaké má franchising výhody či nevýhody, přečtete si tento článek. Anebo pořád tápete ve franchisingové hantýrce? Připravili jsme pro Vás krátký příspěvek, kde Vám ve franchisingové terminologii uděláme jasno. Nebo již nákup franšízy delší dobu zvažujete, ale chtěli byste vědět, na co si dát pozor či nač se připravit?

  V záložce „články“ naleznete veškeré odpovědi na různé otázky v jednotlivých příspěvcích, avšak pokud na našem webu odpověď  na Váš dotaz nenajdete, velmi rádi Vám odpovíme osobně – neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli otázkami či připomínkami! Jsme tady pro Vás.