OK POINT, franšízové podnikání propojující finanční plánování, nízkopoplatkové bankovnictví a kvalitní realitní služby

Společnost Broker Consulting působí na trhu již od roku 1998 a od té doby neustále roste. Na franšízové bázi funguje od roku 2015, kdy otevřela první OK POINT v Praze v Klimentské ulici. V roce 2016 společnost otevřela dalších 12 franšízových poboček OK POINT. Ke konci roku bude otevřeno přes třicet OK POINTů z celkově plánovaných 70 poboček.

Jak franšízové provozovny OK POINT fungují?

Franšízové pobočky OK POINT představují propojení finančního plánování, nízkopoplatkového bankovnictví a kvalitních realitních služeb.

A to vše pod jednou střechou bez nutnosti navštěvovat několik institucí separátně. Jednotlivé pobočky fungují tak, že klient má k dispozici realitní, finanční a bankovní služby na jednom místě, čímž klienti šetří jednak čas, ale i peníze.

Ve franšízové pobočce OK POINT získá klient nejen nejvýhodnější produkty na trhu napříč bankami, ale také nabídku konzultace s odborníky, kteří doporučují jen produkty a služby zapadající do plánů klienta. Obrovskou synergii s tím vším vytváří i možnost poskytování realitních služeb, což je na českém bankovním trhu naprostý unikát. Propojení mezi realitním a finančním byznysem přináší Broker Consulting jedinečné možnosti a postavení v rámci konkurence.

Každá franšízová pobočka OK POINT disponuje moderními technologiemi, které usnadňují klientům orientaci v jejich financích i službách, jež Broker Consulting nabízí. Podstatnou výhodu tvoří nově také umístění dnes stále populárnějších vkladomatů.

OK POINT – podnikatelská příležitost nejen pro schopné realitní a finanční specialisty

Ideální pro zahájení vlastní podnikatelské kariéry 

Pokud jste někdy přemýšleli o vlastním podnikání, ale neměli jste dostatek odvahy, motivace či vstupního kapitálu, nyní se můžete osmělit!

S OK POINT může začít podnikat každý, kdo se „umí otáčet“!

Jaké výhody přináší propojení realitního a finančního byznysu do jedné franšízové pobočky OK POINT?

Díky intenzivní a mnohdy dlouhodobé spolupráci založené na důvěře klientů se realitní konzultanti a specialisté Broker Consulting dostávají k nemovitostem, o kterých jiné realitní kanceláře ani netuší. Velmi rychle se tak buduje naprosto jedinečná a rozsáhlá síť nemovitostí napříč Českou i Slovenskou republikou, kde skvěle funguje párování nabídky s poptávkou. Na tyto realitní obchody se přirozeně váže celá řada finančních služeb v podobě hypoték či finančních plánů.

 

Obrovským finančním přínosem pro realitní specialisty jsou kontakty a tipy od kolegů konzultantů. Proto Broker Consulting vyhledává stále více realitních makléřů, kteří  čekají na nové pracovní příležitosti a výzvy.

 

Jak se franšízovým pobočkám OK POINT v České republice daří?

Neustále se zvyšující návštěvnost OK POINTů a počty spokojených zákazníků poukazují na úspěšnost tohoto konceptu. V plánu je vybudovat sít 70 OK POINTů napříč celou Českou republikou.

Do konce roku plánuje Broker Consulting, z celkového plánu 70 franšíz, otevřít dalších 12 franšízových poboček OK POINT!

Franšízanti a podnikatelé, není na co čekat!

Jak jsou na tom franšízové pobočky OK POINT  v porovnání s konkurencí?

„Přímá konkurence s identickým rozsahem služeb v Česku zatím není. Samozřejmě konkurencí jsou nám banky, pojišťovny či poradenské sítě, ale celý koncept jsme postavili tak, aby pro klienty bylo mnohem přitažlivější řešit všechny své záležitosti v OK POINTu a ne jinde,“ vysvětluje Jan Lener, ředitel PR a komunikace Broker Consulting, výhody franšízových poboček OK POINT.

Chcete důkaz? Jan Lener jej předkládá: „ Například v OK POINTu nabízíme našim klientům hypotéky od všech bank. To je pro klienty obrovská přidaná hodnota. Ale to není všechno, náš finanční plán jim například umožní splatit hypotéku i o několik let dříve.“

Banky zavírají poloprázdné pobočky „s ozvěnou“, realitky bez finančních služeb mají také problémy.

Broker Consulting cílí na to být se svými  komplexními službami nad bankéři i realitkami …

 

A jaký zájemce o spolupráci je pro franšízovou pobočku OK POINT ten pravý?

Pro navázání spolupráce s franšízantem nejsou pro Broker Consulting důležité zkušenosti z obchodní sféry nebo znalosti z oboru. Tyto znalosti jsou vítány, nejsou však podmínkou navázání spolupráce.  Mnoho franšízantů se do vedení OK POINTů zapracovalo díky kvalitnímu a fungujícímu systému podpory a celý franšízový systém jim dopomohl k prokazatelným výsledkům.

Nedostatek znalostí ani zkušeností nejsou překážkou!

Broker Consulting má extrémně promyšlené know-how a propracovaný systém, který franšízantovi i jeho zaměstnancům nabídne vše, co může pro podnikání potřebovat. Podporu nabízí nejen při rozjezdu pobočky!

 

Co získáte, když si zřídíte franšízovou pobočku OK POINT?

 

Především osvědčené a perfektně fungující know-how Broker Consulting, systém práce, obchodu a marketingu může franšízantovi pomoci. To je to, co začínající podnikatelé běžně nedostanou, nemají se s kým poradit a mnohdy narazí na problematická místa. Každý člověk má silné a slabé stránky. Když máte kolem sebe tým lidí, dokážete nechat vyniknout své silné stránky. Broker Consulting to franšízantům nováčkům dokáže výrazně ulehčit, zároveň však ponechává prostor pro jejich vlastní představy a plány.

Broker Consulting chce, aby v podnikání s franšízovými pobočkami OK POINT byli franšízanti spokojení a vychutnávali si úspěch.

Broker Consulting ho totiž pak zažívá s nimi!

Na jak velkou investici by se měl zájemce o franšízovou pobočku OK POINT připravit?

Rozjet nový OK POINT představuje investici kolem 1,5 milionu korun. Návratnost  počítají v Broker Consulting ze zkušenosti v měsících, ne v letech.

Bilancujete právě svou profesní dráhu? A zaujala vás možnost mít svoji vlastní franšízovou pobočku OK POINT?

Broker Consulting vám  může nabídnout vysokou míru inovace a hlavně realizační a finanční sílu lidí ve firmě.

 

Franšízové pobočky OK POINT se postupně daří implementovat do prémiových lokalit v centrech měst.

Projděte si  proto stránky www.okpointy.cz a pak přijďte do Broker Consulting probrat konkrétní možnosti. Příležitost franšízových poboček OK POINT tady nebude věčně. Nejlepší lokality budou časem rozdány.

Neváhejte a připojte se k síti franšízových poboček OK POINT!

V případě zájmu o bližší informace, vyplňte kontaktní formulář a my se vám brzy ozveme:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchiszingu a chcete být podrobněji informováni o franchiszách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchiszingu – která franchisza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franchisz, kde je aktuální nabídka franchisz a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchiszignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisza a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchiszyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!