Americká kobliha neboli donut se těší stále větší oblibě i u nás. DUCK DONUTS nabízí malým i velkým mlsounům velkou škálu různých donutů.

Kde vznikla myšlenka na franšízu nabízející donuty různých chutí?

 

Myšlenka a název konceptu vznikly v roce 2007 v městečku Duck, Severní Karolína, USA. Dnes má tato velmi úspěšná franšízová síť více než 100 prodejen v USA a v dalších zemích světa, ve kterých bylo až dosud prodáno přes 22 milionů DUCK DONUTS. Jedná se o celosvětově nejprodávanější a nejoblíbenější dezert. Tyto koblihy nebo speciální koláče pocházejí z Holandska, odkud se rozšířily do všech zemí světa.

 

V čem tkví základ úspěchu a vysoké oblíbenosti produktů DUCK DONUTS?

 

Hlavním faktorem je především jejich vysoká kvalita, mezi zákazníky velmi oblíbený sortiment, jakož i výroba donuts na speciální přání odběratelů. Výrobky jsou vždy čerstvé, voňavé a velmi chutné. Kromě donuts jsou v nabídce i kvalitní druhy kávy, čaje a dalších nápojů. Koncept nabízí pestrý výběr produktů, které lidem chutnají.

 

Kde všude lze prodejnu DUCK DONUTS umístit?

 

Vedle designově velmi atraktivních prodejen pod značkou DUCK DONUTS, které jsou většino umístěny v nákupních centrech nebo na velmi frekventovaných ulicích, jsou výrobky nabízeny i v pojízdných prodejnách (v rámci sportovních, kulturních a společenských akcí nebo pro rekreační a turistické oblasti), v restauracích, barech nebo ve smluvních sítích prodejen jako shop-in-shop. Formát provozovny je možné vždy přizpůsobit potřebám konkrétní lokality.

Produkty DUCK DONUTS jsou vždy vyráběny z kvalitních surovin dle vlastních originálních receptů nebo od prověřených a ve světě známých dodavatelů různých polotovarů, např. čokolády, krémů a dalších ingrediencí.

Franšízový koncept zahrnuje i catering a home-delivery: dodávky objednaného sortimentu do firem, na různé oslavy, svatby a různé soukromé nebo společenské akce, jako například oslavy narozenin nebo posezení u kávy/čaje s přáteli.

 

Jaké výhody nabízí koncept DUCK DONUTS master franšízantům a franšízovým partnerům?

 

Koncept nabízí osvědčený podnikatelský „koncept na klíč“ ve formě tzv. „franšízového balíku“ pro úspěšné vybudování a řízení jejich franšízových podniků na českém a slovenské trhu.

Nákupem master-franšízové licence pro český a slovenský trh získáváte exkluzivní právo od franšízora nabízet na těchto trzích franšízové licence dalším vámi zvoleným franšízantům.

 

Co konkrétního nabízí koncept zájemcům o spolupráci?

 

 • Koncept DUCK DONUTS nabízí rozsáhlé a praxí prověřené know-how. Svým master franšízantům a franšízantům poskytne obchodní značku a veškerá práva s ní související.
 • Vše co master franšízanti či franšízanti potřebují znát naleznou ve franšízových příručkách a manuálech, které podrobně popisují celý systém. Tyto příručky a manuály jsou průběžně aktualizovány.
 • Master franšízanti a franšízanti absolvují rozsáhlou přípravu na podnikání a zaškolení. Je jim nabídnuta pomoc při výběru vhodné lokality – umístění provozovny, její uspořádání a vybavení. Také získají modelový business plán, strukturu počátečních investic a financování franšízových provozoven.
 • Koncept DUCK DONUTS se může pochlubit rychlou návratností investice.
 • Master franšízant a franžízant získá podporu před a po otevření provozovny, nonstop poradenství, kvalitní a praxí prověřěný IT systém – kompletní sofwarové vybavní – pro každou provozovnu a master franšízanta.

 

Master franšízant získá Master franšízovou licenci pro Českou a Slovenskou republiku a exlusivní práva na prodej dalších franšízových licencí DUCK DONUTS v těchto zemích.

 


V případě zájmu a potřeby kontaktujte emailem společnost AVEX systems: ales.tulpa@avexsystems.eu nebo volejte: Ing. Aleš Tulpa +420 724 007 505.


 

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace