Global Franchise Forum, které se bude konat v Hamburku ve dnech 26.04.-27.04.2017 představí franchisové systémy, které plánují expanzi do různých zemí Evropy. Je to velká příležitost i pro české a slovenské franchisory k navázání kontaktů s experty na franchisové podnikání, kteří působí v 26 evropských zemích a mohou pro ně vyhledat master-franchisové partnery.

Program fora nabízí kromě představení jednotlivých franchisových konceptů, zemí pro plánovanou expanzi a členů největšího organizace franchisových poradců v Evropě – Franchise Pool International – zkráceně FPI, kteří budou pro franchisové koncepty hledat master-franchisanty nebo franchisanty, i řadu workshopů na různá témata, jako např.: Jak se na expanzi připravit, kde a jak hledat master-franchisové partnery, jak nejlépe a kvalifikovaně vypočítat master-franchisové poplatky, co by měla obsahovat master-franchisová smlouva z pohledu zkušených franchisových poradců a právních expertů, doporučené marketingové aktivity na počátku expanze v jednotlivých zemích, aj.

„Forum otevírá cestu všem franchisovým systémům, které mají v plánu expandovat především do různých zemí Evropy,“ vysvětluje Ing. Aleš Tulpa ze společnosti AVEX systems, člen ČAF a spoluorganizátor tohoto fóra, který ve FPI zastupuje Českou a Slovenskou republiku.

A Tulpa - zástupce za ČR a Slovensko ve FPI

„FPI byla založena před několika lety z iniciativy Německého franchisového svazu na podporu mezinárodního franchisingu. Vybrala si v každé zemi nejlepšího franchisového poradce na trhu a nabídla mu členství v této prestižní a dnes největší organizaci svého druhu v Evropě“, vzpomíná Ing. Tulpa na počátky spolupráce s FPI před 10 lety.

Toto forum se koná již po šesté a navazuje na velmi dobré zkušenosti a výsledky z posledních let v italských Benátkách, v rakouském Salzburku, na Maltě,  v Barceloně nebo v holandském Rotterdamu v roce 2016. Na všech akcích bylo představeno celkem přes 85 franchisových systémů, které následně expandovaly do zemí, ve kterých FPI působí.

Podívejte se jak probíhalo Global Franchise Forum v Rotterdamu 2016 

[youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=10F4_5tto3w“ width=“500″ height=“300″]

V případě Vašeho zájmu o účast na Global Franchise Foru 2017 v Hamburku zašlete prosím  e-mail na ales.tulpa@avexsytems.eu .

Více informací najdete i na internetových stránkách: www.avexsystems.eu nebo www.franchisepool.org.