Global Franchise Forum, které se bude konat v Rotterdamu ve dnech 19. – 21. dubna 2016, představí nové franchisové systémy, které plánují expanzi kromě jiných zemí Evropy i do České a Slovenské republiky. Je to velká příležitost i pro české a slovenské franchisory k navázání kontaktů s experty na franchisové podnikání, kteří působí v 26 evropských zemích, kteří poradí, kde a jak hledat master-franchisové partnery.

Global franchise forum 2016

 

Program fora nabízí kromě představení franchisových konceptů, jednotlivých zemí pro plánovanou expanzi a členů největší organizace renomovaných a zkušených franchisových poradců v Evropě – Franchise Pool International – zkráceně FPI, kteří budou pro franchisové koncepty hledat master-franchisanty nebo franchisanty, i řadu workshopů na různá témata, jako např.: Jak se na expanzi připravit, kde a jak hledat master-franchisové partnery, jak nejlépe a kvalifikovaně vypočítat master-franchisové poplatky, co by měla obsahovat master-franchisová smlouva z pohledu zkušených franchisových poradců a právních expertů, doporučené marketingové aktivity na počátku expanze atd.

„Forum otevírá cestu všem franchisovým systémům, které mají v plánu expandovat především do různých zemí Evropy,“

vysvětluje Ing. Aleš Tulpa ze společnosti AVEX systems, člen ČAF a spoluorganizátor tohoto fóra, který v FPI zastupuje Česko a Slovensko. „FPI byla založena před několika lety z iniciativy Německého franchisového svazu na podporu mezinárodního franchisingu. Vybrala si v každé zemi nejlepšího franchisového poradce na trhu a nabídla mu členství v této prestižní a dnes největší organizaci svého druhu v Evropě“, vzpomíná Ing. Tulpa na počátky spolupráce s FPI.

Toto forum se koná již po páté a navazuje na velmi dobré zkušenosti a výsledky z posledních let v italských Benátkách, v rakouském Salzburku, na Maltě nebo v Barceloně a Londýně v roce 2015. Na všech akcích bylo představeno celkem přes 70 franchisových systémů, které následně expandovaly do zemí, ve kterých FPI působí.

V případě Vašeho zájmu o účast na foru v Rotterdamu zašlete prosím  e-mail na: ales.tulpa@avexsytems.eu. Více informací najdete i na internetových stránkách: www.avexsystems.eu nebo www.franchisepool.org .