Franšíza Brick by Brick

Franšíza Brick by Brick je koncept vzdělávání dětí z USA.

Učí děti technickým a přírodním vědám tak, že staví modely z kostek Lego®. Zaměřuje se na oblast tzv. STEM – science, technology, engineering, mathematics. Každá hodina kurzu má jasný vzdělávací cíl a podrobný metodický plán. Děti se učí například, jak funguje helikoptéra nebo ponorka, jak funguje páka, kladka, nebo odstředivá síla.

Koncept Brick by Brick v Česku

Společnost Empire získala master franšízovou licenci pro Českou a Slovenskou republiku a v Bratislavě otevřela prvé vlastní centrum Brick by Brick. V obou republikách můžou partneři podnikat s tímto konceptem s franšízovou licencí.

S produkty a službami Brick by Brick je možné pokrýt, resp. vytěžit prostory i lektory od rána do večera včetně víkendů. Na jedné straně jsou čistě vzdělávací programy – kurzy pro děti od 4 do 12 let. Tyto je možné učit ve vlastních prostorách, nebo přímo ve školách a školkách po vyučování. Velmi žádané jsou i příměstské tábory, nebo narozeninové oslavy, které už jsou hodně o zábavě. Ale spojení zábavy s učením je přece úžasné a ideální. Protože když se bavíme, učíme se nenápadně, ale efektivně.

Franšíza Brick Brick

Proč je Brick by Brick výjimečný

Koncept obsahuje metodické plány pro 7 typů produktů a každý je podrobně popsán. Lektor tak nemá možnost sklouznout, ale má jasný plán, co přesně má dělat. Tím pádem je zaručena kvalita programů a jejich snadná reprodukovatelnost. Tím, že jsou metodické plány opravdu podrobně zpracovány, získá partner obrovskou přidanou hodnotu. Nemusí už nic testovat, upravovat a hledat správné řešení. Všechno už někdo vymyslel, otestoval, upravil a franšízant dostává hotový, ověřený produkt.

[youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=UkXmZOR8qAg&feature=youtu.be“ width=“500″ height=“300″]

Při programech se používají speciálně sestavené krabičky s kostkami Lego® nebo Duplo®. K těmto krabičkám se dostane jenom franšízový partner. Výjimečné jsou tím, že z jedné je možné sestavit více než 40 modelů. A mnohé z nich mají i motorek, takže děti zažijí, jak jejich model funguje, a zahrají se.

Samotné Lego® působí lákavě, a to jak pro děti, tak pro rodiče. Ale velký rozdíl oproti běžně dostupným stavebnicím je právě ve vzdělávacím rozměru Brick by Brick. Kostky jsou jenom nástrojem.

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

Co partner ještě získá

Hlavně zázemí a know-how vzdělávací společnosti, která na trhu vzdělávání úspěšně působí už 12 let a zároveň 7 let buduje franšízovou síť jazykových škol. Tato síť má v současnosti 20 partnerů v ČR a 30 v SR.

Náš partner taky získá know-how jak vybrat ty správné lektory, jak je zaškolit, pracovat s nimi a udržet si je. Obchodní a marketingové know-how je naše, protože trh v USA je přece jenom jiný. Ale právě díky mnohaleté zkušenosti s vlastními školami i sítí partnerů, dostane franšízant jedinečné a ověřené know-how.

Franšízant samozřejmě získá územní exkluzivitu. Jsme mu kdykoliv k dispozici pro dotazy a konzultace a jednou ročně pořádáme konferenci pro partnery, aby se neustále zlepšovali.

tlačítko katalgovový zápis

 

MÁTE DALŠÍ DOTAZY? ZEPTEJTE SE NÁS.

    Jméno

    E-mail

    Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

    Franchisa

    Doplňující informace