Evropa jak vyrostla

Naši milí čtenáři, připravili jsme pro Vás další čtenářsky oblíbený podnikatelský příběh – tentokrát příběh o tom, jak se mladý „(ne)realiťák“ rozhodl začít podnikat „od piky“ a dnes stojí v čele přední realitní franšízy, která si vybudovala silné postavení v Čechách i na Slovensku.

 

Zkusit štěstí v podnikání může každý, chce to jen mít otevřené oči a brát vážně své myšlenky typu „Páni, tohle by byla podnikatelská příležitost!“ nebo „No vidíš, díra na trhu, to tady chybí…“. Taková myšlenka se čas od času mihne v hlavě každému z nás, ale většinou jak přijde, tak odejde. Možná je to škoda, třeba jste možná i vy někdy měli svou příležitost na dosah a nevědomky jste ji promarnili. Kdo ví? Ale nezoufejte a zkuste poslouchat svůj vnitřní hlas, možností jak začít podnikat je hodně, třeba že už vymyšlených a vy je můžete „jen převzít“. A možná jednou budeme psát řádky i o Vašich začátcích…

RK EVROPA franchising v realitách, Michal Macek

 

Dnes ale o Michalu Mackovi – úspěšném podnikateli, majiteli a zakladateli realitní franšízy EVROPA

Právě on je totiž živoucím důkazem toho, že i „nevinná“ hláška ve smyslu: „Tohle bych dokázal líp“ Vás může přivést na novou cestu profesním životem dřív, než byste řekli švec. Michal Macek měl totiž štěstí v neštěstí (a hlavně měl oči otevřené dokořán v pravý čas), našel totiž svou motivaci začít podnikat v realitách, když se stěhoval a stal se „obětí“ neprofesionality makléřů. A tady, v roce 1997 se píší začátky jeho příběhu…

Chce to odvahu vyrůst a stát se tím, kým skutečně chcete být…

 

Jak RK EVROPA na svět přišla, aneb začátky podnikání v realitách…

Na své začátky ve společnosti Evropa vzpomíná Michal Macek, zakladatel a majitel RK Evropa. První byt, který Michal prodal, byl panelákový byt 3 + 1 v Praze na Proseku za necelý milion korun. Od té doby objem zakázek realitní franšízové sítě EVROPA přesáhl deset miliard korun.

Na Proseku Ilustrační foto

„Začínal jsem jako realitní makléř, bez zkušeností v oboru a bez vlastního kapitálu. Z první provize jsem si pořídil počítač a tiskárnu.“ 

 

Michal Macek - začátky franšízy v realitách RK EvropaZačátky byly těžké, bez toho se neobejde asi žádný podnikatelský start, Michala Macka nevyjímaje, ale postupem času pozice jeho firmy ve světě realit posilovala a realitní kancelář EVROPA mu pod rukami pomalu, ale jistě vzkvétala. Proto se v roce 2007 rozhodl své úspěchy začít předávat dál a své ověřené realitní know-how začal šířit mezi makléře a menší soukromé realitní kanceláře formou franchisingu.

 

 

Michal Macek tak začal působnost značky RK EVROPA rozšiřovat jako realitní franšízu po celé republice. Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...První franšízová pobočka RK EVROPA vznikla v Kolíně a během pár let přibývaly další – dnes má realitní koncept RK EVROPA v Čechách přes 30 poboček.  V roce 2012 pak následoval další velký krok, kterým byla expanze realitní franšízy také na území našich blízkých sousedů, na Slovensko.

 „Stálo mne mnoho úsilí a času, abych vybudoval společnost, kterou jsme dnes.“

 

Tak jde čas v konceptu RK EVROPA…

Franchising v realitách - EVROPA realitní kancelář

franšíza realitní kanceláře EVROPA    podnikatelská příležitost - franchising reality

 

Flotila služebních aut: z jednoho jsou desítky…

první firemní auto RK EVROPa

franšízing v realitách

 

Franšízová spolupráce s RK Evropa vám pomůže nejen v úplných začátcích vašeho podniku

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...Pokud už máte rozjeté své vlastni podnikání a chtěli byste ho rozproudit ještě více, spolupráce s franchisou Evropa by pro vás mohla být „to pravé ořechové“. Franchisingový realitní systém Vám umožní, že obchody půjdou snadněji, budete mít prostor se posouvat dál, ale co je neméně důležité, že budete mít více prostoru pro sebe a své blízké. Se zkušeným partnerem v zádech se budete se zkrátka cítit „jistí v kramflecích“.

Své o tom ví i René Zedníčková z plzeňské pobočky Evropa. „Vedla jsem malou, ale úspěšnou realitní kancelář, chtěla jsem se však rozvíjet dál a zároveň zůstat konkurenceschopnou.“

RK EVROPA nyní navíc nabízí realitní franšízovou licenci na 3 měsíce na zkoušku zdarma! Takže kromě času nemáte co ztratit…

 

Dnes už je v síti reality Evropa spokojených asi tři sta pracovníků

REALITY franchisa EVROPA

Zkusit štěstí v podnikání může každý z nás, chce to jen odhodlání a chuť vzít příležitost za pačesy. Ať už se připojíte k úspěšnému realitnímu konceptu RK Evropa nebo se do podnikání vrhnete s jiným franchisingovým konceptem nebo se rozhodnete začít podnikat mimo franšízing, nebojte se změny!  I když, jak potvrzuje také Michal Macek, začátky podnikání nejsou vůbec jednoduché, ale myslím, že kdo zkusil podnikat, už nechce jinak… Je to někdy těžké, ale podnikání má mnoho nesporných výhod, které v zaměstnání nekusíte!

 

Podnikání s franšízou má smysl i jistoty

Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

Franchising – odkazy, které se Vám mohou hodit…

Přemýšlíte, v čem podnikat? Napadla Vás už možnost podnikat ve franchisingu? Lámete si hlavu a nevíte, jak začít podnikat s konkrétní franchisou? Pomůžeme Vám! 

Pokud se o franchisové podnikání zajímáte, ale nemáte úplně jasno v tom, jaké má franchising výhody či nevýhody, přečtete si tento článek. Anebo pořád tápete ve franchisingové hantýrce? Připravili jsme pro Vás krátký příspěvek, kde Vám ve franchisingové terminologii uděláme jasno. Nebo již nákup franšízy delší dobu zvažujete, ale chtěli byste vědět, na co si dát pozor či nač se připravit?

V záložce „články“ naleznete veškeré odpovědi na různé otázky v jednotlivých příspěvcích, avšak pokud na našem webu odpověď  na Váš dotaz nenajdete, velmi rádi Vám odpovíme osobně – neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli otázkami či připomínkami! Jsme tady pro Vás.