V dnešní době se s angličtinou potkáte doslava na každém kroku. Je nedílnou součástí většiny pracovních pozic, její znalost je nutná při cestování a ještě nutnější je, pokud aktivně využíváte internet. Jenže kvalita výuky na školách často pokulhává, což je vidět zejména v porovnání se zbytkem Evropy. Češi jsou nejhorší v celé EU ve znalosti angličtiny, a to nejen u lidí přes čtyřicítku, kteří měli angličtinu ve škole jen omezeně.

 

Lidé tak čím dál více docházejí do jazykových kurzů, ať už během pracovní doby, kdy jim hodiny platí zaměstnavatel, nebo po pracovní době v zájmu osobního rozvoje a sebevzdělávání.

 

Podle Adély Masarykové, manažerky pobočky Empire, není problém v počtu jazykových škol, ale ve stylu výuky…

 

„Jazykových škol v ČR není vůbec málo. I v menších městech má zájemce o jazykové kurzy možnost vybrat si hned z několika škol, kam by mohl docházet.“

 

A v čem vidí Adéla Masaryková největší problém ve výuce jazyků českých jazykových škol?

 

 „Ve většině jazykových škol je styl výuky stejný – vyplňování cvičení v učebnici ve třídě s velkým počtem studentů, takže student dostane velmi malý prostor aktivně jazyk procvičovat a často se nudí. Vzpomínky na školská léta, kde výuka probíhala velice podobným způsobem, jsou i častým důvodem, proč lidé se studiem ani nezačnou.

A právě toto chce jazyková škola Empire změnit!

 

Výuka, která probíhá v jazykových školách Empire, je  zcela odlišná od výuky většiny jazykových škol…

 

Vlastním systémem výuky a licencované metody DME – Direct method for English přináší každému studentovi zábavné a dynamické hodiny, kde se lektor snaží vytvořit přirozené cizojazyčné prostředí a odbourat strach z mluvení, kterým trpí převážná část studentů, i těch pokročilejších.

 

Výhody DME metody se dají shrnout do 6 bodů:

 1. Dynamika – student je maximálně soustředěný na výuku
 2. Komunikativnost – studenti mluví víc než lektor
 3. Praktičnost – učí se fráze do běžného života
 4. Efektivita – dosahují reálných výsledků v krátkém čase
 5. Profesionalita – jsou průběžně informováni o plánu výuky
 6. Zábava – užívají si hodiny plné srandy a pohody

 

O tom, jak výuka probíhá, se můžete přesvědčit zde:

 

Kde všude se s Empire a metodou DME můžete setkat?

 

V České republice působí Empire pouze v Praze, ale s metodou se lze setkat v ostatních městech skrze partnerské školy, které pomocí metody DME učí. Aktuálně je jich v ČR a SR téměř šedesát.

 

Kdo se může stát partnerem a učit pomocí Direct Method?

 

 • existující jazykové školy, které hledají inovativní produkty a jazykové programy pro svoje studenty a celkově podněty na další rozvoj podnikání
 • začínající podnikatelé, kteří mají zájem otevřít si vlastní vzdělávací společnost s licenční ochranou trhu a osvědčenými unikátními produkty
 • učitelé/lektoři, kteří mají zájem využívat ve svojí výuce inovativní produkty

 

 

A co lze v rámci partnerství s Empire získat?

 

 • Dostanete kompletní know-how o tom, jak vést hodiny tak, aby měly požadovanou kvalitu a odlišnost od konkurence
 • V Empire vám doporučí, jaký by měl být ten pravý lektor
 • Poradí vám obchodní postupy a taktiky, abyste získali dostatek klientů
 • Dostanete podrobné metodické plány pro všechny produkty a věkové kategorie – „step by step“ návod, jak mají probíhat hodiny
 • Budou vám k dispozici učebnice a metodické plány pro děti od 7 let, teenagery a dospělé pro v současnosti dostupné jazyky: angličtina, němčina, španělština, francouzština, portugalština, ruština
 • Získáte územní exkluzivitu pro své město
 • Neplatíte žádné procento ze zisku, pouze licenční poplatek ve výši 10 – 20tis Kč ročně v závislosti na velikosti regionu.

 

Jaké výhody získáte díky spolupráci s jazykovou školou Empire pro své klienty?

Díky výuce pomocí Direct Method získáte ve svém regionu odlišnost a výhodu! Studenti Empire a partnerských škol Direct Method už roky oceňují, že hodiny jazyka jsou úplně jiné, jako znali ve škole a díky nim konečně opravdu mluví. Toto je rozdíl, který škole a lektorovi pomáhá v odlišení se a v tom být úspěšní na trhu.

 

Jste stávající jazyková škola a zaujal Vás způsob výuky, který bude přinášet Vašim klientům uspokojení ze snadného osvojení si cizích jazyků?

 

Nebo pracujete v rámci jazykové školy jako lektorka či lektor, ale na svých studentech nevidíte žádné pokroky?

 

 Anebo hledáte zajímavou podnikatelskou příležitost?

 

Pro Vás všechny je tu jazyková škola Empire! V rámci spolupráce získáte nejen podporu od franchisora, ale také možnost zapojit se do systému výuky, který přináší klientům úspěchy při výuce cizích jazyků.

 

Pokud se chcete o jazykové škole Empire dozvědět více, kontaktujte nás:

 

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchiszingu a chcete být podrobněji informováni o franchiszách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchiszingu – která franchisza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franchisz, kde je aktuální nabídka franchisz a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchiszignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisza a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchiszyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!