Abychom Vám dokázali poskytnout opravdu objektivní informace o franchisingu užitečné pro Vaše podnikání, autory většiny našich článků jsou experti na podnikání a franchising, kteří mají dlouholeté praktické zkušenosti.

Naši odborní poradci mají jednoznačně bližší zkušenosti s franchisingovou realitou než „obyčejní novináři“ a proto si nenechte ujít žádný z článků, který vydají.

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

Jedná se o na slovo vzaté profesionály z oblasti franchisingu, přičemž každý z nich se zabývá jiným směrem a dotýká se různých oblastí tohoto podnikatelského systému. Jsou jimi franchisingoví poradci, zprostředkovatelé franchisových konceptů do ČR, školitelé, právní poradci, členové ČAF-u (České asociace franchisingu) a jiné významné osobnosti, které se franchisingu věnují oborově, avšak každý jinak.

Portál www topfranchising.cz poskytuje širokospektrální pohled na franchising a podnikání – přinášíme totiž články na různorodá témata, v nichž se prolínají odlišné pohledy expertů na různé strany franchisingového podnikání u nás i ve světě.

 

6 odborných poradců na franchising a podnikání.

Jsme rádi, že jste postřehli, že náš portál Top Franchising byl prvním portálem v České republice, který je podporován a vytvářen odborníky z oboru Franchising,

Odborní poradci pro Vás:

  • publikují vlastní články
  • jsou konzultanty při tvorbě odborných článků
  • fungují jako odborní poradci pro naše čtenáře

 

Ušetřete si čas a zjistěte více o franchisingových expertech. Pokud o franchisingu uvažujete, věřte, že níže získáte zajímavé kontakty na lidi, kteří Vám o franchisingu povědí opravdu vše.

 

RNDr.-Jiří-Lošťák - Franchisingový poradceRNDr. Jiří Lošťák – poradce na franchising

Jeho kancelář pracuje na významných franchisingových projektech, podílí se na vstupu zahraničních franchisingových systémů do ČR a působí v oblasti presentací na seminářích, konferencích a veletrzích, čímž přispívá k popularizaci franchisingu mezi odbornou i laickou veřejností. Přečtěte si osobnostní profil pana doktora Jiřího Lošťáka.

Také si můžete přečíst velmi zajímavý článek, v kterém pan doktor Lošťák popisuje, jak postavit franchisový kocept.

RNDr Jiří Lošťák poskytuje služby v oblasti poradenství v celé České a Slovenské republice.

 

Ing. Jiří Krajča - poradce na franchising

Ing. Jiří Krajča – poradce na franchising

Jiří Krajča působí jako konzultant a poradce ve franchisingu a také při budování franchisových konceptů. Ve své poradenské a konzultační činnosti úzce spolupracuje s poradenskou a vzdělávací firmou Franchise and Retail Academy.

Na portále www.topfranchising.cz aktivně publikuje své články a můžete se dočíst o tom, jak postupovat při vytváření franchisové sítě. Ing. Jiří Krajča Vás také profesionálně navede a napoví Vám jak poznat dobrou franchisovou značku. V nejnovějším článku pana Krajči se dozvíte vše o vzdělání ve franchisingu. Osobnostní profil našeho poradce taktéž naleznete v sekci píší pro Vás.

V roce 2015 se však můžete těšit také na články dalších profesionálu z oboru franchising. Připravujeme pro Vás další odborné články, které budou na portále www.topfranchising.cz

 

Aleš Tulpa – poradce na franchising

Ing. Aleš Tulpa – poradce na franchising

Svými dlouholetými znalostmi Vás obohatí také odborník na mezinárodní franchising Ing. Aleš Tulpa. Pan Tulpa zastupuje společnost Avex systems, která přivádí na český trh franchisové koncepty. AVEX systems je členem mezinárodní organizace renomovaných franchisových poradců v Evropě Franchise Pool International – FPI  a kooperačním partnerem mezinárodní poradenské firmy SYNCON – International Franchise Consultants, Rakousko. Více o Ing. Aleši Tulpovi si přečtěte v jeho osobnostním profilu.

 

Martin Jonáš - poradce na franchising

Ing. Martin Jonáš – poradce na franchising a Public Relations

Další z našich poradců, který se rozhodl podpořit osvětu o franchisingu Českého národa je Ing. Martin Jonáš, který se věnuje oboru Public Relations a marketingu pro české i zahraniční společnosti. Franchisingovému poradenství se věnuje od roku 2008. Podívejte se také na osobnostní profil franchisového poradce Ing. Martina Jonáše.

 

Markéta Hinková - poradce na franchising management

PhDr. Markéta Hinková – poradce na franchising management

Podporu našemu portálu dává také nezávislá poradkyně PhDr. Markéta Hinková. MarkétaHinková je jednatelkou společnosti Motherboard – Consulting for Management and Business Excellence s.r.o. Firma se zaměřuje na profesionální rozvoj manažerů a akceleraci byznysu firem. Doktorka filozofie Markéta Hinková má dlouholetou praxi v oblasti HR – executive search manažerů, interim managementu, franchisantů a nábor poradců v distribučních sítích. Osobnostní profil Markéty Hinkové naleznete zde.

 

Pavel Řehulka - specialista na zvyšování prodeje firem

Pavel Řehulka – uznávaný poradce na zvyšování prodeje firem

Pavel Řehulka radí firmám jak zvýšit prodeje s využitím technik, které „stojí minimum a přinášejí maximum“. Jeho nápady, rady a doporučení pro zvýšení prodeje používá každá osmá významná česká firma a řídí se jimi cca 43.000 pracovníků po celé ČR. Pavel Řehulka je autorem různých publikací, audio programů a výcvikových návodů, jak zvýšit ve firmě prodej a hlavně ZISK. Jeho aktivity jsou napříč podnikatelským spektrem, zabývá se jak malými živnostníky, tak zvyšováním prodejů v malém a středním podnikání a jeho zkušenosti využívají i velké společnosti.

Odborník na prodejní techniky Pavel Řehulka publikoval na portále články, které si určitě rádi přečtou obchodníci a podnikatelé. Získají tak zdarma podnětné informace na témata:


 

Nasloucháte pozorně zákazníkům?

Teď už nasloucháte zákazníkům?

Jak uklidnit rozzlobené zákazníky

Jak zdokonalit jednání po telefonu – 2. část

Jak zdokonalit jednání po telefonu – 1. část

12 maličkostí, které nadchnou vaše zákazníky

 

Staňte se tedy pravidelnými čtenáři portál www.topfranchising.cz a nenechejte si již ujít ani jeden odborný článek, který Vám pomůže ve Vaší profesionální kariéře.