M ROOM představuje franchisový koncept zaměřený výlučně na pánskou klientelu nabízející profesionální a kvalitní péči o vlasy a vousy s prožitkem.

 

M ROOM přichází s moderními kadeřnickými salony pro muže…

 

 

Na rozdíl od klasických kadeřnických salónů, které byly zaměřeny výhradně na potřeby žen, vznikla místa, kde se tradiční holičství či lazebnictví mísí s moderními prvky a tvoří tak dokonalou harmonii nabízející pánským klientům kromě střihání a úpravy vlasů a vousů i místo pro relax, odpočinek, sklenku whisky či šálek dobré kávy. Příjemný dojem dotváří elegantní styl, ve kterém je navržen celý design salónů M ROOM.

 

Po úspěšném nástupu na německý trh přichází tento koncept i k nám a prostřednictvím svého exkluzivního zástupce společnost AVEX systems hledá master-franchisanta pro Českou a Slovenskou republiku.

.

Jaký byl vývoj konceptu M ROOM?

 

M ROOM je koncept největší sítě Barber Shop – pánského holičství v Evropě, která byla vytvořena 2 finskými mistry světa v soutěži kadeřníků v Soulu.

Franchisový koncept byl vytvořen v letech 2008-2010 v Tampere, Finsko. V období let 2011-2013 expandoval M ROOM velmi rychle na domácím trhu. V letech 2014 – 2017 postupně vstoupil do dalších zemích, kde získal velmi brzy velké množství zákazníků a velkou oblibu. V současné době působí tento franchisový koncept kromě Finska, dále ve Švédsku, Estonsku, Litvě, Německu, USA, Norsko a Dánsku.

 

V provozu je celkem 80 M ROOM Barber Shops

V roce 2018 bude tento velmi úspěšný a prověřený koncept expandovat do dalších zemí Evropy a světa, včetně Česka a Slove

nska.

 

Proč byste měli mít zájem o franchisový koncept M ROOM?

Zájem o pánské holičství – Barber Shops – ve všech zemích každým rokem značně narůstá. Kromě péče o vlasy a vousy stoupá poptávka po speciálním vlasovém střihu a úpravě vlasů, jejich barvení a tónování, masáži hlavy, holení břitvou, masáži obličeje, čištění a ošetření pleti a další služby.  A to vše při sklence whisky, koňaku, kávy nebo čaje v příjemném prostředí pánského holičství.

 

M ROOM vytváří svět „pánského stylu“ a elegance, místo k setkání přátel a možnosti relaxace v uspěchaném životě, který každý z nás zažívá…

 

.

Co všechno Vám koncept M ROOM nabídne?

 

 • M ROOM vám zajistí pomoc při výběru a analýzy spádové oblasti budoucí provozovny.
 • Zpracuje vám návrh velmi atraktivního vnějšího a vnitřního designu každé provozovny. (V nabídce je i dodání a uvedení do provozu propracovaného IT-systému pro tuto oblast podnikání.)
 • M ROOM vám vypracuje plán  marketingových aktivit před a po otevření každé provozovny, zaškolení personálu, vytvoření reálnéhobusiness plánu pro období 3-5 let a operativního detailního ročního plánu každé provozovny.
 • Samozřejmostí jsou příručky a manuály – zdokumentované  know-how franchisora pro úspěšné používání franchisového konceptu M ROOM.

 

 

Zaujal Vás franchisový koncept M ROOM?

Kontaktujte nás, ptejte se na cokoliv, rádi vám odpovíme:

 

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace