V době koronakrize, kdy podnikání v gastronomii nebylo a stále není vůbec jednoduché, byly částečně nebo zcela uzavřeny také pobočky konceptu POE POE. Díky dotacím od států, ale především díky podpoře franšízora se většině podařilo tuto těžkou dobu ustát. Koronakrize si však vyžádala uzavření jedné pobočky POE POE.

Martin Kovářík jednatel společnosti POE POE k tomu dodává: „V této nelehké době jsme se snažili maximálně našim partnerům pomoct a to konkrétně ve snížení měsíčních franchisových poplatků na symbolickou 1,- Kč po celou dobu omezení.“

 

Otevření další pobočky POE POE v Pardubicích proto považuje

franšízor za velký úspěch.

Franšízantem této pobočky se stal Jan Pilný.

Než vymýšlet něco vlastního a podstupovat obrovský risk, rozhodl se Jan Pilný pustit do něčeho funkčního a vyzkoušeného. Věděl o možnosti podnikání prostřednictvím franšízingu, měl vyhlédnuté prostory pro své  podnikání, takže již jen hledal vhodný koncept.

 

„Zvažoval jsem i jiné koncepty. Když jsem však poznal POE POE, bylo to, jako když chodíte po obchodech a vybíráte si třeba bundu. Chodíte z jednoho do druhého a pořád si nemůžete vybrat a najednou uvidíte tu pravou, za půl minuty je vyzkoušená a za další minutu si ji odnášíte v tašce. Tak přesně takhle to bylo s POE POE,“ říká s úsměvem Jan Pilný k svojí volbě franšízového partnera.

 

Jan Pilný oslovil se svým plánem zástupce společnosti POE POE, jimž se jeho návrh zalíbil. Navázání spolupráce proto již nestálo nic v cestě.

 

Hlavními důvody pro navázání spolupráce s Janem Pilným ze strany POE POE byla jeho znalost místního prostředí, protože v Pardubicích žije, zázemí velkého a silného města a možnost pronájmu velkého a kvalitního komerčního prostoru.

Jan Pilný si pak na spolupráci s POE POE pochvaluje promyšlenost konceptu jako celku, podmínky spolupráce, jednání a přístup franšízora. Svým původním povoláním byl Jan Pilný obchodně technický poradce v oblasti průmyslové automatizace, ocenil proto ve svých začátcích pomoc od franšízora při přípravě projektu, přes design provozovny, výběr technologií, dodavatelů až po zaškolení zaměstnanců.

Koncept POE POE hledá franšízanty do všech měst po celé České republice.

Máte ve svém okolí kvalitní komerční prostor a láká Vás podnikat v oblasti gastronomie?

POE POE Vám v podnikání poskytne vždy pomocnou ruku.

Pokud Vás nabídka spolupráce se společností POE POE zaujala, neváhejte a kontaktujte nás. Vaše dotazy rádi předáme zástupcům společnosti.

 

    Jméno

    E-mail

    Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

    Franchisa

    Doplňující informace