Pozice Regionálního ředitele TAB je další krok ve vaší profesní kariéře

 

stepnka-koucing-kontakty

„Rozhodla jsem se samostatně podnikat a TAB mi přišel ideální hlavní pilíř k mému původnímu podnikatelskému záměru být kouč a lektor“ potvrzuje úspěšná regionální ředitelka TAB Štěpánka Duffková (region Střední Čechy východ) a dodává „vždy mě oslovoval princip  franšízy. Mám ráda být součástí firmy, ale přitom být svobodná a zodpovědná za svůj business. Líbí se mi mít možnost využití osvědčeného know-how“.

Franšízový koncept hledá nové kolegy na vedení TAB Board v dalších regionech v České republice a na Slovensku

Jedinečná platforma TAB Board je franšízový koncept založený na pravidelném setkávání jeho členů, složených z majitelů firem nebo jeho nejvyššího managementu. Každý člen tedy získává „svůj vlastní board“, tedy správní radu, která ho dlouhodobě podporuje při rozvoji jeho podnikání.

„TAB mi umožní získat jiný úhel pohledu na můj business od lidí, kteří mají stejnou manažerskou a podnikatelskou zodpovědnost. Na zasedáních TAB Boardu se schází ´cca 200 let´ manažerských zkušeností, které tvoří nenahraditelný zdroj informací“. Takto shrnuje hlavní přínosy členství v TAB majitel společnosti Magicware, pan Tomáš Novosad.

TAB Board pomáhá podnikatelům dosáhnout „více“ – „více ziskovosti, produktivity a seberealizace“ a to díky bezkonkurenční kombinaci vzájemného poradenství, osobního koučování a využívání patentovaných nástrojů TAB.

 Tab Board franšíza 1

Členové TAB Boardu zaujímají významné místo v podnikatelském prostředí v ČR a na Slovensku. V současné době dosahuje celkový obrat firem v TAB necelé 4 miliardu korun a zaměstnávají více než 1 500 zaměstnanců.

A jaká by tedy byla vaše role v kůži regionálního ředitele?

Jako nezávislý zástupce TAB budete podporovat rozvoj podnikatelů ve svém regionu. Prostřednictvím praktických rad, zkušeností a znalostí sdílených v boardu přinesete podnikatelům reálné výhody, které jim umožní soustředit se na to, co je pro jejich firmu opravdu důležité.

Podpora rozvoje podnikatelů ve svém regionu – coby ředitel (franšízant) TAB budete jednou měsíčně ve vybraném regionu (kraji) ČR nebo SR pořádat zasedání svých Boardů pro majitele (manažery) firem. Zároveň povedete osobní koučink jednotlivých členů boardu, při kterém budete společně se členem prohlubovat závěry a závazky, které si člen odnesl ze svého boardu,  vyjasňovat si další potřeby a priority ve vedení jeho společnosti a hledat nová témata (otázky a výzvy) k jejich vyřešení na boardu.

igoraxamit Tab Board franšíza

Igor Axamít, regionální ředitel TAB Board v Bratislavě popisuje svoje rozhodování pro TAB: „před tím, než jsem vstoupil do franšízového konceptu TAB Board jsem byl v situaci, kdy mi přestávali dávat smysl některé věci, které jsem do té doby dělal. Měl jsem potřebu se posunout dále osobnostně, ale i ve svém podnikání“.

  

Přínosy TAB pro franšízanta

Kromě profesního růstu, finančního přínosu, práce ve prestižním prostředí poskytuje TAB ještě další zajímavé přínosy pro každého franšízanta.

Například možnost určit si, kdo budou jeho zákazníci, se kterými pak dlouhodobě pracuje. Každý franšízant si členy do svých TAB Boardů vybírá, takže na jednotlivých zasedáních se potkáváte se zajímavými aktivními podnikateli, či řediteli firem, kteří opravdu chtějí něčeho dosáhnout a svoje podnikání dále posunout.

Za největší výhodu považuji již vytvořený a ověřený systém, a také možnost sdílet zkušenosti s ostatními kolegy v rámci TAB“, doplňuje Igor Axamít.

Koncept TAB je z pohledu franšízanta unikátní v tom, že všechny nástroje a postupy, které pomáhají členům v rozvoji jejich podnikání, může plně využít také každý franšízant TAB po celém světě.

Radka Stepaková Tab board franšízaRegionální ředitelka Radka Stepaková (region Střední Čechy sever) oceňuje, že v TABu  „je vše připraveno a odzkoušeno k rychlejšímu startu v podnikání, můžu se opřít o spolupracující kolegy a získat kvalitní pomoc v začátcích“. Při rozhodování o dalším profesním rozvoji doplňuje, že „ jelikož jsem již znala rozdíly mezi zaměstnáním a podnikáním, rozhodla jsem se pro podnikání s TAB“.

Vlastní franšíza TAB Vám kromě rozsáhlého know-how o konceptu TAB přinese i metodiku, jak získávat členy, vést své boardy a koučink i  ovládat nástroje TAB. K tomu také dostanete rozsáhlou a stálou podporu jak od TAB International, tak i Master franšízanta v ČR při rozjezdu i rozvoji franšízy TAB v regionu.

Franchisa TAB Board TopFranchising.cz


 

Bývalí výkonní manažeři i konzultanti tak mají šanci zúročit své předchozí zkušenosti v čele TAB Boardu – jako jeho franšízanti, kteří poskytují výše popsanou službu ve svém vybraném (výhradním) regionu ČR nebo SR.

Možná je to dobrá příležitost k dalšímu profesnímu posunu právě i pro vás!

TAB Board stále hledá v dalších regionech ČR a SR nové franšízanty, kteří mají chuť sdílet to, co se ve světě byznysu během života naučili. „Franšízanty se často stávají  výkonní manažeři, kteří odešli z funkce a chtějí teď dělat něco pro sebe i pro svůj vlastní byznys. Další skupinou jsou konzultanti, kteří žijí hlavně z projektů, takže jejich pracovní vytížení je kolísavé – někdy projekty mají a někdy nemají,“ popisuje ideální kandidáty držitelé Master licence TAB – Šimon Mastný a Petr Škabrada, kteří před několika lety koncept TAB Board přivedli také k nám do České i Slovenské republiky.

Pokud do podobné skupiny lidí patříte, vaše zkušenosti dnes mohou pomoci mnohým podnikatelům, kteří se díky vám třeba dají tou správnou cestou a snáze překonají překážky tvrdého světa podnikání.

tlačítko katalgovový zápis

Poznejte v roli regionálního ředitele TAB Boardu nové inspirativní lidi, rozšiřte si své vlastní obzory a využijte dál svůj silný pracovní potenciál, jinak než doposud. V čele svého vlastního „boardu“ můžete „posílat dál“ své letité zkušenosti a cenné rady těm, kteří je potřebují a zároveň je ocení.  Zažijte hřejivý pocit, kdy můžete někoho podpořit v pracovním životě. Staňte se „koučem“, „poradcem“ a „průvodcem“ světem podnikání aktivním manažerům z různých oborů, kteří řeší otázky, s nimiž jste si možná před lety lámal hlavu sám.

…Třeba si jednoho dne budete moci s hrdostí říct „Tento člověk se vypracoval tak vysoko možná i díky mým malým radám“.

Kromě odborné prestiže však také získáte pravidelné měsíční a předvídatelné příjmy a budete rozvíjet i svou vlastní hodnotu a podnikatelské zkušenosti.

Pokud vás tento článek zaujal, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám doplníme informace a odpovíme na vaše další otázky. Těšíme se na vás.

Zajímá vás, jak můžete lépe a efektivněji podnikat?

Chcete informace o TAB Boardech ve vašem okolí?

Máte manažerské zkušenosti a chcete je zúročit?

Franšízový koncept TAB Board je dobrá podnikatelská příležitost pro bývalé manažery i kouče!

 

Napište si o informace:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

  Facebook_Top_Franchising

   

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

   

  Franchising – odkazy, které se Vám mohou hodit…

  Přemýšlíte, v čem podnikat? Napadlo Vás, že franchising nabízí zajímavé možnosti podnikání? Lámete si hlavu a nevíte, jak začít podnikat s konkrétní franchisou? Pomůžeme Vám! 

  Pokud se o franchisové podnikání zajímáte, ale nemáte úplně jasno v tom, jaké má franchising výhody či nevýhody, přečtete si tento článek. Anebo pořád tápete ve franchisingové hantýrce? Připravili jsme pro Vás krátký příspěvek, kde Vám ve franchisingové terminologii uděláme jasno. Nebo již nákup franšízy delší dobu zvažujete, ale chtěli byste vědět, na co si dát pozor či nač se připravit?

  V záložce „články“ naleznete veškeré odpovědi na různé otázky v jednotlivých příspěvcích, avšak pokud na našem webu odpověď  na Váš dotaz nenajdete, velmi rádi Vám odpovíme osobně – neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli otázkami či připomínkami! Jsme tady pro Vás.