Expreska představuje fitness centrum pro ženy, které funguje na bázi členství. Tato ryze česká společnost vstoupila na trh již před 7 lety. Za tu dobu se jí podařilo vybudovat síť poboček čítající 24 fitness center Expreska, která se u klientek těší velké oblibě.

Zájemcům o franchisu nabízí Expreska nejen prověřené know-how, ale také nízkou počáteční investici s rychlou návratností!

A v čem tkví výjimečnost Expresky?

Expreska nabízí ženám, které nemají čas cvičit, možnost třicetiminutového kruhového tréninku, který představuje efektivní cestu k hezké postavě a zároveň i k kepšímu zdravotnímu stavu.

Jedná se o komplexní cvičební program, který zahrnuje prvky kardiovaskulárního a silového cvičení zároveň. Posiluje svaly, zpevňuje tělo, zrychluje metabolismus, spaluje tuky a pomáhá snižovat váhu. Během půl hodiny se klientka v třicetivteřinových intervalech v kruhu přesouvá z jednoho stanoviště na druhé. Může přijít kdykoliv a bez objednání. Její cvičení začíná ve chvíli, kdy do fitness centra přijde. Nastoupí na jakékoliv volné stanoviště a přesouvá se v kruhu stejným směrem jako ostatní.

Pokud máte pocit, že by se váš profesní život měl někam posunout, zkuste se inspirovat příběhem paní Soni Kaločik, která v Expresce našla nejen ideální fitness centrum pro cvičení, ale také obchodního partnera, který jí pomáhá s podnikáním již 7 let

Paní Soňa Kaločik se, po 17 letech v Německu, vrátila zpět do rodné vlasti. Věděla, že chce podnikat, ale o českém trhu již neměla, po dlouhé době života v zahraničí, takový přehled. Hledala proto silného partnera, který by jí s podnikáním poradil a také pomohl. Možnost spolupráce formou franchisy předtím neznala, dozvěděla se o ní až v Česku.

V oboru fitness pracovala v Německu, již 12 let předtím, jako vedoucí recepce. V rámci této práce vedla svůj tým a zařizovala nákup a prodej zboží. Na nabídku spolupráce s Expreskou narazila úplně náhodou a hned to pro ni byla jasná volba!

Při hledání fitness centra, do kterého by mohla chodit cvičit, narazila na webových stránkách Expresky na možnost spolupráce. Rozhodla se tak pro spojení příjemného s užitečným.

A co pro ni bylo při výběru franchisového partnera rozhodující?

„Žádnou konkurenci jsem neoslovila, ani nehledala. U Expresky u mě rozhodlo jednání s franchisorem. Sedli jsme si jako lidé a líbilo se mi, že jsem s nimi mohla sdílet vlastní nápady a zkušenosti,“ vysvětluje paní Soňa svou volbu spoluráce s Expreskou.

Aktuálně paní Soňa provozuje dvě pobočky v Praze, ve Stodůlkách a v Hájích, jimž věnuje veškerý svůj čas

Pokud by se měla rozhodovat znovu, dala by se na spolupráci s Expreskou i nyní?

„Určitě ano!“ odpovídá bez zaváhání paní Soňa a dodává: „Když jsem začínala své podnikání s Expreskou, byla jsem druhou otevřenou pobočkou v ČR. Za těch 7 let naší spolupráce se podpora pro nováčky velmi posunula a vyvinula. Noví franchisanti tak mají podnikatelské začátky mnohem jednodušší, než když jsem začínala já, jako druhý franchisant!“

Za 7 let působení na trhu udělala Expreska v nabízené podpoře svým franchisantům velké kroky vpřed. Neváhejte proto a přidejte se k Expresce také vy!

Města Pardubice, Hradec Králové, Plzeň a České Budějovice na svého franchisanta stále čekají!

Co bylo pro paní Soňu v začátcích podnikání nejtěžší a jak se k těmto jejím nesnázím či obavám postavil franchisor?

„Nejtěžší bylo vědět, co všechno je potřeba k zahájení podnikání a provozu. A na to všechno jsem dostala odpovědi a manuály od franschisora, který mi nejvíce pomohl s legislativou, bankami, úřady, hygienou a celkově s lepšími podmínkami od dodavatelů, což bych bez jeho pomoci nezvládla,“ vysvětluje výhody franchisové spolupráce paní Soňa.

A co jí spolupráce s konceptem Expreska dala a co naopak vzala?

„Na jednu stranu mi dala výhodu, že jsem pánem svého času, ale na druhou stranu jsem přišla o čas, kdy vypnu, protože by mi skončila pracovní doba. Člověk musí být neustále na telefonu, kdyby něco.“

Každé podnikání chce pevné nervy, ale pokud chcete být pánem svého času, tak to za to určitě stojí!

Co by paní Soňa poradila těm, co ještě váhají a nevědí, jakou franchisu si vybrat?

„Za velmi důležité považuji sympatie s frachisorem. Pro mě bylo a je důležité si s podnikatelským partnerem sednout. Jako stěžejní také beru vztah k oboru – aby si člověk vybral to, co ho zároveň baví. A v neposlední řadě je i důležitý trend a budoucnost daného oboru.“

A proč by si zájemci o franchisu měli vybrat právě koncept Expreska?

„Koncept Expresky přesně zapadá do trendu zdravého životního stylu, který sem ze západu přichází, a který budou lidé stále více a více vyhledávat. Na západě je již cvičení automatickou součástí života lidí a tento trend již naštěstí můžeme pozorovat i u nás. Pohyb je velice důležitý zejména proto, že kvůli technologiím o něj více a více přicházíme. Obor fitness tak dává smysl a pomáhá lidem,“ říká paní Soňa k výjimečnosti konceptu Expreska.

Máte kladný vztah ke sportu, fitness a zdravému životnímu stylu? Chcete být pánem svého času a dělat pro ženy kolem sebe něco, co má smyl?

Nemějte svůj podnikateský sen jenom ve své hlavě, ale udělejte něco pro jeho realizaci!

S Expreskou na své podnikání nebudete sami! A právě nyní hledá koncept Expreska nové franchisanty do měst Pardubice, Hradec Králové, Plzeň a České Budějovice !

Více o Expresce se dozvíte zde. Pokud Vás tento koncept zaujal a chcete se o něm dozvědět více, neváhejte a kontaktujte nás:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franchis, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!