Již 15. ročník tradiční konference Franchising Forum pořádaný Českou asociasí franchisingu se uskutečnil 25. října v prostorech OKsystem na pražském Pankráci. Na tuto akci dorazilo celkem 86 návštěvníků a o své zkušenosti se podělilo 18 zástupců firem a franchisových konceptů.

Tématem konference byl „Franchising v praxi“ a byla zaměřena na praktické zkušenosti na českém, ale i zahraničním trhu.

 

Konference Franchising Forum je každoročně určena pro laickou i odbornou veřejnost zabývající se podnikáním formou franchisingu, dále také pro začínající podnikatele, kteří se chystají podnikat pod již zavedenou značkou. Pomoci může akce také těm, kteří si chtějí své jméno na trhu teprve vybudovat.

„Konference Franchising Forum opět potvrdila, že zájem o franchisingové podnikání je vysoký. Jsem rád, že se prezentací zúčastnilo tolik firem, které se nebály povyprávět svůj příběh a prozradit alespoň zčásti své knowhow. Myslím, že jsme si to všichni užili, nabrali další inspiraci a už teď se těšíme na příští ročník,“ říká Jiří Krajča, project manager České asociace franchisingu.

Na jaká témata byly jednotlivé bloky zaměřeny?

 

Dopolední blok proběhl od 9 do 13 hodin a byl věnován prezentacím zástupců zavedených firem.

O své zkušenosti se podělili například Jan Vejmělek, hlavní ekonom Komerční banky nebo Jiří Hruška, obchodní ředitel realitní sítě CENTURY 21.

Jaká byla cesta k úspěšnému franchisovému konceptu prozradil Jan Gonda, master-franchisant sítě výživových poraden Naturhouse.

Rovněž se probíralo téma poradenských firem ve franchisingu, kterému se věnovala Lucie Eliášová, ředitelka franchisové sítě Extéria. Rovněž hovořili zástupci firem Business for Breakfast, SMARTPos, Pivovary Staropramen a TAB Boards.

 

Po polední přestávce probíhaly až do 17 hodin prezentace a workshopy se zástupci franchisových konceptů a poradenských a konzultačních firem zaměřených na podnikání formou franchisingu.

Ke slovu se dostali odborníci ze společností Motherboard, OK Point, PC Help, KODAP, Eurodata a AVEX Systems.

 

Celou konferencí prováděla moderátorka a majitelka franchisového konceptu Business for Breakfast Kamila Zárychtová.

 

Partnery konference Franchising Forum 2017 byli Komerční Banka a OK POINT, mediálním partnerem byl portál TOP FRANCHISING.

 

Pro více informací navštivte www.franchisingforum.cz nebo kontaktujte ČAF:

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU

CZECH FRANCHISE ASSOCIATION

Těšnov 5

110 00 PRAHA 1, CZECH REPUBLIC

GSM: +420 728 948 479

caf@czech-franchise.cz

www.czech-franchise.cz

www.franchisa-roku.cz