Dovolujeme si Vás pozvat na 3. Konferenci KOUČINK V PRAXI s podtitulem Bouráme mýty o koučování

 

Sdružení profesionálních koučů, kteří provázejí a podporují druhé v jejich osobním růstu s respektem k jedinečnosti a potenciálu každého člověka, Asociace integrativních koučů (AIK), pořádá v Ostravě ve dnech 20. a 21. listopadu 2015 jedinečnou konferenci o koučinku pro všechny, kteří se zajímají o svůj osobní rozvoj.

 

Že koučink není pro vás? Možná budete překvapeni, jak široké má koučink využití v praxi!

Mnozí z Vás o koučinku nejspíše slyšeli v souvislosti se sportem, jiní možná tuší, že se koučink využívá v korporátních firmách, zpravidla na manažerských pozicích. Dost možná jste ale pokrokoví a někdy jste uvažovali nad tím, že využijete koučink ve vlastním podnikání nebo dokonce v osobním životě. Věřím ale, že budete překvapeni, když vám povím, že se dá koučink efektivně využívat například ve výrobních závodech mezi řadovými dělníky anebo že má velmi dobré výsledky také mezi nezaměstnanými uchazeči o práci nebo dokonce ve výchově!

Kde všude a jak vám může být koučink nápomocný?

Odpovědi na tyto otázky, mnohé cenné rady, podněty a také fígle, se můžete naučit na ostravské konferenci „Koučink v praxi„, kde vám zkušení lektoři poodhalí taje profesionálního koučovánísebe koučinku v pracovním i osobním životě.


Nemůžete se rozhodnout, zda máte zůstat ve stávajícím zaměstnání nebo se snažíte nalézt své osobnostní či pracovní hodnoty? Nebo znáte svá slabá místa,  ale nevíte si rady, jak je eliminovat nebo napravit? Možných metod a přístupů existuje spousty, která ale budou fungovat, nejlépe víte jen vy sami. Jen na ně přijít… A také o tom je koučink.

 

Nečekejte, že Vám koučink nalinkuje osobní či pracovní život nebo že vám kouč řekne „dělej to tak a tak“. Důležité je umět nalézt odpovědi na otázky ve svém nitru a věřte, že je „někde uvnitř“ máme zasunuté všichni. Jen je umět dobře „vydolovat“ a umět přečíst…

 

A od toho jsou tady koučové, kteří Vás podpoří v osobní či pracovním růstu, přičemž respektují jedinečnost a různý potenciál každého z nás…

 

AIK Asocice integrativních koučů

 

Asociace integrativních koučů (AIK) chápe koučování jako „cestu ke komplexnímu rozvoji kompetencí klienta prostřednictvím společného hledání možností a cest k řešení, dosahování cílů a úspěchu s ohledem na jedinečnost klienta, jeho motivace, schopnosti a touhy“. Členové AIK působí v mnoha oblastech – ve školství a vzdělávání, v byznyse, v sociálních službách, v práci s mladými delikventy, v akademické sféře, v nadnárodních společnostech. Díky tomuto širokému záběru se dá říci, že se AIK daří naplňovat svou vizi „Lidé lidem“, kdy zpřístupňuje koučink i tam, kde by byl jinak finančně nedostupný.

 

Pokud jste si při čtení těchto řádků alespoň jednou řekli, že by Vás koučink mohl někam posunout, nebo být nápomocen, neváhejte a přihlašte se na konferenci KOUČINK V PRAXI a věřte, že budete překvapeni, kolik problémů a patových situací dokážete vyřešit sami…

PROGRAM konference Koučink v praxi „Bouráme mýty o koučování“

PŘIHLÁŠKA na konferenci Koučink v praxi „Bouráme mýty o koučování“

 

Více informací zde: http://www.asociacekoucu.com/konference/


Podnikání s franšízou má smysl i jistoty

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...Pokud se Vám článek líbil, dejte nám like na Facebooku Top Franchising nebo se přihlašte k odběru franchisingových novinek formou newsletteru, budeme Vás zdarma 1x měsíčně informovat o nových možnostech, které franchising a podnikání v něm nabízí..

Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

Franchising – odkazy, které se Vám mohou hodit…

Přemýšlíte, v čem podnikat? Napadla Vás už možnost podnikat ve franchisingu? Lámete si hlavu a nevíte, jak začít podnikat s konkrétní franchisou? Pomůžeme Vám! 

Pokud se o franchisové podnikání zajímáte, ale nemáte úplně jasno v tom, jaké má franchising výhody či nevýhody, přečtete si tento článek. Anebo pořád tápete ve franchisingové hantýrce? Připravili jsme pro Vás krátký příspěvek, kde Vám ve franchisingové terminologii uděláme jasno. Nebo již nákup franšízy delší dobu zvažujete, ale chtěli byste vědět, na co si dát pozor či nač se připravit?

V záložce „články“ naleznete veškeré odpovědi na různé otázky v jednotlivých příspěvcích, avšak pokud na našem webu odpověď  na Váš dotaz nenajdete, velmi rádi Vám odpovíme osobně – neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli otázkami či připomínkami! Jsme tady pro Vás.