Většina rodičů hledá pro své dětí mimoškolní vyžití a právě oblast IT a programování láká děti stále víc…

Avex systems

Logiscool je největší franchisová síť svého druhu v Evropě. V současné době se pravidelně zúčastňuje kurzů tohoto vynikajícího franchisového konceptu více než 20.000 dětí.

 

Abyste se mohli stát franchisantem logiscool nemusíte být odborníci v IT oblasti ani dokonale ovládat problematiku programování.

 

Franchisanti ve svých školách většinou zaměstnávají studenty nebo externí experty pro každou odbornost. Logiscool hledá prostřednictvím společnosti AVEX systems na trhu v České a Slovenské republice nové franchisové partnery, kteří chtějí spojit svou budoucí podnikatelskou činnost s tímto velmi atraktivním a lukrativním konceptem.

 

Vaši lektoři budou vytíženi celoročně…

 

O prázdninách jsou rodičům a dětem nabízeny letní příměstské tábory, kde jsou kromě zábavy prohlubovány i znalosti v oblasti digitalizace, programování a IT-techniky.

Logiscool nabízí pro děti ve věku 6 až 15 let velmi kvalitně vyvinutý a propracovaný systém pro tvorbu vlastních počítačových programů a inteligentních her.

V září logiscool pořádá, v nově otevřené škole v Praze,  „Den otevřených dveří“ pro všechny zájemce o tento mimořádně úspěšný a perspektivní franchisový koncept.

 

Akce bude probíhat v následující dny:

  1. Úterý 10.9.2019 od 17:00
  2. Čtvrtek 19.9.2019 od 14:00

 

Kde:

Škola Logiscool Praha – Velká Ohrada, Prusíkova 2577/16. Tato škola se nachází v Centru Velká Ohrada, 155 00 Praha 13 – Stodůlky

 

V případě zájmu se registrujte u společnosti AVEX systems na emailové adrese ales.tulpa@avexsystems.eu