Master franchnisová konferece představila 15 nových franchisových konceptů, které hledají své nové partnery. Zúčastnilo se jí 148 zájemců o franchising z České republiky a ze Slovenska. Konference se letos konala společně s akcí Franchising Forum. Spoluorganizátory konference byla společnost AVEX systems a Česká asociace franchisingu.

 

 

Pro zájemce o franchisové podnikání nabídla konference, která má za sebou již sedmý ročník, nové a velmi úspěšné zahraniční franchisové systémy, které vstupují na český a slovenský trh. Odborníci na franchising poskytli všem účastníkům praktické rady a doporučení pro jejich další jednání se zástupci systémů. Akci podpořila i celá řada významných partnerů konference, zejména v oblasti marketingových aktivit. MFK 2018 pořádala poradenská společnost AVEX systems společně s Českou asociací franchisingu.

Master franchisová konference 2018 v Praze představila pro zájemce o franchisové podnikání nové mezinárodně působící úspěšné franchisové systémy, které hledají v České republice a na Slovensku prostřednictvím svého exkluzivního zástupce AVEX systems master franchisové nebo franchisové partnery a kteří chtějí spojit svou budoucnost s některou z atraktivních mezinárodních značek. Přítomnost zástupců prezentovaných franchisových konceptů ze zahraničí nabídla velkou příležitost především pro zájemce o samostatné podnikání, malé a středně velké podnikatele, jakož i manažery firem, jak získat informace o významných globálně působících značkách a jak se stát jejich partnery“ uvádí jeden z pořadatelů této akce Ing. Aleš Tulpa ze společnosti AVEX systems.

Tato konference získala významné ocenění České asociace franchisingu jako nejlepší akce roku „Za podporu a rozvoj franchisingu v České republice v roce 2016“. Je organizována již od roku 2012, celkem se jí zúčastnilo téměř 900 zájemců o franchising a představeno bylo více než 107 nových franchisových systémů.

 

Zde jsou příklady některých franchisových konceptů, které byly v rámci konference představeny účastníkům a zájemcům o franchisové licence pro ČR a Slovensko:

 

logiscool,Maďarsko – Koncept škol pro děti v oblasti IT a programování

pressto, Španělsko – Světový lídr v oblasti čistírenských služeb.

Tiroler, Rakousko – Síť prodejen tyrolských specialit na farmářských trzích.

– AMAZING Jewelry, Dánsko – Unikátní a atraktivní koncept prodeje šperků.

NO+Vello, Španělsko – Světový lídr v epilačních salonech s více než 1.000 centry.

M ROOM, Finsko – Největší evropský franchisový systém tzv. Barber Shops

LA CHINATA, Španělsko – Olivový specialisté od roku 1932. Prodejny s nabídkou

výrobků, kde základem jsou olivy a olivový olej.

LA ANDALUZA, Španělsko – Síť restaurací se španělskými specialitami včetně

světově známých a oblíbených tapas.

Marco Aldany, Španělsko – Největší síť salónů krásy a kadeřnictví na světě

MIDAS, Francie – Světová jednička v sektoru opravárenství a služeb pro

automobily všech známých značek.

Tcollege, Švýcarsko – Vzdělávání a doučování dětí ve švýcarské kvalitě.

 

Více informací o systémech, které byly na konferenci představeny, najdete na webu: www.masterkonference.cz – Systémy.

 

Zájem o franchising na českém a slovenském trhu stále stoupá. Potvrzují to nejen statistiky, ale i růst počtu franchisových systémů na trhu. Franchisové podnikání je bezpečnější než jiný druh podnikatelské činnosti.

 

Úspěch v podnikání nemůže být nikdy garantován nebo zajištěn. Existuje však několik cest, jak jej dosáhnout a přitom se v maximální možné míře vyhnout podnikatelským problémům a rizikům a nebo je alespoň omezit na minimum. Jednou z nich je FRANCHISING,“  dodává Ing. ALEŠ TULPA, ze společnosti AVEX systems.

Ing. Aleš Tulpa – mezinárodní franchisový poradce, uznávaný expert na franchising v ČR i v zahraničí s dlouholetou praxí, ex-prezident České asociace franchisingu a bývalý generální ředitel velkých mezinárodních společností, jako je například OBI nebo QUELLE. Ing. Tulpa je zapsán i do Knihy osobností EXFORD ENCYCLOPEDIA za mimořádný přínos a úspěchy ve franchisovém podnikání.

 

Tuto v oblasti franchisového podnikání ojedinělou akci v Česku a na Slovensku podpořila i celá řada mediálních partnerů, jako například společnost RADIO HOUSE, která provozuje kromě jiných radiových vysílání i stanice Evropa2, Frekvence1, radio ZET a youradio news, které odvysílaly více než 150 radiových spotů s pozvánkou na tuto akci. Z dalších mediálních partnerů je nutné jmenovat i nejlepší franchisový portál v ČR a na Slovensku TOP Franchising nebo časopis Brands&Stories.

 

Více informací o této velmi úspěšné a zajímavé Master franchisové konferenci v Praze a prezentovaných franchisových značkách je možno najít na internetových stránkách: www.avexsystems.cz. Otázky ke všem prezentovaným franchisovým systémům může zodpovědět Ing. Aleš Tulpa ze společnosti AVEX systems, která většinu prezentovaných franchisových konceptů exkluzivně zastupuje. V případě zájmu pište na emailovou adresu: ales.tulpa@avexsystems.eu.