Po velkém úspěchu v uplynulých letech se bude v listopadu 2015 konat v Praze další mezinárodní Master franchisová konference. Akci pořádá poradenská společnost AVEX systems ve spolupráci se společností Franchise & Retail. Tuto konferenci významně podporuje i Česká asociace franchisingu, jakož i celá řada mediálních partnerů.

Master franchisová konverence 2015

Jak již sám název napovídá, na konferenci budou prezentovány franchisové systémy, které v České a Slovenské republice hledají své nové master-franchisové nebo franchisové partnery.  Nabízí se tím velká příležitost především pro manažery českých a slovenských firem, kteří plánují své vlastní podnikání, pro malé a střední podnikatele, investory a další zájemce o samostatné podnikání, jak získat informace o významných globálně působících značkách a stát se jejich partnery. Informace, které systémy se v Praze představí, budou postupně zveřejňovány na internetových stránkách společnosti AVEX systems: www.avexsystems.eu nebo na stránkách konference www.master-konference.cz .

Kromě prezentací zajímavých franchisových systémů, možnosti jednat přímo se zástupci o podmínkách spolupráce a navázání osobních kontaktů, budou účastníkům konference zdarma k dispozici i odborníci na téma franchising – Ing. Aleš Tulpa, mezinárodní  franchisový poradce ze společnosti AVEX systems, z oblasti právní problematiky – Mgr. Antonín Kazda, zkušený mezinárodně působící advokát s praktickými zkušenostmi s franchisovým podnikáním, Ing. Jiří Krajča, franchisový poradce a další experti.

 

Nenechte si ujít tuto mimořádnou příležitost, která nabízí možnost jak se stát master-franchisantem nebo franchisovým partnerem pro Českou a Slovenskou republiku a spojit svou podnikatelskou budoucnost s některou z atraktivních mezinárodních značek.

 

Zde jsou příklady franchisových systémů, které vstoupí na český a slovenský trh a které budou v rámci konference představeny účastníkům a zájemcům o franchisové licence

Franšíza IDdesign  z Dánska

Síť prodejen s nábytkem ve skandinávském stylu. LCN NAILBAR Německo – produkty na ošetření nehtů německé kvality s atraktivním designem prodejních míst a vlastní produkcí používaných komponentů.

Franšíza LeSoie  z Belgie

Síť prodejen s přírodní kosmetikou a různými výrobky z oblasti drogerie, částečně ručně vyráběnými, s velmi širokým sortimentem kvalitního zboží, nápaditého designu a provedení.

Franšíza Royal Kids  z Francie

Velmi populární a známá franchisová síť ve Francii i ve světě. Centrum zábavy pro děti různých věkových kategorií a jejich rodiče.

 

Franšíza Chez Clement z Francie

Kavárny a restaurace s francouzskou tradicí v pařížském stylu.

 

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

 

Franšíza Tiroler z Rakouska 

prodejny určené převážně pro farmářské trhy s nabídkou gastronomických specialit ze všech oblastí Tyrolských Alp.

 

Franšíza Bebedeparis ze Španělska

úspěšný internetový obchod, který se zaměřuje na nabídku atraktivních a speciálně vybraných výrobků pro novorozence od 3-6 měsíců a jejich maminky.

 

Franšíza Club Tan z Dánska

síť solárních samoobslužných studií na velmi vysoké technické úrovni a s maximální optimalizací nákladů.

 

Franšíza T-College ze Švýcarska

velmi sofistikovaný a praxí prověřený systém pro vzdělávání a doučování dětí.

 

Franšíza Tutti frutti z USA

největší síť samoobslužných prodejen mražených jogurtů na světě.

 

Franšíza MBI z Rakouska

Spojením lifestylových a finančních služeb poskytuje tento koncept bezkonkurenční prostor pro kompletní péči o klienty a budování dlouhodobého vztahu Private Brokerů MBI a jejich klientů.

 

ERA – Expense Reduction Analysts z Velké Británie

Koncept zaměřený na snižování provozních nákladů společností s prokazatelnými výsledky a celosvětovou působností.

 

Franšíza Mr.Sandles, USA

Unikátní koncept na čištění různých druhů povrchů.

 

Franšíza P´tit CREF z Francie

Mateřské školky se zaměřením na výuku cizích jazyků.

 

Další franchisové systémy, které budou v rámci konference prezentovány: Mrs. Sporty, Německo, Chi-Chis, USA, Paint&smile, Rakousko a další.

 

Pokud Vás tato výjimečná událost zaujala a chcete se jí zúčastnit, máte možnost se zaregistrovat prostřednictvím internetových stránek: www.master-konference.cz nebo se přihlásit e-mailem na adrese: krajcajiri@seznam.cz případně ales.tulpa@avexsystems.eu,  kde získáte i více informací k této na českém a slovenském trhu ojedinělé akci.

Těšíme se na Vaši účast!

Ing. Aleš Tulpa
Mezinárodní franchisový poradce
AVEX systems s.r.o.

Ing. Jiří Krajča
Mezinárodní franchisový poradce
Franchise & Retail Academy s.r.o.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

Franchising – odkazy, které se Vám mohou hodit…

Přemýšlíte, v čem podnikat? Napadlo Vás, že franchising nabízí zajímavé možnosti podnikání? Lámete si hlavu a nevíte, jak začít podnikat s konkrétní franchisou? Pomůžeme Vám! 

Pokud se o franchisové podnikání zajímáte, ale nemáte úplně jasno v tom, jaké má franchising výhody či nevýhody, přečtete si tento článek. Anebo pořád tápete ve franchisingové hantýrce? Připravili jsme pro Vás krátký příspěvek, kde Vám ve franchisingové terminologii uděláme jasno. Nebo již nákup franšízy delší dobu zvažujete, ale chtěli byste vědět, na co si dát pozor či nač se připravit?

V záložce „články“ naleznete veškeré odpovědi na různé otázky v jednotlivých příspěvcích, avšak pokud na našem webu odpověď  na Váš dotaz nenajdete, velmi rádi Vám odpovíme osobně – neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli otázkami či připomínkami! Jsme tady pro Vás.