titul-master

KDY?

V úterý 8. listopadu 2016, od 10:00 hodin

KDE?

Na Pankráci 125, Praha 4 – konferenční prostory v budově OKsystem, v blízkosti stanice Metra „C“ – Pankrác

 

 Avex logo       and      franchising-academy-logo

 

pořádají již čtvrtý ročník velmi zajímavé akce na podporu franchisového podnikání

Master frachisová konference 2016

Představí se nové zahraniční franchisové systémy, které hledají na českém a slovenském trhu master-franchisové nebo franchisové partnery.

 

Chtěli byste se stát partnerem úspěšných mezinárodních značek?

Přijděte získat na konferenci potřebné informace pro své rozhodnutí…

master-franchisova-konf

 

Franchisové systémy, jež budou na konferenci prezentovány, bude postupně zveřejňováno na internetových stránkách: www.master-konference.cz

 

V případě zájmu o konferenci se můžete přímo registrovat:

button-registration-2016-cz

 

V případě potřeby můžete kontaktovat pořadatele:

Ing. Aleše Tulpu

e-mail: ales.tulpa@avexsystems.eu

mobil: 724 007 505

anebo

Ing. Jiřího Krajču

e-mail: krajcajiri@seznam.cz

mobil: 603 203 828

 

Partneři Master franchisové konference:

 

logo-sfanove_logo_caf_s_napisem

 

 

 

 

 

 

newsletter TF

 ————————————————————————————————————————————————————————————

Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? 

Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

Franchising – odkazy, které se Vám mohou hodit…

Přemýšlíte v čem podnikat? Napadla Vás už možnost začít podnikat ve franchisingu? Lámete si hlavu a nevíte, jak začít podnikat s konkrétní franchisou? Pomůžeme Vám! 

Pokud se o franchisové podnikání zajímáte, ale nemáte úplně jasno v tom, jaké má franchising výhody či nevýhody, přečtete si tento příspěvek. Anebo pořád tápete ve franchisingové hantýrce? Připravili jsme pro Vás krátký příspěvek, kde Vám ve franchisingové terminologii uděláme jasno. Nebo již nákup franchisy delší dobu zvažujete, ale chtěli byste vědět, na co si dát pozor či nač se připravit?

 

V záložce „články“ naleznete veškeré odpovědi na různé otázky v jednotlivých příspěvcích, avšak pokud na našem webu odpověď  na Váš dotaz nenajdete, velmi rádi Vám odpovíme osobně – neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli otázkami či připomínkami! Jsme tady pro Vás.