Úspěch v podnikání nemůže být nikdy garantován nebo zajištěn. Existuje však několik cest, jak jej dosáhnout a přitom se v maximální možné míře vyhnout podnikatelským problémům a  rizikům nebo je alespoň omezit na minimum.

 

Jednou z nich je FRANCHISING,“  tvrdí Ing. ALEŠ TULPA, ze společnosti AVEX systems – mezinárodní franchisový poradce, uznávaný expert na franchising v ČR s dlouholetou praxí, ex-prezident České asociace franchisingu a bývalý generální ředitel velkých mezinárodních společností, jako je například OBI nebo QUELLE.

Ing. Tulpa je zapsán do Knihy osobností EXFORD ENCYCLOPEDIA  za mimořádný přínos a úspěchy ve franchisovém podnikání.

 

V rámci Master franchisové konference vám bude k dispozici nejen Ing. Tulpa, ale také se budete moci obráti na řadu dalších odborníků na franchisové podnikání.

 

Využijte  proto této příležitosti a získejte informace z oblasti franchisingu!

 

Uvedení odborníci  Vám zdarma poradí, jak nejlépe jednat se zahraničními franchisovými systémy, na co si dát při jednáních pozor a co můžete oprávněně po zahraničních franchisorech – majitelích know-how a franchisových konceptů – požadovat.

 

Nenechte si ujít tuto mimořádnou příležitost, která nabízí možnost stát se master-franchisantem pro Českou a Slovenskou republiku nebo franchisovým partnerem prověřených a mezinárodně působících značek.

 

Každý franchisový koncept bude mít kromě cca 15 minutové prezentace dále k dispozici prostor formou kontaktního místa, kde bude mít možnost po celou dobu trvání konference poskytovat zájemcům o jejich značku různé informace, tiskové materiály, vzorky produktů, apod.

 

Nenechte si ujít prezentaci těchto konceptů:

 

Tcollege

Tcollege představuje kvalitní švýcarský systém vzdělávání a doučování dětí základních škol.  V Tcollege je kladen velký důraz na rozbor příčin neúspěchu dítěte v úzké spolupráci s rodiči.  Cílem je najít nejefektivnější řešení pro každého žáka podle jeho schopností, stupně jeho vyspělosti, motivace, mentálních a jiných možností.

 

Rahmqvist

Franchisový koncept Rahmqvist ze Švédska je zaměřený na vše, co souvisí s pracovním prostředím, kancelářskými potřebami a jejich efektivním využitím. Výsledkem jsou velmi inovativní artikly s mimořádnými vlastnostmi, které lidem nejen práci usnadňují, ale přináší jim každý den radost a potěšení.

 

MIDAS

Koncept MIDAS představuje světovou jedničku v oblasti opravárenství a servisních služeb pro automobily všech značek. Vzhledem k mezinárodním kontaktům na výrobce aut, velmi výhodným nákupům náhradních dílů a pneumatik, jakož i praxí prověřenému know-how dosahují servisy MIDAS cen až o 25% nižších než je běžná konkurence na trhu.

 

MOA

Franchisový koncept  z Francie MOA  se zaměřuje na nabídku kvalitních módních doplňků za velmi výhodné a atraktivní ceny. Jeho sortiment zahrnuje širokou škálu zboží od klobouků až po boty a vše, co je mezi tím – šaty, kabelky, boty, pásky, šály, šátky, šperky a módní bižuterii, jakož i další výrobky.

 

Kompletní přehled konceptů naleznete na webu konference: www.masterkonference.cz.

 

Master franchisová konference představuje jedinečnou možnost získat od odborníků kompletní informace o franchisingu na jednom místě a současně nabízí možnost seznámit se zajímavými koncepty…

 

Proto neváhejte a registrujte se ještě dnes na www.masterkonference.cz.