Očekávali jsme vysokou účast návštěvníků Master franšízové konference. V den akce jsme však museli usadit mnohem více náštěvníků…

říka  s potěšením pořadatal Ing, Aleš Tulpa ze společnosti Avex Systems.

[youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=d3e4aeGYDLM&feature=youtu.be“ width=“500″ height=“300″]

Zde naleznete značky, se kterými můžete navázat Master franšízovou spolupráci.

Světové značky hledající  franchising partnery pro Českou Republiku a Slovensko:

master franchisy v ČR - vyberete si svou podnikatelskou příležitost

FRANCHISOVÉ KONCEPTY, KTERÉ EXPANDUJÍ NA ČESKÝ A SLOVENSKÝ TRH

franchisa BEBE de Paris - dárky pro novorozenceBebe de Paris – internetový obchod ze Španělska

Dodání exkluzivně zabalených dárkových košů a elegantních dárkových boxů zajišťuje společnost na přání i prostřednictvím vlastní uniformované dodavatelské služby.

CLUBTAN- samoobslužná solární studiaFranšíza Clubtan - Topfranchising (4)

Na český trh přichází nový úspěšný franchisový systém z Dánska, který provozuje síť samoobslužných solárních studií. Clubtan vyvinul unikátní patentovaný přístroj na snímání otisku prstu, který umožňuje jednoduchou registraci klienta, placení členského příspěvku a rezervaci.

Chez Clement – franchisové kavárny a restauraceChez Clements franchisová síť restaurací a kaváren - franchising občerstvení

Francouzská franchisingová síť kaváren a restaurací s francouzskou tradicí v pařížském stylu.

Expense Reduction Analysts (ERA) – poradenská společnostfranšíza služby, poradesntví ERA

ERA  je největší poradenskou společností na světě specializující se na snižování nestrategických provozních nákladů, např. bankovní služby, přepravní a logistické služby, energie, obalové materiály, kancelářské potřeby, telekomunikace, pojištění, úklid, ostrahu atd. Britská franchisa.

IDdesign – nábytek a doplňkyID desing - nábytek franchising

IDdesign je součásti vedoucí dánské sítě prodejen nábytku a bytových doplňků. Franchisová síť prodejen s nábytkem ve skandinávském stylu.

I Love Veggie Burger – franchisový koncept restaurací

Zdravá franchisová síť vegetariánských restaurací, mobilních prodejních jednotek a tzv. delivery-home-service s produkty pro všechny, pro něž je důležitá zdravá vegetariánská strava vyrobená z bio-ingrediencí a bez konzervantů.

Kids&Us franchisa vzdělávání, výuka angličtiny pro nejmenšíKids & Us – franchisa jazykové školy pro děti

Španělský franchisový koncept na výuku cizích jazyků, zejména angličtiny, pro děti v předškolním věku. Zaměření výuky na děti od 1 do 3 let a zejména ohlas rodičů na výborné výsledky přinesly tomuto konceptu obrovský úspěch.

LCN Nailbar – síť studií pro péči o ruce a nehtyFranšíza LNC NAILBAR  (5)

Franchisový koncept z Německa nabízí ženám i mužům úpravu a modeling nehtů a ošetření rukou kvalitními produkty renomované kosmetické značky LCN a to vše bez nutnosti objednání, bez čekání a s možností občerstvení.

LeSoie – síť prodejen s přírodní kosmetikouFrachising LeSoie1

Atraktivní franchisový koncept s kosmtetikou z Belgie. LeSoie nabízí široký sortiment účinné přírodní kosmetiky – přísady do koupele, masážní oleje, šampony, sprchové gely, krémy, parfémy a další přípravky pro péči o vlasy i tělo. Pod značkou Mon Savon je nabízeno téměř 400 druhů ručně vyráběných mýdel.

MBI – zprostředkovatelská společnostfranchsiing služby, poradenství, finance - MBI partner

MBI nabízí franchisantům možnost otevřít si vlastní franchisový podnik pod označením MBI Store. MBI zajišťuje zprostředkování v oblasti finančních služeb, pojištění, důchodového spoření, investování do cenných papírů, a bankovních produktů, a to mezi klientem a poskytovatelem produktu.

Mr. Sandless – čištění podlah a nábytkuFranšíza Mr. Sandless - před a po

Unikátní americký franchisový koncept na čištění různých druhů povrchových materiálů, zejména parket, laminátu, vinylu, dlažby, korku, kamene apod. Kromě podlah lze ošetřit i nábytek, dveře, okenní rámy apod. Při čištění se používají vlastní certifikované čisticí prostředky šetrné k životnímu prostředí a speciální čistící stroje.

Paint & Smile – franchising ve vzdělávání / škola malováníFranšíza Paint and Smile (1)

Franchisová škola malování s minimálními náklady cílí na návštěvníky všech věkových kategorií, kteří si vytváří své vlastní galerie obrazů. Tyto se mohou v případě zájmu i prodávat nebo pronajímat firmám a privátním zájemcům v rámci zavedeného konceptu nebo vystavovat na výstavách, které franchisor organizuje.

Royal Kids  – dětské herny, parkyfranchising herny pro děti - dětské parky, franchising zábava pro děti

Úspěšný francouzský franchisový koncept Royal Kids provozuje velké zábavní parky pro děti do 12 let a jejich rodiče, pro jesle, školky, školy a sportovní kluby. Vedle běžných dětských atrakcí je zde i kino, plocha na bruslení, bowling a občerstvení. Koncept je neustále vyvíjen a doplňován o nové a atraktivní hry.

Tcollege – švýcarská kvalita vzdělávání a doučování dětíFranšíza Tutor Doctor na TopFranchising.cz

Franchisingový systém na doučování dětí. Franchisa v oblasti výuky, vzdělávání  a doučování všech cílových skupin studentů, zejména na základních školách, přichází na český trh po 15 letech pozitivních zkušeností a úspěšného rozvoje ve Švýcarsku. Osvědčený vzdělávací koncept doučování v malých skupinách 2 – 5 žáků nebo individuální studijní program šitý přímo na míru s vlastním lektorem.

Franšíza Tiroler  (3)Tiroler Bauernstandl – franchisové prodejny tyrolských specialit

Koncept mobilních prodejních stánků či prodejen tradičních specialit z tyrolských regionů Německa, Rakouska a Švýcarska. Jednoduchý obchodní model s nízkou vstupní investicí, se zajímavou výší rentability vloženého kapitálu a rychlou návratností investic, vhodný také pro začínající podnikatele.

Tutti frutti – prodejny s mraženými jogurtyFranšíza Tutti Fruti - zmrzliny

Franchising koncept USA – největší franchisová síť samoobslužných prodejen mražených jogurtů na světě.

Více informací o Master franchising konferenci: www.master-konference.cz

Kdy: Ve čtvrtek 19. listopadu 2015, od 10:00 do 16:00 hodin. Kde: Na Pankráci 125, Praha 4 – konferenční prostory v budově OKsystem, v blízkosti stanice Metra „C“ – Pankrác. Registrace na: www.master-konference.cz/registrace Kontakt