Staňte se i vy franchisovými podnikateli!

…třeba rovnou master-franchisanty

 

Jak ukázala Master franchisová konference, která se konala minulý týden v Praze, master-franchisových příležitostí je na trhu mnoho. Konkrtétně 17 nových a velmi zajímavých franchisových konceptů vyhledávajících v Česku a na Slovensku partnery pro vedení sítě (master-franchisanty) i její rozšiřování (běžné franchisanty) odhlalil šestý ročník jediné české Master franchisové konference. Zúčastnilo se jí 145 zájemců o franchising z různých koutů České republiky a Slovenska.

 

V zahraničí úspěšné franchisové systémy vstupují na český a slovenský trh a intenzivně zde, skrze svého exkluzivního zástupce AVEX systems, hledají vhodné partnery pro budování sítě svých franchisových provozoven. 

 

Zde jsou příklady některých franchisových systémů,

které byly v rámci konference představeny účastníkům a zájemcům o franchisové licence pro ČR a SK:

IDdesign, Dánsko

síť prodejen s nábytkem ve skandinávském stylu.Do skupiny patří i síť JYSK

 

 

NHance_logoNHance, USA

unikátní koncept na čištění všech dřevěných povrchů.

 

logo-Boco-500Boco, Francie

důkaz toho, že i fast food může být kvalitní, chutný a lákavý pro zákazníky

 

Logo-Marco-Aldany-500

Marco Aldany, Španělsko

jednička na španělském trhu kadeřnictví a salónů krásy.

 

NOA NOA, Dánko

velmi úspěšný dánský franchisový koncept v oblasti dámského odívání

 

HITIO Gym, Norsko

sportovní a fitness-kluby pro celou rodinu se zaměřením na sebeobranu

 

  Logiscool, Maďarsko

franchisová síť škol pro děti od 6 let s nabídkou všeho co souvisí s počítači a  programováním

 

Expense Reduction Analysts, Velká Británie

nevětší poradenská společnost na světě se zaměřením na snižování provozních nákladů společností

Tiroler, Rakousko

formou mobilních prodejních stánků je nabízen speciálně vybraný sortiment tradičních specialit z tyrolských regionů Německa, Rakouska a Švýcarska

 

Tcollege, Švýcarsko

vzdělávání a doučování dětí ve švýcarské kvalitě

 

VOODIES_logo

VOODIES, Rakousko

Kvalitní a zdravé restaurací nejen pro vegany

 

Creams, Velká Británie

retro kavárny s nabídkou kvalitní italské zmrzliny

 

  NAU, Itálie

prodejny s brýlemi a citem pro módní trendy, vášeň a kreativitu

 

 

La Andaluza, Španělsko

síť restaurací se španělskými specialitami včetně světově známých a oblíbených tapas

a také dalších:

Pressto, Španělsko

světový lídr v oblasti čistíren s rozsáhlou nabídkou služeb

 

Institute of Microtraining, Rakousko

koncept pro vzdělávání manažerů

 

TEOKUBO, Francie

nový, inovativní koncept prodejen pro nekomerční plochy nákupních center a pro revitalizaci volných ploch kolem sídlišť velkých měst, aj.

 Chcete-li spojit svou budoucnost s některou z atraktivních mezinárodních značek, neváhejte a

 kontaktujte nás 

(do poznámky uveďte koncept nebo obor, který Vás zajímá)Jedinečné prezentace zástupců konceptů i přínosné rady odborných poradců

Kromě prezentací franchisových konceptů, možností jednat přímo se zástupci systémů o podmínkách spolupráce a navázání osobních kontaktů, byli účastníkům konference zdarma k dispozici i odborníci na téma franchising – Ing. Aleš Tulpa, mezinárodní  franchisový poradce ze společnosti AVEX systems, bývalý generální ředitel OBI, Quelle, jakož i ex-prezident ČAF a z oblasti právní problematiky – Mgr. Antonín Kazda, zkušený mezinárodně působící advokát s praktickými zkušenostmi s franchisovým podnikáním.

Odborníci na franchisové podnikání v rámci Konference poskytli všem účastníkům praktické rady a doporučení pro jejich další jednání se zástupci systémů. Akci podpořila i celá řada významných partnerů, zejména pak Česká a Slovenská asociace franchisingu.

„Konference se zúčastnil rekordní počet zahraničních zástupců prezentovaných značek a dále renomovaní franchisoví poradci z organizace Franchise Pool International – FPI, která působí ve 26 zemí Evropy a ve které společnost AVEX systems zastupuje Českou a Slovenskou republiku. Všichni odborníci byli k dispozici účastníkům konference – zájemcům o franchisové podnikání – aby jim předali své praktické zkušenosti a rady pro jejich budoucí podnikatelské aktivity.“ uvádí jeden z pořadatelů této akce Ing. Aleš Tulpa ze společnosti AVEX systems.

Konference potvrdila zasloužené ocenění za podporu franchisingu

Master franchisová konference získala významné ocenění České asociace franchisingu jako nejlepší akce roku 2016 „Za podporu a rozvoj franchisingu v České republice“. Je organizována již od roku 2012, celkem se jí zúčastnilo cca. 745 zájemců o franchising a představeno bylo více než 92 nových franchisových systémů.

„Zájem o franchising na českém a slovenském trhu stále stoupá. Potvrzují to nejen statistiky, ale i růst počtu franchisových systémů na trhu.  Staňte se i vy franchisovými podnikateli. Franchisové podnikání je bezpečnější než jiný druh podnikatelské činnosti. Master-franchisa pro český a slovenský trh znamená, že se stáváte partnerem zahraničních značek pro obě země a rozhodujete vy sami o dalším prodeji jednotlivých licencí. Franchising navíc umožňuje začít podnikat v relativně velmi krátké době.“ dodává na závěr Ing. Aleš Tulpa

Více informací o této velmi úspěšné a zajímavé akci v Praze a na konferenci prezentovaných franchisových systémech je možné najít na internetových stránkách: www.masterkonference.cz nebo na www.avexsystems.eu. Ke všem těmto prezentovaným franchisovým konceptům může poskytnout podrobnější informace i jejich exkluzívní zástupce pro český a slovenský trh Ing. Aleš Tulpa ze společnosti AVEX systems.

 

Máte dotazy, chcete vědět víc?

Vyplňte kontaktní formulář a my se vám brzy ozveme:

    Jméno

    E-mail

    Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

    Franchisa

    Doplňující informace