Své zkušenosti a podporu nyní SUBWAY ® nabízí podnikatelům v různých krajích České republiky!

SUBWAY-exterior-735x450

Chcete si otevřít vlastní SUBWAY ® restauraci? Součástí největšího světového řetězce restaurací jedné z nejvýznamnějších značek se nyní můžete stát i vy!

franšíza Subway - franchising Subway - zdravé rychlé občerstvení - fast food Subway - podnikatelská příležitost

SUBWAY ® je nesporným lídrem v oblasti rychlého a zdravého občerstvení. Úspěchem společnosti SUBWAY ® jsou sendviče, připravované přímo před zákazníkem podle jeho přání, a to prostřednictvím čerstvě upečeného chleba, zvolené omáčky a řady příjemných zálivek.

 

Úspěchy zaznamenané společností SUBWAY ® v roce 2016

O úspěchu franšízy SUBWAY ® svědčí i více než 44 800 poboček po celém světě a více než 5000 poboček jenom v Evropě.

Ve střední a východní Evropě bylo prodáno 42 licencí a bylo otevřeno 36 nových poboček. V České republice pak byla vloni otevřena 18. pobočka (z celkového počtu je jich 7 v Praze).

Co plánuje společnost SUBWAY ® v roce 2017

Na jaře 2017 bude představena nová značka občerstvení včetně nového loga a designu prodejny.

V jakých oblastech nabízí společnost SUBWAY ® svým franšízantům pomocnou ruku?

Světové ústředí SUBWAY® je pyšné na výborný podpůrný systém, který je franchisantům k dispozici. Podpora probíhá před i po otevření restaurace. Jakmile se přidáte k SUBWAY® týmu, pomůžeme Vám nastartovat celý proces. A až otevřete restauraci, systém Vám pomůže efektivně Vaši restauraci řídit.

Předtím, než otevřete:

 • nabízí pomoc zkušeného pracovníka při výběru místa pobočky
 • schvaluje umístění pobočky
 • radí s designem restaurace
 • nabízí podporu při objednávání vybavení, tak aby vše dorazilo správně a včas
 • nabízí tréninkové programy

Poté, co otevřete:

 • poskytuje přístup k recepturám, postupům a operačním systémům
 • poskytuje provozní manuál zahrnující širokou škálu témat, která jsou důležitá pro fungování Vaší restaurace
 • poskytuje pomoc oblastního zástupce během otevírání pobočky – koordinátor představuje hlavní kontaktní osobu, která je snadno dosažitelná na telefonu a emailu
 • zajišťuje pravidelná hodnocení a průběžnou podporu – místní zástupce společnosti Vám pomůže začít a bude Vám poskytovat pravidelné hodnocení
 • poskytuje průběžné vzdělávání prostřednictvím pravidelných newsletterů, emailů a hlasových zpráv, DVD and jiných vzdělávacích nástrojů

tlačítko katalgovový zápis

Franšízový fast food SUBWAY ® je férový k zákazníkům i k životnímu prostředí

…řídí se mottem „Jezte čerstvě, žijte ekologicky“

Řetězec SUBWAY®se snaží svým zákazníkům nabízet skvěle chutnající jídlo, ale zároveň myslí také na zmenšení své ekologické stopy a na vytváření pozitivního vlivu na společnost.

Snažíme se, aby SUBWAY ® restaurace i operační procedury byly šetrné k životnímu prostředí a společensky odpovědné.

Každý den usilujeme o to, aby naše podnikání mělo pozitivní vliv na životní prostředí a zároveň zlepšovalo životy našich zákazníků, franchisantů, zaměstnanců, dodavatelů a společnosti na celém světě. Věříme, že dodržováním postupů, které napomáhají ochranně životního prostředí, pomáháme vytvářet zisky pro naše franchisanty a zlepšujeme zkušenost našich zákazníků, ale také chráníme naši planetu.

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

Chcete získat více informací o franšíze SUBWAY ®.  Právě teď máte šanci se připojit k velkému franšízovému týmu pod záštitou mezinárodně silné značky!

Napište si o informace:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franšízingu a chcete být podrobněji informováni o franšízách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franšízingu – která franšíza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franšíz, kde je aktuální nabídka franšíz a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franšízignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franšíza a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franšízyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!