Mezinárodní franchisový koncept prodejen MOA z Francie plánuje v roce 2022 expanzi do dalších měst v ČR a na Slovensku. A právě zde hledá nové franchisové partnery.

„MOA přináší na český a slovenský trh elegantní a designově laděné kolekce módních doplňků. U těch kombinuje pestrost materiálů, barev a prvky různých kultur. Tímto vytváří unikátnost kolekcí za velmi příznivou cenu, které zvýrazní jedinečnou osobnost a styl každé ženy a dívky. MOA doplňky nabízejí atraktivitu, sebedůvěru a odlišení,“ říká majitel master franchisové licence pro Českou a Slovenskou republiku pan Libor Stodola.

 

Dnes je MOA považována za jednoho z leadrů na trhu módních doplňku ve Francii či Beneluxu. Za období 18-ti letého fungování značky vstoupila do více jak 17 zemí v Evropě, Africe, Asii a provozuje bud přímo či prostřednictvím svých franchisových partnerů přes 200 obchodů. A její síť nadále roste. V posledním roce úspěšně vstoupila do Španělska a otevřela první obchod budoucí sítě prodejen i v Německu.

Majitel master licence pro český a slovenský trh otevřel v listopadu 2021 své první 2 prodejny. Jedná se o prodejnu v Praze – v nákupním centru Chodov – Westfield a v Brně – v obchodním centru Vaňkovka. Další prodejny jsou plánovány v Praze, Brně, Liberci, Plzni, Hradci Králové-Pardubicích, Ostravě, Olomouci a ve Zlíně. První prodejna na Slovensku – v Bratislavě – je rovněž v nejbližším plánu expanze na slovenský trh.

 

Mimořádná nabídka pro nové franchisanty v České republice a na Slovensku!

 

Možnost převzetí již fungujících a kompletně vybavených MOA prodejen v Praze v nákupním centru Westfield – Chodov a/nebo v Brně – v nákupním centru Vaňkovka.

 

 

Tato varianta nabízí celou řadu výhod. Můžete se například vyhnout riziku dodatečných stavebních vícenákladů v případě zařizování a úpravě nových prodejních míst, navyšování nákladů za stavební a jiné dodavatelské práce v důsledku inflace, riziko časového prodlení při případné rekonstrukci prodejních míst a současně poskytuje možnost investovat odložené finance do podpory obchodních a marketingových aktivit. Dohodnutou cenu za toto převzetí je možné uhradit ve 2 splátkách.

 

Obě prodejny mají velmi dobrou polohu a jsou v provozu již od listopadu 2021.

 

MOA nabízí zájemcům o spolupráci také možnost zřídit si novou  franchisovou prodejnu v dalších městech České republiky a na Slovensku.

Jak je známo, tak nastartování a rozjezd každé prodejny vyžaduje hodně energie, úsilí, ale i určité výdaje. Tato nabídka má za cíl ulehčit start novým franchisantům a podpořit především jejich lokální marketingové aktivity.

Výběr vhodného místa pro budoucí MOA prodejnu je předpokladem úspěchu. Proto připravil koncept MOA Paris pro první zájemce seznam konkrétních, velmi zajímavých lokalit pro budoucí prodejny. Tyto prodejny lze umístit v různých českých městech s možností využít realizace rekonstrukce vybraného prostoru „na klíč“ již osvědčenými dodavateli.

Master franchisový partner MOA dále nabízí pro výše uvedené prodejny v Praze a v Brně, stejně jako pro první franchisové partnery ve  vybraných lokalitách nastavení tzv. „nulových“ měsíčních franchisových poplatků po dobu prvních 4 měsíců.

MOA Paris nabízí v ČR a na Slovensku dále zvýhodněné obchodní podmínky pro zájemce o 2 a více prodejen. V případě zájmu o více franchisových licencí je totiž připraven speciální program s výhodnějšími podmínkami pro budoucí franchisanty a pro úhradu pravidelných měsíčních franchisových poplatků.

 

Franchisový systém MOA je v České a Slovenské republice exkluzivně zastupuje společnost AVEX systems, která pro něj hledá nové franchisové partnery pro obě země.

 

 

 

Pokud Vás zajímají další informace nebo důvody, proč investovat zrovna do tohoto franchisového konceptu, neváhejte a kontaktujte Ing. Aleše Tulpu nebo pište na emailovou adresu:

ales.tulpa@avexsystems.eu případně

zavolejte na číslo +420 724 007 505.