Češi fast foody milují a ti kteří nemilují, je stejně využívají, protože spěchají…

Franšíza Mr Kebab provozovna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V dnešním uspěchaném světě často nastává situace, kdy nás hlad přinutí přemýšlet nad tím, jak, kdy, kde a čím bychom jej zahnali – hlavně RYCHLE. Každý z nás to někdy zažil a mnoho z nás to díky nedostatku času zažívá dnes a denně – rychle něco do žaludku – mezi jednáními, v krátké obědové pauze, nebo po náročném dni, cestou z práce, kdy si uvědomíme, že jsme vlastně ten den prakticky ještě nic nejedli…

Kulinářské speciality v restauracích jsou sice lákavé, ale díky době přípravy a nárokům na čekání bohužel často zcela nereálné. To je varianta pro den, kdy máme dostatek času i chuť utratit za jídlo větší peníz. Ale realita všedních dní si žádá rychlejší tempo a právě z toho důvodu se často uchylujeme k různým rychlým alternativám jménem fast food. Ve svém okolí (samozřejmě s ohledem na místo bydliště) máme na výběr z mnoha různých fast foodů, přičemž každý je zaměřen na jiné, pro svou značku typické speciality, a tak fast foody umí uspokojit širokou klientelu dle jejich momentální chuti.

 

Franšíza Mr. KEBAB – fast food v duchu zdravého stavování

Franšíza Mr. Kebab - Kebabik

Fast food franšíza Mr. KEBAB byl vymyšlen, podobně jako ostatní podobné koncepty, právě pro situace, kdy se potřebujeme dobře najíst, ale přitom nestrávit desítky minut čekáním na přípravu. Franšíza Mr. KEBAB je slovenský koncept, který na trh rychlého občerstvení (který je v ČR synonymem pro mleté maso a hamburgery) přináší u nás stále oblíbenější rychlé jídlo – KEBAB. S kebabem jste se již určitě někdy setkali, ale jak tvrdí zakladatel franšízy s rychlým občerstvením Mr. KEBAB, pan Ľubor Lelovits,

„kebab ještě nikdy nebyl tak dobrý, tak šťavnatý a hlavně chutný, jako v naší mezinárodní franšízové síti Mr. KEBAB.“

Franšíza MR. kebab - šťavnatá pita

Nezbývá, než vyzkoušet a zhodnotit, zda je tomu opravdu tak – každý sám za sebe, každý máme jiné chutě.

Franšíza Mr. KEBAB – upusťme od spotřebitelského pohledu a nahlédněme na KEBAB jako na dobrou podnikatelskou příležitost v rychlém občerstvení.

Podnikání v potravinářství a gastronomii je takřka bezmezné – jíst se musí a český národ jídlu holduje a rád si dopřává… Proto, chcete-li začít podnikat, občerstvení je „sázkou na jistotu“!

Franšíza Mr. Kebab - příprava masaFranšízing v oblasti fast food je v ČR velmi oblíbený. Mr. KEBAB do ČR nepřichází jako další řadový koncept, ale přináší podnikatelskou filozofii jednotně laděných a centrálně zásobovaných fast foodů, které podle zakladatele konceptu, mají také svou  konkurenční výhodu. Síť občerstvení Mr. KEBAB pokud možno podporuje zásady zdravého stravování, čímž spolu s důslednou přípravou získáte pro své klienty kvalitní produkt, pro který se k Vám budou zákazníci rádi vracet.

Mr. KEBAB, navzdory svému názvu, nemá svou nabídku rychlého občerstvení postavenu pouze na kebab produktech. Kebab v různých variacích tvoří jen asi čtvrtinu celého sortimentu jídel. A na tom franšízová síť Mr. KEBAB postavila také svou konkurenční výhodu. Odlišili se tak od ostatních kebab prodejen a pro  uspokojení širšího portfolia klientů nabízí originální sýrové, kuřecí a bramborové pochoutky, doplněné čerstvou zeleninou. Ľubor Lelovits, zakladatel franšízy, ještě podotýká:Franšíza, rychlé občerstvení Mr. KEBAB, klade největší důraz na kvalitu produktu a zdravou výživu.“ 

V kombinaci s kvalitním servisem tak máte třeba právě Vy možnost stát se součástí mezinárodní sítě a přispět ke spokojenosti zákazníků, ať už jsou kdekoliv, a také udělat úspěšnými sami sebe – s franšízou Mr. KEBAB můžete dosahovat výborných prodejních a finančních výsledků.

Nyní máte jedinečnou šanci začít podnikat pod známou značkou – být samostatný podnikatel, který využívá zkušeností zkušeného partnera, jeho KNOW-HOW i jeho známého jména, které bývá zákazníky chápáno jako záruka kvality i kvalitních služeb. Než si jako samostatný podnikatel vybudujete dobré jméno, trvá to roky, franšízový koncept  Mr. KEBAB nyní nabízí k šíření formou franšízy svoji značku, kterou již mnozí zákazníci ocení. Nabídka franchising spolupráce Mr. KEBAB je k nalezení v záložce Katalog franšíz.

„Neučte se na svých chybách – máte možnost pracovat ve franšízovém systému, kde vám všechno ukážeme, naučíme vás, zaškolíme vaše pracovníky a budeme se o vás starat s podporou mezinárodního silného holdingu.

 franšíza Mr. KEBAB, Ľubor Lelovits

franšíza MR. Kebab  - kebab

……………………………….……………………………….……………………………….……………………………….

Pokud se Vám článek líbil, dejte nám like na Facebooku Top Franchising nebo se přihlašte k odběru franchisingových novinek formou newsletteru, budeme Vás zdarma 1x měsíčně informovat o nových možnostech, které franchising a podnikání v něm nabízí..

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

Facebook_Top_Franchising

Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

Franchising – odkazy, které se Vám mohou hodit…

Přemýšlíte, v čem podnikat? Napadla Vás už možnost podnikat ve franchisingu? Lámete si hlavu a nevíte, jak začít podnikat s konkrétní franchisou? Pomůžeme Vám! 

Pokud se o franchisové podnikání zajímáte, ale nemáte úplně jasno v tom, jaké má franchising výhody či nevýhody, přečtete si tento článek. Anebo pořád tápete ve franchisingové hantýrce? Připravili jsme pro Vás krátký příspěvek, kde Vám ve franchisingové terminologii uděláme jasno. Nebo již nákup franšízy delší dobu zvažujete, ale chtěli byste vědět, na co si dát pozor či nač se připravit?

V záložce „články“ naleznete veškeré odpovědi na různé otázky v jednotlivých příspěvcích, avšak pokud na našem webu odpověď  na Váš dotaz nenajdete, velmi rádi Vám odpovíme osobně – neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli otázkami či připomínkami! Jsme tady pro Vás.