MOA představuje velmi úspěšný franchisový koncept, který nabízí již více než 15 let kvalitní, módní a přitom cenově velmi výhodné doplňky dámského odívání „od hlavy až k patě“. Ve franchisové síti je již 190 prodejen v 17 zemích světa. Společnost AVEX systems našla pro MOA nového master franchisového partnera pro český a slovenský trh, který otevře v Praze a v Brně již brzy první pilotní prodejny.

 

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA pro první  2 nové franchisové partnery :

Nový master franchisový partner konceptu MOA pro český a slovenský trh nabízí těmto dvěma novým partnerům následující velmi zajímavé a mimořádné podmínky spolupráce.

 

Master franchisant se hodlá podílet na marketingových aktivitách franchisanta ve spádové oblasti jeho budoucí MOA prodejny v rozsahu cca. 100.000 Kč

Franchisant získá snížení měsíčních franchisových poplatků na nulu pro prvních 6 měsíců po otevření prodejny MOA  jako mimořádnou podporu pro rozjezd nové franchisové prodejny. Tato podpora znamená úsporu pro franchisanta cca. 150.000 – 180.000 Kč.

Dále těmto dvěma franchisantům nabízí master franchisant finanční podporu formou bezúročné půjčky v rozsahu 150.000 – 250.000 Kč na období 1 roku či nefinanční podporu v rámci dodávek různých služeb nebo jiných plnění od smluvních partnerů sítě MOA. Tato půjčka je určená například na rekonstrukci vhodných prostor pro budoucí prodejnu MOA, na nákup zboží před otevřením prodejny, na financování skladových zásob, vybavení prodejny, apod.

Dva první franchisanti, kteří budou chtít využít uvedené výhody a mimořádnou nabídku master franchisanta konceptu MOA, musí splňovat následující podmínky.

 

MOANový franchisant podepíše franchisovou smlouvu do konce října 2021.

Následně by měl otevřít prodejnu MOA nejpozději do 03/2022.

Rozsah případné finanční podpory bude předmětem jednání v závislosti na analýze spádové oblasti budoucí prodejny MOA, po společném vypracování obchodního plánu rozvoje této prodejny a očekávaného cashflow.

 

 

Franchisový systém MOA  je v České a Slovenské republice exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá v obou zemích nové franchisové partnery.

 

Více informací najdete na webu: www.avexsystems.cz – Nabídka franchis.

V případě zájmu o tento velmi atraktivní koncept pro různá města v ČR a na Slovensku kontaktujte společnost AVEX systems nebo vyplňte následující formulář:

 

    Jméno

    E-mail

    Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

    Franchisa

    Doplňující informace