NATURHOUSE přichází s příležitostí pro franchisanty menších měst!

 

NATURHOUSE se v současné době rozvíjí především v menších městech, kde se výživové poradny velmi osvědčují. Pobočky NATURHOUSE si rychle budují dobré jméno a franchisantům nabízejí možnost, jak skloubit smysluplnou práci s dostatkem volného času a nadprůměrným výdělkem.

 

Zajímáte se o výživové poradenství a chtěli byste pomáhat lidem?

Věřte, že i Vy můžete nalézt své profesní uplatnění u konceptu NATURHOUSE!

 

Spolupráce s franchisou NATURHOUSE  je příležitostí pro:

 

Ženy s malými dětmi, které chtějí skloubit péči o rodinu s pracovním životem a mít současně více času na děti, domácnost i sebe sama.

 

 Ženy s již odrostlými dětmi, které se chtějí osamostatnit, získat více zodpovědnosti a netrávit ve svém zaměstnání 12 a více hodin denně.

 

Odhodlané muže! 😉 Protože franchisový koncept NATURHOUSE  mohou úspěšně vést i muži – ať již v pozicích poradce, manažera či investora.

…Stačí jen mít chuť podnikat a podpořit smysluplný koncept.

 

„Našim franchisantům se v podnikání daří skloubit pracovní a soukromý život. Na druhou stranu se často stává, že zájem o služby NATURHOUSE v dané lokalitě je tak velký, že stejně svému byznysu pak věnují více času, než si původně naplánovali…

To je ale kompenzováno výrazně vyššími výdělky a současně nadprůměrně spokojenými a vděčnými klienty. Tito klienti pak NATURHOUSE doporučují svým známým, tudíž franchisant díky tomu ušetří spoustu peněz, které by jinak musel investovat do marketingových aktivit,“ říká Jan Gonda, master-franchisant sítě výživových poraden NATURHOUSE v ČR a SR.

 

Kde však je vhodné  výživovou poradnu NATURHOUSE provozovat, abyste měli stálou klientelu a nemuseli se obávat, že vaše podnikání skončí nezdarem?

 

Možností, kde otevřít a provozovat výživovou poradnu NATURHOUSE, je celá řada.

 

Prakticky každá lokalita se 7 000 a více obyvateli má potenciál generovat dostatek klientů. To je dáno dlouhodobou spoluprací a vzájemnou důvěrou mezi klientem a výživovým poradcem. Odměnou je pak stále se zvyšující počet přirozených návštěv.

 

Metoda NATURHOUSE je neustále propracovávána a inovována.

 

Kromě klientů, kteří touží zdravě a trvale zhubnout, registruje NATURHOUSE rovněž klienty, kteří naopak chtějí přibrat nebo si upravit svůj jídelníček tak, aby se cítili spokojení, sytí a plní energie.

 

„Často se teď v médiích hovoří o potravinové intoleranci, kdy intolerance na některé druhy potravin může způsobovat přibírání na váze, únavu, vyčerpání, různé vyrážky a jiné kožní problémy, ale také například špatné nálady, pocity nafouklého břicha a jiné…

Letos jsme do našich poraden zavedli neinvazivní přístroj, který pomáhá zjišťovat případné potravinové intolerance a pomocí individuálně sestaveného jídelníčku se lze začít stravovat tak, aby se těmto nepříjemným stavům předešlo,“ vysvětluje Jan Gonda k novinkám, které koncept NATURHOUSE nabízí svým zákazníkům.

tlačítko katalgovový zápis

Rádi byste spolupracovali s konceptem NATURHOUSE?

NATURHOUSE hledá jak franchisanty do nových poboček, tak nabízí k převzetí také zavedené pobočky!

 

Vzhledem k velikosti sítě, kdy je nyní v provozu 94 poraden v ČR a 30 v SR, dochází k přirozené obměně franchisových partnerů, dále také centrála nabízí své vlastní zavedené pobočky k převzetí.

 

Nejjednodušší cesta, jak se stát franchisantem NATURHOUSE, je odkup již zavedené pobočky se stálou klientelou…

 

NATURHOUSE nabízí zájemcům o spolupráci poradny například v Liberci, Jablonci nad Nisou, Chrudimi, Břeclavi, Třinci a Zlíně a další.

 

Chcete podnikat s projektem, který pomáhá lidem s jejich stravovacími návyky?

 

 Koncept NATURHOUSE se zabývá výživovým poradenstvím.

Svým klientům nabízí cestu k lepším stravovacím návykům. 

Franchisantům pak pomocnou ruku v jejich podnikatelském úsilí.

 

Neváhejte, NATURHOUSE hledá nové franchisanty pro budování dalších poboček, ale nabízí také možnost odkupu již zavedené poradny v několika městech!

 

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

O konceptu NATURHOUSE se můžete více dozvědět v následujcích článcích.

Neváhejte a kontaktujte nás:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franšízingu a chcete být podrobněji informováni o franšízách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franšízingu – která franšíza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franšíz, kde je aktuální nabídka franšíz a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franšízignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franšíza a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franšízyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!