Máte širokou databázi kontaktů a chcete z ní vytěžit co nejvíce? Staňte se manažerem vlastního podnikatelského klubu. Business for Breakfast vám dává šanci…Podnikatelské možnosti v B for B

Značka Business for Breakfast (BforB) nabízí všem, kteří chtějí efektivně pracovat se svými kontakty, možnost spolupráce v podobě vedení vlastního networkingového klubu BforB.

Nemusíte si pořizovat franšízovou licenci, vynakládat zbytečně vysoké finanční prostředky na budování zcela nové značky, stačí úspěšně absolvovat základní školení vedení klubu a centrála sítě BforB vám pomůže se zahájením jeho fungování.

Díky řízení vlastního podnikatelského klubu můžete jako jeho manažer dosáhnout mnohonásobně vyššího počtu zakázek získaných prostřednictvím doporučení a referencí od vašich již existujících kontaktů. A to „jen“ aplikací systému Business for Breakfast do vaší vlastní sítě kontaktů.

franchising B for B - networking franchising
Těšit se také můžete na zakázky a příležitosti přicházející od zcela nových kontaktů, se kterými budete mít možnost se setkat v rámci meetingů BforB se členy klubů,“ prozrazuje ředitelka Business for Breakfast Česká republika Kamila Zárychtová s tím, že výhodou pro manažera klubu je také posílení vztahů na osobní úrovni s již existujícími kontakty.

Jak již bylo zmíněno, vedení BforB, pomůže manažerům klubu s rozjetím jeho fungování. Zde však podpora ze strany zástupců sítě nekončí. Ti jsou totiž vždy připraveni manažerům při řízení jejich klubů pomoci, stejně jako je jim k dispozici manuál, díky němuž pro něj bude řízení klubu jednodušší. Stejně tak dostane k dispozici všechny potřebné materiály pro efektivní vedení klubu tak, aby z jeho fungování mohl vytěžit co nejvíce.

Význam networkingu v ČR sílí! Členové BforB uzavřeli obchody s obratem 70 milionů korun během několika měsíců

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...Jen v prvních osmi měsících loňského roku se v našich podnikatelských klubech Business for Breakfast zrealizovaly zakázky za bezmála 70 milionů korun. Tato částka je tak důkazem toho, že u malých a středních podnikatelů se networking stává čím dál tím účinnějším prostředkem k dosažení nových obchodních příležitostí. Také proto jsme se rozhodli dát příležitost dalším podnikatelům, aby efektivně využili své kontakty,“ prozrazuje Kamila Zárychtová.

Možnosti spolupráce s Busines for Breakfast: manažer klubu nebo franchisant

Podnikatel, který by se chtěl stát manažerem vlastního networkingového klubu BforB, zaplatí za úvodní školení, díky němuž bude moci klub vést, 20 tisíc korun. Dále pak složí depozit ve výši 30 tisíc korun. Ten je vratný po splnění základních výkonnostních podmínek, se kterými zájemce seznámí zástupce konceptu BforB.

možnosti jak zvýšit objem zakázek - jedna z výhod proč být členem podnikatelského klubu Business for Breakfast

Jako franšízový koncept nabízí Business for Breakfast samozřejmě také možnost získání franšízové licence.

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...Zájemci mají na výběr ze dvou variant. Mohou si pořídit licenci na provozování 10 klubů BforB za 700 tisíc korun, nebo získat licenci na vedení pěti klubů za 450 tisíc korun. Franšízant provozující 10 klubů může při dodržování všech pravidel očekávat navrácení investice do cca jednoho roku, provozovatel pěti klubů pak během zhruba šesti měsíců. Více informací o možnostech spolupráce ZDE.

„Naším cílem je dát šanci dalším podnikatelům podílet se na kultivaci podnikatelského prostředí v České republice prostřednictvím networkingu, což dle našich dlouholetých zkušeností funguje. Rozvíjet podnikání na základě korektních osobních vztahů a doporučení jim přinese nejen zisk, ale také uspokojení, že dělají byznys jinak, lépe,“ vysvětluje Kamila Zárychtová.

Nemusíte za každou cenu budovat nový podnikatelský klub – existuje možnost převzít fungující klub BforB

Aktuálně Business for Breakfast je možné rozšířit řady jejích franšízantů díky převzetí již fungující franšízy, jež provozuje podnikatelské kluby v atraktivních lokalitách, jakými Praha 1, Praha 4 a Praha 8 bezesporu jsou. Pro zájemce o podnikání v Libereckém kraji je pak k dispozici zavedená franšíza v Liberci. Využijte tak šanci na převzetí již zavedeného byznysu!

Zaujala vás možnost vést svůj vlastní podnikatelský klub jako manažer nebo jako franšízant?

Získejte více informací a kontaktujte ředitelku Business for Breakfast Česká republika Kamilu Zárychtovou – kamila@bforb.cz ; +420 608 066 363

nebo vyplňte náš kontkatní formulář a vyžádejte si další informace

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  Více informací naleznete také na www.bforbfranchise.cz

  Business for Breakfast

  „Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu.“
  Business for Breakfast je v České republice největší profesionální organizací, která se specializuje na referenční networking. Podporujeme zejména malé a střední podnikatele na lokální úrovni a naším cílem je vytvořit jim takové prostředí, ve kterém získají nové dlouhodobé zdroje pro nové zakázky, inspiraci pro svůj byznys, podporu lokální podnikatelské komunity a díky tomu všemu větší ekonomickou stabilitu.

  Ostatní příspěvky týkající se konceptu BforB:

  Business for Breakfast – šance jak navázat dobré obchodní vztahy a nastartovat své podnikání skrze „networking“

  Franšíza Business for Breakfast podporuje podnikání v regionech

   

  Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

   

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? 

  Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

  Franchising – odkazy, které se Vám mohou hodit…

  Přemýšlíte v čem podnikat? Napadla Vás už možnost začít podnikat ve franchisingu? Lámete si hlavu a nevíte, jak začít podnikat s konkrétní franchisou? Pomůžeme Vám! 

  Pokud se o franchisové podnikání zajímáte, ale nemáte úplně jasno v tom, jaké má franchising výhody či nevýhody, přečtete si tento příspěvek. Anebo pořád tápete ve franchisingové hantýrce? Připravili jsme pro Vás krátký příspěvek, kde Vám ve franchisingové terminologii uděláme jasno. Nebo již nákup franšízy delší dobu zvažujete, ale chtěli byste vědět, na co si dát pozor či nač se připravit?

   

  V záložce „články“ naleznete veškeré odpovědi na různé otázky v jednotlivých příspěvcích, avšak pokud na našem webu odpověď  na Váš dotaz nenajdete, velmi rádi Vám odpovíme osobně – neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli otázkami či připomínkami! Jsme tady pro Vás.