EQUIVALENZA přinesla na trh revoluční změnu v nabídce svých vlastních výrobků pro ženy i muže za neuvěřitelně výhodné ceny.

Tato tzv. mono-značková parfumeria a kosmetika se nyní prodává celkem v 557 prodejnách ve 26 zemích světa. Z toho je 130 prodejen ve Španělsku a 427 v zahraničí, především v Itálii, Francii, Německu, Holandsku, Portugalsku, Velké Británii, Kanadě a v dalších zemích Evropy i světa. EQUIVALENZA má 11 master franchisových partnerů a na další mezinárodní expanzi je velmi dobře připravena.

 

Myšlenka je geniální a přitom velmi jednoduchá…

Zákazník si zvolí flakon – vhodnou lahvičku – a pak vůni, která se mu nejvíce líbí, a to ze 130 různých možností. Všechny produkty si vyrábí tento franšízový koncept, který je na trhu již od roku 2011, zcela sám.

Mottem tohoto franchisového konceptu je: Vůně a výrobky vysoké kvality za neuvěřitelně nízké ceny!

Nízkých cen je docilováno i tím, že je možné používat stejné lahvičky – flakony – pro opakované nákupy. Jedná se tedy o tzv. „doplňovací systém“, který šetří peníze zákazníků (zákazník nemusí platit opakovaně za obalový materiál) a k tomu je tento koncept i velmi ohleduplný k životnímu prostředí.

Koncept EQUIVALENZA poskytuje ROZMANITOST NABÍDKY vysoce kvalitních parfémů, kosmetických produktů, výrobků pro péči o lidské tělo a osvěžovačů vzduchu, které mají aromaterapeutický charakter, za velmi výhodné ceny.

VŮNĚ všech výrobků jsou jedinečné, originální, unikátní a naprosto výjimečné na současném trhu, a to pro každou příležitost a pro všechny cílové skupiny zákazníků.

 

Zájemci o franchisové podnikání, neváhejte!

Je to pro vás velká šance, jak se stát master franšízovým nebo franšízovým partnerem velké a velmi úspěšné nadnárodní společnosti a začít podnikat v relativně velmi krátké době ve vašem městě nebo regionu. Vše, co budete jako budoucí majitel franchisové prodejny potřebovat, vás naučí tým zkušených a praxí prověřených odborníků v rámci přípravy na otevření vaší prodejny. Poradí vám i s výběrem vhodné lokality pro vaši prodejnu a na co dát pozor při uzavírání nájemní smlouvy. Při běžném provozu vašich prodejen se pak můžete spolehnout na maximální podporu, včetně marketingu i důkladného zaškolení před otevřením prodejny, stejně jako v průběhu vaší další činnosti.

 

KONTAKT PRO ZÁJEMCE O MASTER FRANCHISOVÉ NEBO FRANCHISOVÉ LICENCE:

Franchisový systém EQUIVALENZA je v České a Slovenské republice exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá nové MASTER FRANCHISOVÉ NEBO FRANCHISOVÉ PARTNERY pro obě země.

 

V případě zájmu kontaktujte: ales.tulpa@avexsystems.eu

Více informací najdete i na webech:

www.avexsystems.cz

www.franchisovepodnikani.cz

 https://www.podnikani-pod-znamou-znackou.cz/katalog-podnikatelskych-prilezitosti/

Pro více informací pište, ptejte se:

    Jméno

    E-mail

    Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

    Franchisa

    Doplňující informace