franšíza BforB anebo manažer podnikatelského klubu BforB na zkoušku?

Hledáte novou strategii pro své podnikání? Staňte se manažerem podnikatelského klubu BforB a pracujte tak se svými kontakty efektivněji!


Jak nejlépe využít své podnikatelské kontakty? Vezměte situaci do svých rukou jako Manažer podnikatelského klubu BforB, pořádejte setkání podnikatelů a vytěžte z nich maximum..

Jak je známo, v podnikání není efektivnějšího nástroje, než osobního setkání, avšak mít mnoho kontaktů nemusí ještě znamenat, že je podnikatel schopen plně využít jejich potenciál. Musí se s nimi umět dobře pracovat! A franšízový koncept Business for Breakfast ví jak na to…

Zaběhnutý franšízový koncept podnikatelských klubů Business for Breakfast je založen na pravidelných setkáváních lokálních podnikatelů při „pracovních snídaních“ (lze ale uspořádat i obědy nebo večeře), během nichž se utužují vztahy mezi zúčastněnými podnikateli – ať už ty obchodní či osobní, předávají se zkušenosti, informace, doporučení na nové zákazníky i další kontakty. Být členem klubu podnikatelů BforB tak může být příležitostí, jak můžete rozšířit své obzory, posílit své podnikání či najít podobně naladěné (nejen) obchodní přátele. A stát v čele takového klubu vaše možnosti ještě znásobí!

bfor podnikatelská komunita Ostrava

 

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...U BforB nemusíte nutně kupovat franšízovou licenci, abyste mohli vést „svůj“ podnikatelský klub! Spolupráci s konceptem si můžete „osahat“ a můžete si založit 1 „vlastní“  podnikatelský klub, který si sami povedete jako Manažer klubu.

Pokud se rozhodnete založit si jeden „vlastní“ podnikatelský klub značky Business for Breakfast, získáte cenné ověřené know-how, jak své lokální podnikatelské prostředí efektivně vést a propojit tak, abyste z něj měli užitek vy i vaši členové a aby vaše podnikání skutečně sílilo.

Abyste byl skutečně schopný Manažer klubu, nemusíte se nutně vzdávat svého dosavadního podnikání – naopak – můžete dál pokračovat ve svém vlastním byznysu a zhodnocovat jej.

Jen je třeba počítat s tím, že do vedení klubu BforB bude potřeba dát také jistou dávku energie a píle. Ale nebudete na to sami, nikdo vás „do vody nehodí“ a věřte, že se vám vynaložená píle rozhodně vrátí!

manažer BforB klubu - školení, know-how, to vše si můžete vyzkoušet u franšízy BforB

Každý Manažer klubu BforB absolvuje základní školení, kde načerpá nejpodstatnější znalosti. Následně centrála sítě BforB manažerům pomáhá nejen s rozjezdem nového, či převzetím již fungujícího klubu, ale i s ostatními aktivitami spojenými s jeho následným vedením. Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...Takže k tomu, abyste se stali skvělým Manažerem klubu, vám pomůže odborné teoretické a praktické školení, aktivní podpora zástupce BforB a také manuál, který vám bude po celou dobu vedení Klubu k dispozici.

Výhodou tohoto „alternativního“ podnikatelského modelu BforB je, že se jako Manažer klubu dostanete k mnoha novým doporučením, zakázkám, novým obchodním příležitostem a hlavně do začátku této formy podnikání nemusíte vynakládat žádné investice v podobě koupě franšízové licence!

V čem tkví kouzlo Klubu BforB? Pokud má podnikatel málo kontaktů, systém BforB je cestou k rozšíření jejich počtu. V situaci, kdy má podnikatel mnoho kontaktů, se může jednoduše stát, že je začne ztrácet, protože s nimi neudržuje potřebné osobní vztahy. Podnikatel, který je Manažerem klubu se naučí zajímavému obchodnímu stylu, bude své kontakty udržovat a posilovat osobní mezilidské vztahy, které jsou v byznysu klíčem k úspěchu. Největší odměnou je pak nejen udržení stávajících kontaktů, ale i získání nových zakázek, doporučení a z toho plynoucího růstu vlastního podnikání.

tlačítko katalgovový zápis

A co vás v roli Manažera klubu Business for Breakfast čeká? V případě zájmu o další informace k této podnikatelské příležitosti nás můžete kdykoliv kontaktovat:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  Další informace a články o Business for Breakfast