Pro zájemce o franchisové podnikání nabídne konference nové franchisové koncepty, které vstupují na český a slovenský trh!

master-franchisova-konference-2016-3

Na MFK 2016 v Praze se představí mezinárodně působící franchisové systémy, které hledají v ČR a na Slovensku master-franchisové nebo franchisové partnery. Nenechte si ujít tuto mimořádnou příležitost, jak získat více informací o nových podnikatelských příležitostech a spojit svou budoucnost s některou z atraktivních mezinárodních značek. Odborníci na franchising a franchisové právo na konferenci Vám poradí, jak na to. Tato akce je i součástí aktivit České asociace franchisingu, která ji podporuje.

Přítomnost zástupců hned několika franchisových koceptů ze zahraničí nabízí velkou příležitost především pro zájemce o samostatné podnikání, malé a středně velké podnikatele, jakož i manažery firem, jak získat informace o významných globálně působících značkách a stát se jejich partnery“ uvádí jeden z pořadatelů této akce Ing. Aleš Tulpa ze společnosti AVEX systems.

Zde jsou příklady některých franchisových systémů, které budou v rámci konference představeny účastníkům a zájemcům o franchisové licence:

 

I Love Veggie Burger, Rakousko – síť restaurací, mobilních prodejních jednotek a tzv. delivery-home-service s produkty pro všechny, kteří mají rádi zdravou veganskou a vegetariánskou stravu vyrobenou z bio-ingrediencí a bez konzervantů!

NO+VELLO, Španělsko –  světový lídr v epilačních salonech přítomný v 15-ti zemích s více než 1.000 fungujícími centry. NOA NOA, Dánsko – velmi úspěšný franchisový koncept prodejen s dámským odíváním. Boco, Francie – vynikající gastronomický koncept a důkaz toho, že i fast food může být kvalitní, chutný a lákavý pro zákazníky. IDdesign, Dánsko – síť prodejen s nábytkem ve skandinávském stylu. Glossy Island, Německo – produkty na ošetření nehtů německé kvality s atraktivním designem prodejních míst a vlastní produkcí používaných komponentů. Tiroler, Rakousko – prodejny určené převážně pro farmářské trhy s nabídkou gastronomických specialit ze všech oblastí Tyrolských Alp. Paint&smile, Rakousko – speciálně vyvinuté know-how zaměřené na výuku malování dětí i dospělých. T-College, Švýcarsko – velmi sofistikovaný a praxí prověřený systém vzdělávání a doučování dětí. Mr. Sandless, USA, unikátní koncept pro obnovu, renovaci a čištění různých druhů materiálů a povrchů, především podlah (parkety, laminát, dlažby, korek, aj.), dveří, oken, schodů, a různého nábytku. S minimálními náklady je dosahováno neuvěřitelných výsledků a efektů. Kids&Us, Španělsko-Česká republika – výuka cizích jazyků, zejména angličtiny, se opírá o vlastní „přirozenou metodu“ výuky pro děti od jednoho roku do osmnácti let, kterou se dnes učí více jak 100 000 studentů.

master-franchisova-konference-2016-4

Které další značky budou na konferenci představeny najdete na webových stránkách: www.master-konference.cz .

 

Kromě prezentací zajímavých franchisových systémů, možnosti jednat přímo se zástupci o podmínkách spolupráce a navázání osobních kontaktů, budou účastníkům konference zdarma k dispozici i odborníci na téma franchising – Ing. Aleš Tulpa, mezinárodní  franchisový poradce ze společnosti AVEX systems, z oblasti právní problematiky – Mgr. Antonín Kazda, zkušený mezinárodně působící advokát s praktickými zkušenostmi s franchisovým podnikáním, Ing. Jiří Krajča a Dr. Jiří Lošťák franchisoví poradci a další experti na franchisové podnikání.

 

Kdy: V úterý 08.11.2016, od 10:00 do 16:00 hodin.

Kde: Na Pankráci 125, Praha 4 – konferenční prostory v budově OKsystem, v blízkosti stanice Metra „C“ – Pankrác.

Registrace na: www.master-konference.cz/registrace

Na setkání s Vámi se těší organizátoři a zástupci mezinárodních franchisových systémů.

Kontakt

Ing. Aleš Tulpa e-mail: ales.tulpa@avexsystems.eu mobil: 724 007 505
Ing. Jiří Krajča e-mail: krajcajiri@seznam.cz mobil: 603 203 828
Více informací najdete i na webu:       www.master-konference.cz