Staňte se i vy partnery mezinárodně působících franšízových systémů!

Franchising a poptávka po něm není „módní záležitostí“, nýbrž logickou konsekvencí změn na evropském a českém trhu…

 

Nabízí mnoho výhod, bezpečnější podnikání a relativně vysokou rentabilitu vloženého kapitálu. 

 „Důvody, proč zájem o franchising dynamicky z roku na rok stoupá, jsou následující: nabízí mnoho výhod především pro malé a středně velké podnikatele, bezpečnější podnikání a relativně vysokou rentabilitu vlastního vloženého kapitálu. Jako franchisant – franchisový příjemce – silného řetězce zůstává podnikatel právně a finančně samostatným a má přitom možnost využívat veškerých výhod, jaké mají jen velké a většinou nadnárodní společnosti. Důkazem zvýšeného zájmu o tuto perspektivní formu podnikání je i rostoucí počet franchisových systémů na českém a slovenském trhu,“ dodává Ing. Tulpa ze společnosti AVEX systems.

 

Zde jsou příklady franchisových systémů, pro které hledá AVEX systems nové master-franchisové a nebo franchisové partnery:

 

NAU

Koncept NAU nabízí velmi atraktivní, módní a slušivé brýle pro každého za velmi výhodných cen. Všechny výrobky mají vysokou kvalitu, profesionální design a jsou vyráběny v limitovaných sériích. V současné době má NAU 149 prodejen v Itálii a 12 v zahraničí a plánuje další expanzi do všech zemí Evropy formou master-franchisy nebo individuálních licencí.

 

M ROOM

 

Franchisový koncept M ROOM  se zaměřuje výlučně na pánskou klientelu, které nabízí profesionální a kvalitní péči o vlasy a vousy.  Nadstandardní péče o vlasy a vousy je zajištěna i použitím vlastní velmi kvalitní profesionální kosmetiky. M ROOM nabízí možnost provozování vlastního Barber Shopu s pomocí velmi úspěšného a prověřeného obchodního modelu.

 

 

 

Tcollege

Franchisa Tcollege se specializuje na doučování cílové skupiny dětí v základních školách. Po 15 letech pozitivních zkušeností a úspěšného rozvoje ve Švýcarsku, kde provozuje 50 škol, přichází na český trh. Špatný prospěch není často správným hodnocením dětí a nevypovídá o jejich reálných schopnostech a možnostech. Problémy ve škole často působí nevhodný pedagog, špatná komunikace či ostych před spolužáky. Proto klade franchisový koncept TCollege velký důraz na rozbor příčin neúspěchu dítěte v úzké spolupráci s rodiči.

 

NO+Vello

NO+VELLO svým klientům nabízí bezbolestnou epilaci pro jakoukoliv část těla. Kromě fotoepilace (IPL) nabízí i další ošetření inovačními technologiemi (omlazovací kůry, čištění pleti a další) a speciální kosmetickou řadu ošetřujících krémů. NO+VELLO vzniklo v roce 2007 ve Španělsku a dnes má přes 1 000 poboček v 16 zemích na 3 kontinentech. V ČR je v provozu první pilotní projekt – velmi úspěšná testovací provozovna v Olomouci.

 

 

Pressto

čistírna PresstoMezinárodní franchisový řetězec Pressto působí na 5 kontinentech ve 24 zemích, kde provozuje 42 vlastních a 520 franchisových čistíren.  Cílem společnosti je vysoká kvalita, rychlost a rozsáhlá nabídka služeb, osobní přístup k zákazníkovi, odlišení se od stávající konkurence na trhu a v neposlední řadě respektování životního prostředí v rámci všech používaných procesů. Na českém trhu jsou již druhým rokem úspěšně testovány 2 provozovny v Praze.

 

La Chinata

 

Prodejny s nabídkou výrobků, kde základem jsou olivy a olivový olej. V La Chinata se již několik let vyrábí velká řada  produktů z nejlepšího extra panenského olivového oleje.  V současnosti je tento franchisový koncept aktivní v 21 zemích (většinou evropských, ale také některých amerických a asijských). Ročně vyrábí La Chinata cca. 6 mil. litrů oleje. Master-franchisant pro ČR a Slovensko otevřel testovací prodejny v Brně – vlajková loď, v Bratislavě (první franšízová prodejna na Slovensku) a v Ostravě. AVEX systems hledá exkluzivně nové franchisové partnery na českém i slovenském trhu.

 

 

AVEX systems – Poradenská společnost v oblasti franchisového podnikání

Společnost AVEX systems se může pochlubit již více než 20 lety praktických zkušeností s franchisingem na českém i zahraničním trhu…

  • členstvím v rámci mezinárodní sítě renomovaných franchisových poradců Franchise Pool International – FPI.
  • vlastním franchisovým systémem založeným na praktických zkušenostech s franchisingem, který je nyní na českém trhu dále úspěšně rozvíjen pod značkou UNI HOBBY.
  • nabídkou zajímavých značek pro Vaše podnikání, pro které AVEX systems hledá na českém a slovenském trhu nové master-franchisové a franchisové partnery.
  • poradenstvím, kde a jak hledat franchisové systémy, zejména v zahraničí.
  • pomocí pro franchisory při hledání vhodných franchisantů a master-franchisových příjemců.

 

V AVEX systems nabízí know-how a zkušenosti s řízením mezinárodně činných franchisových společností pro optimalizaci nebo vývoj Vašich franchisových systémů.

Franchising s  podporou AVEX systems znamená „Partnerství přinášející úspěch!“

 

Společnost AVEX systems nabízí zejména následující služby a rady v oblasti franchisové podnikání:

  1. Pro zájemce o franchising z České a Slovenské republiky vyhledává kvalitní a úspěšné franchisové systémy, zejména v zahraničí.
  2. Pro zahraniční franchisory hledá vhodné kandidáty pro master-franchisu v České a Slovenské republice nebo franchisanty se zájmem o individuální franchisové licence.
  3. AVEX systems dále nabízí poradenství ve všech oblastech franchisového podnikání, zejména vývoj nebo optimalizaci franchisových konceptů.

 

Know-how a znalosti společnosti AVEX systems jsou získány také činností Ing. Aleše Tulpy ve vrcholovém managementu mezinárodně působících společností.

 

Majitel společnosti Ing. Aleš Tulpa má za sebou velmi úspěšnou profesionální karieru. Působil v minulosti např. jako generální ředitel německé společnosti OBI v ČR, Polsku a Maďarsku, jako generální ředitel německého koncernu QUELLE v ČR, a nebo jako prezident České asociace franchisingu.

 

avexPodrobnější prezentace všech franchisových systémů naleznete také na webu: www.avexsystems.cz nebo kontaktujte zástupce společnosti AVEX systems:

 

Ing. Aleš Tulpa
E-mail:
ales.tulpa@avexsystems.eu
Mobil: +420 724 007 505