Rádi byste se pustili do podnikání v kosmetickém oboru trochu jinak?

 

Líbilo by se vám připojit se k silnému partnerovi a vést jeho pobočky v ČR a na Slovensku?

 

Firma NO+VELLO je jedničkou mezi depilačními salony v Evropě specializující se na trvalou bezbolestnou depilaci a obličejové terapie – vrásky, mimické vrásky, pigmentové skvrny, akné.

 

 

Jestli tedy pro své podnikatelské aktivity hledáte

úspěšný a praxí prověřený franchisový koncept,

 

je NO+VELLO ideální příležitostí pro Vás!

 

NO+VELLO popularizoval depilaci, a to zejména díky svému systému plošných tarifů unisex, pro jakoukoliv část těla. Kromě fotoepilace –IPL – nabízí i další ošetření inovačními technologiemi (omlazovací kůry, čištění pleti a další) a speciální kosmetickou řadu ošetřujících krémů.

Od roku 2007 působí NO+VELLO ve Španělsku největší síť kosmetických center svého druhu na světě. Dnes má přes 1.000 center v 16 zemích světa, včetně ČR, Portugalska, Rumunska, Švýcarska, Slovinska, Velké Británie, Švédska, Itálie, Španělska, aj. zemí.

CO PŘEDSTAVUJE TECHNOLOGIE IPL A JAKÉ MÁ VÝHODY?

 

IPL znamená intenzívní pulsní světlo. Fotoepilace i Fotoomlazení (rejuvenace) se provádí za použití světla. Tato definice zahrnuje dvě metody – laserovou nebo IPL (pulsním světlem). Hlavním rozdílem je, že IPL je modernější technologie, která se může používat na větší škálu pletí a ochlupení. Další velkou výhodou je její bezbolestnost a nižší cena. Centra NO+VELLO používají systémy intenzívního pulsního světla (IPL) nejnovější generace, která zajišťují nejlepší výsledky již od prvního ošetření. Fotoepilace používá světelný zdroj pro proniknutí až k vlasovému váčku a jeho oslabení až do momentu, kdy přestane vytvářet vlas.

 

SROVNÁNÍ TECHNOLOGE IPL A LASERU:

Laser a IPL  pracují na podobném principu takzvané selektivní fototermolýzy. Znamená to, že světlo pronikne do folikulu (přičemž terčem je melanin) a poškodí ho, aniž by nějak utrpěla pokožka. Laser má danou vlnovou délku, kterou nemůžete měnit. U IPL  depilace lze vybrat různé vlnové délky v závislosti na  fototypu i na síle chloupku, má výborné výsledky v případě folikulitidy (zarůstání chloupků).

IPL LASER
Je efektivní? Ano, pro všechny typy chloupků Ne, každý laser funguje na jiný typ chloupků
Možnost aplikace na opálenou pleť? Ano, systém Sun&Safe je vyvinut pro opálené pleti Většinou ne
Jak často probíhá ošetření? 1 x za 21 dní 1 x za 21 dní
Je ošetření bolestivé? Ne Ano
Jaká je cena? Nižší než s pomocí laseru. Ceny jsou daleko vyšší než IPL
Jde o trvalé odstranění chloupků? V obou případech lze dosáhnout trvalého odstranění, přičemž je však vždy nutné udržovací ošetření každý rok.

 

Proč investovat do franchisového konceptu NO+VELLO?

 • NO+VELLO představuje nejrychleji expandující franšízu (1000 otevřených center během 5 let)
 • Technologie poslední generace je vylepšená vlastním vývojovým oddělením (technologie Sun&Safe umožňující fotoepilaci i po opalování)
 • Stále rostoucí zájem o tyto služby
 • Relativně nízká investice do provozovny
 • Velmi rentabilní provoz s minimálním rizikem (již při 3 klientech denně)
 • Rychlá návratnost celkové investice (za 3 roky při otevření jednoho centra)
 • 41. místo ve světovém žebříčku Top 100 Global Franchise – nejlepší ve svém oboru na světě.

 

V zahraničí je provozován koncept  NO+VELLO buď prostřednictvím Master franchisanta (střední a větší trhy) nebo Multi-franchisanta (menší trhy). Multi-franchisant získá povolení k otevření libovolného počtu center po dobu 10 let. Pro český trh je, vzhledem k jeho velikosti, zajímavější a rentabilnější koncept multi-franchisanta.

 

Co poskytne franchisa NO+VELLO multi-franchisantovi nebo master-franchisovému partnerovi pro ČR a Slovensko?

Zázemí silné značky, která si svůj provoz ověřila také na několika pilotních pobočkách v České republice, kde dosahuje velmi dobrých ekonomických výsledků při relativně nízkých investičních nákladech, je pro budoucí franchisanty obrovskou výhodou.

Master či multi-franchisant má jakousi záruku, že nebude prorážet na náš trh s „neotestovanou“ novinkou, díky čemuž je riziko neúspěchu elminimováno, nemluvě o úspěších celého konceptu za hranicemi naší vlasti i mezinárodní „soudržnosti“ master franchisantské základny…

Pro nové „řadové“ franchisanty je pak výhodou, že získají celkové know-how „na klíč“, adaptované na české podmínky, včetně pomoci s rozběhem provozovny, zaškolení manažerů, obsluhy i technického vybavení a hlavně podporu zkušené nadnárodní společnosti i místního master či multi-franchisanta.

Na základě ekonomických a provozních výsledků 3 provozoven v ČR (Praha, Olomouc, Hradec Králové) v letech 2017 – 2018 lze podstatně lépe připravovat operativní plánování každé další provozovny na českém a slovenském trhu a zajišťovat i jeho plnění.

 

.

Chcete se stát multi nebo master-franchisantem úspěšné kosmetické franchisy NO+VELLO a vést rozvoj celé sítě u nás či na Slovensku?

 

AVEX systems, zástupce franchisy pro Česko a Slovenskou republiku, pro tento franchisový koncept hledá master-franchisového partnera, který by převzal funkční a na českém trhu otestovaný koncept. 

 

Stejně tak jsou vítáni zájemci o provozování nových salonů NO+VELLO, franchisoví partneři, kteří mají zájem provozovat depilační a kosmetické studia v jakémkoliv koutu ČR či SK.

 

Zaujal Vás franchisový koncept NO+VELLO?

 

Kontaktujte nás, ptejte se na cokoliv, rádi vám odpovíme:

 

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace