Stojíme na prahu nového roku. Pro mnohé z nás je každoročně start nového letopočtu naplněn různými předsevzetími, novými vizemi a tužbami. Nejčastěji se předsevzetí týkají snahy zhubnout, přestat kouřit, hlasitě slibujeme, že začneme chodit pravidelně cvičit nebo že se budeme více věnovat rodině. Pár dní po novém roce však bývá většina takových předsevzetí pohřbena s prohlášením „Teď to nejde, není na to správný čas, protože…“

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...Určitě vás někdy s příchodem nového roku, a nutností vrátit se po svátcích zpět do otravného zaměstnání, napadlo: „Jaké by bylo skončit v práci a začít dělat něco nového, třeba podnikat“?

Chtěli byste dělat něco, co Vás bude bavit a slušně živit zároveň? Tato touha po změně, však bohužel také obvykle díky pracovnímu nasazení rychle vyprchá, stejně jako jiná novoroční předsevzetí. Že vám ale čas od času zase vyplyne na povrch? Tak chyťte příležitost za pačesy a zkuste o nové práci či podnikání alespoň reálněji přemýšlet – dejte si TO za cíl, nemějte je pouze jako nedosažitelný sen!

 

podnikat či ne

Mohu mít i já to štěstí, že budu mít práci, která mě bude bavit?

Jak můžu vydělat slušné peníze? V čem se dnes vůbec vyplatí podnikat? Do čeho mám rozumně investovat? Kde hledat podnikatelské příležitosti? 

…Řada otázek, na něž často máme v mžiku výmluvu. My sami nebo „dobré duše“ kolem nás nám spolehlivě pomohou takové myšlenky radikálně srazit k zemi s tím, proč zbytečné riskovat, když máte poměrně slušně placené zaměstnání. Ale to, že v něm nejste dlouhodobě spokojeni, to už nikoho nezajímá? Mělo by, přinejmenším Vás! Vždyť v práci trávíme většinu našeho aktivního života, tak proč se přemáhat a trápit?

Když už se přenesete i přes možnost podstoupit jistá rizika, možná narážíte dál: „Nemám žádný převratný nápad. Nevím o žádné díře na trhu, v čem bych mohl začít slušně podnikat. Neuměl bych postavit na nohy celou novou firmu. Podnikání je pro bohaté. Nevím, jak se vede firma, jak se buduje značka. To není pro mě…“

 

Důvodů, proč něco nejde, lze nalézt desítky. Ale zkuste se na podnikání dívat jinou optikou.

Otevřete pořádně oči, dívejte se kolem, kolik malých podnikatelů je kolem Vás, čtete příběhy těch, kteří zariskovali a pustili se do vlastního podnikání. Jde jen o to, skutečně chtít!

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...
Podnikání je pro odvážné a odhodlané! Skutečně nemusíte být jaderný inženýr, IT génius, ani nemusíte nutně vymýšlet nové převratné výrobky či služby. Stačí se dívat kolem sebe, přemýšlet o tom, co by Vás mohlo bavit a nechat se inspirovat. Možností na trhu je totiž spousty. A už vymyšlených! Přehled zajímavých franchisových konceptů – podnikatelských nápadů a příležitostí.

Stačí jen se odhodlat a nemít strach vložit do podnikání nějakou finanční investici a vlastní úsilí.

Že nemáte našetřeno? Nebyl byste ani první ani poslední, kdo si na zahájení podnikání třeba půjčí – mnoho dnes úspěšných podnikatelů začínalo doslova od nuly. Navíc pokud se rozhodnete podnikat formou franchisy, banky vnímají tento druh podnikání velmi pozitivně, zejména díky tomu, že se jedná o ověřené a funkční podnikatelské koncepty.

 

Zkuste si letos dát předsevzetí, že se budete inspirovat nebo že budete mít novým možnostem otevřenou mysl… Uvidíte, možná se něco změní. Mnohdy si stačí z myšlenky či touhy v hlavě vytvořit cíl a začnou se vám odkrývat reálné příležitosti, které jste dříve neviděli…

 

Dnes Vám přinášíme příběhy těch, kteří na tom byli možná podobně jako vy. Jednoho dne však sebrali odvahu a rozhodli se „do toho praštit“. Rozjeli své vlastní podnikání a dnes jsou za svá odvážná rozhodnutí vděční… Přejít na přehled 13 odvážných podnikatelů, kterým podnikání změnilo život.

 Podnikání s franšízou má smysl i jistoty

Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franšízingu a chcete být podrobněji informováni o franšízách i konkrétních nabídkách?

Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké aktuální podnikatelské příležitosti franšízing nabízí – která franšíza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

Sledujte náš KATALOG FRANŠÍZ, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisy, NEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!