Franšízová pobočka OK POINT je místem, ve kterém mohou lidé sjednávat produkty a služby různých bank i pojišťoven a řešit realitní služby, aniž by museli navštěvovat několik různých filiálek. Jedná se o unikátní místo, jehož cílem je usnadnit klientům život a ulehčit jim orientaci v nepřeberném množství nabízených služeb.

Propojuje se zde finanční plánování, bankovnictví s nízkými poplatky, dokonce i realitní služby.

 

Tou nejpodstatnější výhodou OK POINTu je pak možnost sjednat si produkt nebo službu na míru v rámci aktuální nabídky finančních institucí, a to za nejvýhodnějších podmínek na trhu.

Další dvě výhody, kterými OK POINTy disponují, jsou vkladové bankomaty Broker Consulting, kam mají klienti mBank možnost vložit hotovost na účet bez poplatku, a také samoobslužná zóna vybavená tablety.

 

„Moderní a digitální technologie jsou pro Broker Consulting základem, na OK POINTech pracujeme on-line na tabletech, bez zbytečného papírování. Pilířem je aplikace Brok, která klientům pomáhá pochopit, o čem je Finanční plán Broker Consulting. Kromě sjednávání přináší zákaznický zážitek. Klient si díky ní umí představit, jaký bude výsledek našeho plánování za desítky let,“ vysvětluje franšízantka Jitka Přibylová.

Vkladové bankomaty si v tuzemsku získávají čím dál větší oblibu…

Podle dat Broker Consulting a mBank jsou například hojně využívány podnikateli, kteří jejich prostřednictvím vkládají tržby na účet mKonto Business.

 

Překvapivě tak nejčastěji činí na začátku pracovního týdne místo ke konci. Průměrná vložená částka dosahuje 16 180 korun.  

„Bezhotovostní a bezplatné vložení na účet kvitují zejména drobní podnikatelé, kteří oceňují zejména pohodlnost a rychlost této transakce. To, že vkládají zejména v pondělí, může souviset s tím, že mnozí z nich podnikají i o víkendu. Evidujeme přes 15 tisíc klientů, kteří služby vkladomatů na OK POINTech využívají pravidelně,“ uvádí Bronislav Dvořáček, ředitel vývoje produktů a služeb mBank pro Českou republiku a Slovensko.

Momentálně je na prémiových franšízových pobočkách OK POINT společnosti Broker Consulting klientům k dispozici již 38 vkladomatů po celé České republice.

 

Jejich popularita stále stoupá, měsíční obrat se aktuálně pohybuje kolem 130 milionů korun za měsíc, vklady pak tvoří zhruba dvě třetiny této částky. Průměrně tak klienti na své účty v mBank uloží měsíčně téměř 90 milionů korun.

„Zájem o využití vkladomatů jde ruku v ruce s jejich umístěním a dobou, která uběhla od jejich uvedení do provozu. Některé jsou více než 650 tisícům klientům mBank k dispozici sotva pár týdnů, jiné fungují už více než jeden rok. Mezi ty nejaktivněji využívané patří vkladové bankomaty na třech pražských pobočkách  OK POINT, a to na Vinohradské třídě, v historicky prvním otevřeném OK POINTu v Klimentské ulici a také v jednom z nejnovějších na ulici Milady Horákové. Průměrně se na jednom vkladomatu uskuteční více než 2 tisíce vkladů za měsíc,“ upřesňuje Radim Štantejský, manažer projektu OK POINT z Broker Consulting.

Do konce letošního roku se předpokládá, že na pobočkách OK POINT bude k dispozici na 50 vkladových bankomatů po celé republice…

 

Nejnověji je mají klienti mBank k dispozici v Ostravě, Pardubicích, Jičíně, Znojmě a v Praze na Kubáňském náměstí.

Na konci dubna přibyly ještě  pobočky v Jablonci nad Nisou a Chomutově, ty jsou také vybavené vkladovými bankomaty s non-stop provozem 24 hodin, 7 dní v týdnu.

 

Bankomat pozná falešnou bankovku

 

Pro vkládání hotovosti platí pár jednoduchých pravidel. Bankovky je potřeba vkládat volně, nesmí být tedy v obálce či třeba svázané gumičkou. Vhodné je mít je úhledně srovnané a ne poházené či přeložené. Vkladomaty umějí rozpoznat nejenom nepatřičná platidla – třeba jinou měnu či prázdný list papíru, ale i roztrhané či falešné bankovky. Dolní limit částky pro vložení většinou nebývá omezen, horní se pohybuje na hranici 350 tisíc korun na jeden vklad.

Zaujala Vás nabídka společnosti Broker Consulting a chtěli byste mít svůj vlastní OK POINT…

V České republice je stále řada míst, která na svůj OK POINT čekají!

 

Proto neváhejte a kontaktujte nás :

 

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace   


   

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchiszingu a chcete být podrobněji informováni o franchiszách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchiszingu – která franchisza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franchisz, kde je aktuální nabídka franchisz a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchiszignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisza a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchiszyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!