Díky lidskému přístupu ke klientům, diskuzím nad jejich přáními a šíří poskytovaných služeb, se OK POINTy staly jedním z nejrychleji rostoucích franšízových konceptů na tuzemském trhu. A v otevírání nových poboček dále pokračují – do dalších dvou desítek měst hledají vhodné franšízové partnery pro nové OK POINTy! Zajímá vás obor financí či realit? Ve spolupráci s Broker Consulting a mBank můžete vlastnit pobočku, kde obsloužíte klienty od A do Z.

 

 .

Ze stávajících 33 poboček se tak síť rozšiřuje na 38 OK POINTů, kde mohou klienti pohodlně vyřešit finance i reality na jednom místě.

 

Nově jsme zvětšili síť pražských poboček o OK POINTy v Praze 5 na Waltrovce a v Praze 10 na Kubánském náměstí. K nim se přidaly ještě Jablonec nad Nisou, Chomutov a Znojmo,“ uvádí Radim Štantejský, manažer projektu OK POINT z Broker Consulting, a dodává: „Do konce roku mám v plánu otevřít padesát OK POINTů po celé republice. Budeme mít také několik provozovatelů, kteří budou mít více než jeden OK POINT. Po Jitce Přibylové v Praze to budou v dohledné době na severní Moravě bratři Aleš a Marek Berbrovi.“

Do konce letošního roku se Broker Consulting plánuje dotknout hranice 50 poboček OK POINT v ČR.

 

 

Do kterých měst se síť OK POINT v dubnu rozšířila a kdo se postavil do čela nových franšízových poboček?

 

OK POINT Praha Waltrovka

Franšízantkou této pobočky se stala Jitka Přibylová, oblastní ředitelka Broker Consulting a provozovatelka OK POINTů v Praze v Klimentské ulici a na Rohanském nábřeží.

Pobočka se nachází v areálu bývalé továrny Waltrovka, kde v posledních letech vznikla moderní čtvrť s kancelářskými a rezidenčními budovami. Navíc se tato pobočka může pochlubit tím, že se jedná o největší OK POINT z celé franšízové sítě.

Pobočka je vybavena moderními technologiemi, dvěma privátními zónami a vkladomatem s provozem 24 hodin, 7 dní v týdnu. Klientům budou k dispozici čtyři finanční konzultanti. Dostupná je z nedaleké stanice metra Jinonice, autobusem či vlakem a také díky blízkosti dopravních tepen i vozem.

„Moderní a digitální technologie jsou pro Broker Consulting základem, na OK POINTech pracujeme on-line na tabletech, bez zbytečného papírování. Pilířem je aplikace Brok, která klientům pomáhá pochopit, o čem je Finanční plán Broker Consulting. Přináší zákaznický zážitek. Klient si díky ní umí představit, jaký bude výsledek našeho plánování za desítky let,“ vysvětluje franšízantka Jitka Přibylová.

adresa: Budova Mechanika 2, Walterovo nám. 329/3, 158 00  Praha

otevírací doba: PO, ST – 9.00 až 18.00, ÚT, ČT – 9.00 až 17.00, PÁ – 9.00 až 16.00

vkladomat: non-stop

 

OK POINT Praha Kubánské náměstí

Franšízantem této pražské pobočky je zkušený podnikatel Karel Horák.

Tato pobočka se naopak nachází ve staré zástavbě na pomezí městských částí Vršovice a Strašnice, nedaleko tramvajové zastávky Kubánské náměstí. OK POINT je vybaven moderními technologiemi, privátní zónou a vkladomatem s provozem 24 hodin, 7 dní v týdnu. Dostupný je jak městskou, tak i vlastní dopravou s možností parkování v přilehlých ulicích.

„Na OK POINTu se mi už od počátku líbila šíře nabízených finančních a realitních služeb, které opravdu dokážou pomoci celé rodině napříč generacemi. Franšíza je pro mne spojena nejenom s rodinnými financemi, ale i s rodinným podnikáním. Na pobočce jsme momentálně tři, kromě mne i dcera Adéla a kolega s desetiletou praxí v oboru,“ popisuje v krátkosti své podnikání s Broker Consulting franšízant Karel Horák.

adresa: Kubánské náměstí 1322/17, 100 00 Praha 10

otevírací doba: PO, ÚT, ČT – 9.00 až 17.00, ST – 9.00 až 18.00, PÁ – 9.00 až 15.00

vkladomat: non-stop

 

OK POINT Chomutov

Franšízantem se stal Jan Hlinovský, oblastní ředitel Broker Consulting.

Chomutovský OK POINT se nachází kousek od centra města v těsném sousedství Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj. Může se pochlubit skvělou dopravní dostupností s možností využití nedalekého parkoviště.  OK POINT je vybaven moderními technologiemi, privátní zónou a vkladomatem s provozem 24 hodin, 7 dní v týdnu.

 

„Vrcholový sport a finance potřebují pravidelný trénink. Bez něho se vám ani v jedné oblasti nebude dařit. A náš OK POINT je tady právě proto, abychom lidem pomáhali s trénováním jejich osobní financí, aby dosáhli co nejvyšších výkonů a výnosů,“ říká franšízant a bývalý volejbalista Jan Hlinovský.

adresa: Školní 5336, 430 01 Chomutov

otevírací doba: PO, ST, ČT, PA – 8.30 až 16.30, ÚT – 8.30 až 15.30

vkladomat: non-stop

 

OK POINT Znojmo

Franšízantem této pobočky je znojemský rodák a zkušený podnikatel Tomáš Mašek.

Sousedem znojemského OK POINTu je Kino Svět, pobočka se nachází na velké dopravní tepně a poblíž zastávky městské dopravy. I tento OK POINT je vybaven moderními technologiemi, privátní zónou a vkladomatem s provozem 24 hodin, 7 dní v týdnu.

„Jako podnikatel jsem hodně cestoval po celé České republice, kde jsem si v posledních dvou letech všiml přibývajících poboček OK POINT pod hlavičkou mBank a Broker Consulting. Sám jsem klientem této banky, takže jsem se o koncept začal více zajímat. Podmínky spolupráce, šíře nabízených služeb a dva silní partneři, mne přesvědčily natolik, až jsem se rozhodl si ve Znojmě otevřít vlastní OK POINT,“ vysvětluje Tomáš Mašek.

adresa: Havlíčkova 1, 669 02 Znojmo

otevírací doba: PO až PÁ – 8.30 až 17.00

vkladomat: non-stop

 

OK POINT Jablonec nad Nisou

Frašízantem OK POINT v Jablonci se stal Pavel Hamatschek, který má zkušenosti s franšízovým podnikáním jako provozovatel prodejen jednoho telefonního operátora.

V samém srdci severočeského města bižuterie, Jablonce nad Nisou, se nachází další OK POINT. Je umístěn na Mírovém náměstí v sousedství pobočky Komerční banky naproti funkcionalistické jablonecké radnici. Jablonecký OK POINT je vybaven moderními technologiemi, privátní zónou a vkladomatem s provozem 24 hodin, 7 dní v týdnu.

 

„Franšízové podnikání mi zcela vyhovuje z hlediska poskytované podpory ze strany franšízora v oblasti systému, administrativy, technologií, marketingu a právního servisu. Navíc finance vnímám jako obor s velkým obchodním potenciálem, vždyť peníze řeší každý z nás dnes a denně. A obyvatelé Jablonce a okolí mají díky OK POINTu nyní jedinečnou možnost vyřešit bankovní, pojistné a investiční produkty na jednom místě, stejně tak i reality,“ vyjmenovává Pavel Hamatschek.

adresa: Mírové náměstí 18, 466 01  Jablonec nad Nisou

otevírací doba: PO až PÁ – 9.00 až 17.30

vkladomat: non-stop

 

 

Čím jsou pobočky OK POINT výjimečné pro klienty?

 

Franšízová pobočka OK POINT je místem, kde mohou lidé sjednávat produkty a služby různých bank i pojišťoven a řešit realitní služby, aniž by museli navštěvovat několik různých filiálek.

 

Jaké výhody tyto pobočky představují pro franšízanty?

 

Výhodou  pro franšízanta je vstupní investice v maximální výši 1,5 milionů korun, která je mnohonásobně nižší než například u populárních franšíz z oblasti gastronomie. Svou roli hraje i prestiž finančního odvětví, která oslovuje zejména stávající úspěšné podnikatele či vrcholové manažery z korporací hledající druhou kariéru.

 

 .

Zaujala Vás tato podnikatelská příležitost a ptáte se, kde Broker Consulting plánuje otevřít další pobočky OK POINT?

Příležitosti pro otevření OK POINTu jsou nyní ve městech…

 

Praha, Příbram, Hodonín, Břeclav, Chrudim, Žďár nad Sázavou, Havířov, Čáslav, Kutná Hora, Třebíč, Tábor, Písek, Klatovy, Rokycany, Rakovník, Cheb, Aš, Kadaň a Vsetín.

 

Více se o franšízovém podnikání s OK POINT dočtete v dalších článcích.

 

Dotazy na podmínky spolupráce či vámi vybrané lokality vám rádi zodpovíme!

Napište nám, co vás zajímá:

 

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace   


   

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchiszingu a chcete být podrobněji informováni o franchiszách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchiszingu – která franchisza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franchisz, kde je aktuální nabídka franchisz a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchiszignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisza a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchiszyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!