Řetězec restaurací Pizza Hut společnosti AmRest v České republice rozšiřuje svou síť a hledá nové franšízanty. V současnosti Pizza Hut provozuje 16 restaurací v Česku a 3 na Slovensku, ve kterých si zákazníci mohou pochutnat na lahodných pizzách, těstovinách či kuřecích křidélkách.

Plány pro Českou republiku jsou ambiciózní. „Český trh je pro nás velmi důležitý. Rádi bychom otevírali až 4 nové restaurace ročně a uvítáme spolehlivé partnery v podobě nových franšízantů,“ říká Josef Vavrinec, Market Director Pizza Hut CZ & SK. Příležitost je ideální pro podnikatele, kteří za sebou chtějí mít partnera se silným zázemím velké a zavedené společnosti. Zkušenosti v gastronomii jsou velkou výhodou, ale restauraci světové úrovně může po patřičném zaškolení provozovat i investor původně mimo obor.

Podnikatelé mají na výběr hned ze dvou modelů franšízových restaurací – Delivery, tedy restauraci s rozvozem v hustě osídlených městských částech, kde si zákazník může objednat pizzu s sebou nebo s doručením domů. Druhým typem je Fast Casual restaurace s rozvozem a příjemným posezením, která nabízí zákazníkům obojí – objednání pizzy s doručením domů nebo posezení a konzumaci pizzy přímo v restauraci.

 

Franšízový model

  • Franšízová smlouva                                 10 let s možností prodloužení
  • Minimální hodnota investice                4 200 000 Kč
  • Vstupní poplatek                                       29 000 USD
  • Franšízový poplatek                                  6 % z čistého prodeje
  • Marketingový poplatek                          6 % z čistého prodeje

Přihlášku a více informací nalezete na www.franchise.pizzahut.cz.

 

Americkou značku Pizza Hut, jejíž historie sahá až do roku 1958, přivedla do České republiky společnost AmRest v roce 2017.  První dvě restaurace Pizza Hut se pro české zákazníky otevřely v Praze v OC Palladium a Westfield Chodov. Prahou ale expanze neskončila. Pizza Hut v průběhu let otevřel restaurace také v dalších krajských městech – v Brně, Ostravě, Liberci, Plzni nebo v Ústí nad Labem. Dnes mohou zákazníci navštívit celkem 16 restaurací Pizza Hut v České republice a 3 v Bratislavě na Slovensku.

 

AmRest Holdings SE se sídlem v Madridu je největším nezávislým nadnárodním provozovatelem restaurací ve střední a východní Evropě. Od roku 1993 získal na základě licenčních dohod a partnerské spolupráce do svého portfolia značky jako KFC, Pizza Hut, Burger King a Starbucks. V současnosti AmRest spravuje více než 2300 restaurací a kaváren. Společnost působí v 25 zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska, Španělska, Německa nebo Francie. Více než 48 000 zaměstnanců společnosti poskytuje každý den špičkové služby a nabízí výrobky té nejvyšší kvality. Více informací o společnosti AmRest naleznete na www.amrest.eu.

 

Kontakt:

Web: www.franchise.pizzahut.cz

Email: fransizapizzahut@amrest.eu