Franšíza do milionu s rychlou návratností?

Podle franšízora můžete mít celou investici do BODY EXPRESS /za licenci i speciální přístrojové vybavení/ už za rok zpátky a pak vám bude už jen vydělávat!

fransiza-bodyexpress-1

 

 

Potvrzuje to i reálná zkušenost novopečeného provozovatele této české fitness franšízy?

Zdá se vám roční návratnost milionové investice jako science fiction? Hovořili jsme s franšízantem, který se s fitness konceptem BODY EXPRESS dokázal během čtyř měsíců dostat z počátečních „červených čísel“ a už se „veze na vlně kladných čísel“!  Více o své nové podnikatelské zkušenosti s fitness franšízou BODY EXPRESS nám vypráví Jan Vrabec, sportovec tělem i duší, který ve sportu podnikání již řadu let…

Jan Vrabec, frašnízant konceptu BODY EXPRESS v Praze – Michli

Pane Vrabče, rozhodl jste se pro podnikání v oblasti fitess. Vybíral jste i z jiných oborů podnikání?

O jiných alternativách franšízy jsem vůbec neuvažoval. Mých posledních 40 let bylo spojeno s podnikáním v oblasti fitness a wellness, a proto jsem chtěl obecnou znalost tohoto prostředí využít. Navíc jsem přesvědčen, že pomáhat lidem v této oblasti jim může podstatně zlepšit kvalitu života, a to mně dávalo a dává smysl, plus možnost vlastní seberealizace…

Jak dlouho jste své budoucí podnikání řešil, než padlo definitivní rozhodnutí pro podnikání s franšízou BODY EXPRESS?

To rozhodnutí ve mně zrálo dost dlouho, možná skoro rok. Šlo o to, zda vůbec, kde, a podobně. Panovala ve mně zpočátku jistá obava z „převratného objevu“.

Jistě nejste sám, v kom „novinky“ vyvolávají jistou dávku nedůvěry a možná zbytečně… Mohl byste být konkrétnější? 

O možnosti budoucí spolupráce jsme s majitelem konceptu diskutovali delší dobu. Na jedné straně byla moje naprostá důvěra v pana Krmíčka (majitel konceptu, několikanásobný mistr republiky a také mistr světa ve sportovním aerobiku – pozn. redakce). Znali jsme se řadu let z podobného podnikání, kde jsme k sobě získali vzájemný respekt. Na druhé straně mě znejišťovala „převratnost či revolučnost“ konceptu. Skutečnost, že je možné veškeré pohybové aktivity zredukovat na 20 min jednou týdně jsem musel dost dlouho „vstřebávat“. Musel jsem si to sám několikrát vyzkoušet, abych uvěřil, že to může fungovat. Argumentem PRO také bylo, že podobné franšízy už úspěšně fungují.

Jak byste popsal připravenost značky ve Vašich začátcích, dostal jste kvalitní podporu?

V přijímání know how jsem se 100% procentně spolehnul na teoretický i prakticky vyzkoušený model franšízy. Jinak to ani nebylo možné. Již při hledání prostor jsem obdržel veškeré podklady a společně jsme probírali varianty business konceptů a plánů. Od získání prostor pak šlo všechno ráz na ráz. Během asi 14 dní bylo vše nainstalováno a připraveno k týdennímu zaškolení personálu a ostrému startu.Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

 Jak probíhal úplný začátek Vaší spolupráce s BODY EXPRESS? 

Vyhledávání a úprava prostor v Praze Michli, hledání personálu, formality spojené s novou firmou apod. mě časově zcela pohltily. Zde i v ostatním jsem se téměř slepě spolehl na podporu a zkušenost majitele franšízy. Experimentování nebo hledání  vlastních cest by bylo v lepším případě jen ukázkou toho „kudy cesta nevede“. Nemusím připomínat, že v této fázi hrál čas a s ním spojené peníze zásadní roli.

Jaký pohled máte na podnikání s BODY EXPRESS nyní? Po pár měsících ostrého provozu již zkušenosti a dojmy určitě máte..

Mé studio se po čtyřech měsících provozu dostalo do černých čísel. Není to ale jen „procházka růžovou alejí,“ spíš neustálé úsilí o získávání nových klientů a udržení špičkové kvality. Jsme ale na začátku, k čemuž získávání klientely patří. To nejtěžší máme za sebou  a šlo to, proto věřím v další progres – první měsíce mě přesvědčily, že na to koncept má.

Jak se Vám daří s novými klienty?

Je skvělé, že se nám klienti vracejí, a co je ještě větší odměnou, že jsou často vděčni, že jim tato forma tréninku hodně pomáhá.

Doporučil byste spolupráci s Body Express našim čtenářům?

Zda bych spolupráci s BODY EXPRESS doporučil? Ani ne tak doporučil jako vybídl, aby si to každý na sobě vyzkoušel. To by mohlo posunout názory tím správným směrem.

 franchising fitness studio Body Express s EMS přístroji - franšíza EMStlačítko katalgovový zápis

 

 

BODY EXPRESS, česká franšíza založená na zahraniční metodě cvičení s přístroji EMS!
O co jde? Co je ono EMS?
EMS je dnes nejrychlejší způsob, jak dostat tělo do kondice, odstranit svalové nerovnováhy a zhubnout. Novinka zvaná EMS při cvičení vysílá slabé elektrické impulzy (stejné jako si vytváří tělo samo), čímž zintenzivnění trénink a znásobí dosažené výsledky ze cvičení.
Forma cvičení s pomocí EMS přístrojů se v zahraničí těší již několik let velké oblibě a díky svým přednostem si své zákazníky poměrně rychle získává i mezi českou fitness klientelou.
Hlavním trhákem pro klienty je ČAS!
Pro efektivní cvičení totiž postačuje pouhých 20 minut týdně, namísto několikahodinových tréninků v klasickém fitness centru. Svůj trénink tak klient může hravě stihnout během obědové pauzy nebo cestou z práce nebo do práce, aniž by musel provádět zásadní škrty ve svém diáři. Další velkou výhodou pro klienty je flexibilita – to, že nemusí dopředu dlouho plánovat a balit tašku na cvičení – v BODY EXPRESS totiž nepotřebujete žádnou obuv, ani své oblečení, vše potřebné pro vás zajistí. A představte si situaci: vypadne vám pracovní schůzka, zvednete telefon, nebo kouknete na web, zda je ve fitku volno a jde se bez velkých příprav na „express cvičení“ – tomu říkám efektivní využití času :-).

Protože se v Česku EMS skutečně daří, a na trhu není mnoho center, které cvičení na EMS přístrojích nabízí, podnikání s BODY EXPRESS může být velmi zajímavá podnikatelská příležitost i pro vás!

Studio je možné otevřít na ploše 50 metrů ve městě nad 10.000 obyvatel.

Chcete získat další informace o této podnikatelské příležitosti s českou franchisou?

Můžete nás kdykoliv kontaktovat:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

   

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!