Pro majitele i manažery firem, poradenských společností či bank, studenty a další zájemce o informace ze světa businessu, pořádá Ekonomická fakulta Vysoké školy báňské praktické kurzy Franchising Akademie, zaměřené na budování sítí a franchising, coby odbytový systém 21. století.

franchising akademie pro veřejnost

Franchising je označován za odbytový systém budoucnosti, díky kterému vyrostly tisíce věhlasných nadnárodních společností i desítky českých. Mnozí odborníci, díky dnešní době založené na informacích, znalostech a fungování v síti, franchising v blízké budoucnosti vidí jako dominantní formu odbytu.

Franchisové podnikání je v ČR stále pod rouškou „tajemství“…

Není lehké získat informace o „opravdovém“ franchisingu, jeho pravidlech, zásadách, postupech, nahlédnout do manuálů úspěšných franchisových systémů je takřka nemožné. Diskutovat se zkušenými franchisory, právníky, IT specialisty je těžko dosažitelný cíl… každá franchisová síť si pečlivě chrání své know-how a není lehké se dozvědět více, než jsou běžné, nicneříkající informace, které se dají najít na internetu.

 

Franchising Akademie vám přináší unikátní možnost získat informace zblízka – zprostředkuje vám pohled do zákulisí systémů, poodhalí postupy přípravy, budování, i  efektivního řízení sítě i možností pro zahraniční expanzi!

 

Jak správně budovat, vést a rozšiřovat obchodní síť?

Kdy, pro koho a proč je v(ý)hodné aplikovat do sítě franchising? 

… odpovědi na tyto otázky v hlubším rozsahu získáte v rámci kurzu či jednotlivých modulů od renomovaných českých odborníků s bohatými zkušenostmi!

Součástí celého bloku kurzů jsou také praktická cvičení i průprava na využití získaných informací v praxi.


Zajímá vás, jakým tématům se věnují jednotlivé moduly přednášek?

Kompletní 6-ti denní program


Komu bude Franchising Akademie přínosná a kdo kurz jistě ocení?

    • zájemci o franchising,
    • podnikatelé, kteří zvažují rozšíření sítě provozoven formou franchisingu nebo převedení části své vlastní sítě na partnerskou/franchisovou,
    • zaměstnanci franchisových systémů, franchisový manažeři , expand manažeři apod.
    • studenti/absolventi VŠ, kteří se chtějí dále specializovat na franchisingové podnikání,
    • manažeři bank, právníci, IT specialisté,  … poskytující služby franchisovým systémům

 

Přihláška:

Chci nahlédnout pod pokličku světa franchisingu a získat cenné informace od zkušených odborníků… 

*

*

*