Se začátky podnikání je spojena celá řada úskalí. Chcete získat nezávislost, a přesto mít „v zádech“ jistotu, že vám někdo poradí a v případě potíží pomůže? Vyhněte se chybám svých předchůdců a nastartujte své podnikání v oboru, který se trvale rozvíjí – otevřete si franšízu na realitním trhu.

 

Rozhodnutí začít podnikat s sebou nese mnoho otázek, na které je potřeba si předem odpovědět:

 

Jaký obor si pro své podnikání vyberete?

 

Vkročíte do této nové životní etapy sami, nebo s někým dalším?

 

Jste připraveni na náročné začátky, které mohou znamenat omezení volného času a nemalé investice?

 

Unesete tíhu každodenního rozhodování, které bude mít zásadní vliv na váš úspěch či neúspěch?

 

Ať už si na výše uvedené otázky odpovíte jakkoliv, krok do neznáma v podobě podnikání vám může otevřít dveře k mnohem spokojenějšímu způsobu života. Stanete se pány svého vlastního času, začnete si vše řídit podle vlastního uvážení a aktuálních potřeb a získáte mnoho dalších benefitů, které úspěšně vybudovaná a řízená firma přináší. A ruku na srdce, kdo by o takovýto příjemný životní standard nestál?

 

Jak ale v podnikání dosáhnout pozitivních výsledků a zároveň přeskočit zdlouhavé a nejisté začátky, které k podnikání neodmyslitelně patří?

 

Zvolte si správný obor podnikání

 

Chcete-li se vydat cestou založení vlastní firmy, aniž byste riskovali, že se vydáte na doposud neprozkoumanou půdu, pak je pro vás skvělou příležitostí otevření pobočky některé z franšízových společností. Jenže jak si vybrat tu nejlepší?

 

Řada franšízových konceptů je založena na produktech či službách, které podléhají dočasným módním trendům a aktuálnímu vývoji hospodářské situace. Existují však také obory, které jsou nerozlučně spjaty s fungováním lidské společnosti. Jejich koncepce je založena na životních potřebách všech jednotlivců a ekonomická situace ji ovlivňuje jen minimálně. Jedním z takovýchto oborů je i trh s nemovitostmi. Neustále se měnící životní okolnosti každého z nás, ať už jde o osamostatňování se dětí od rodičů, svatby, zakládání rodin, pořizování nemovitostí dětem či stárnoucím rodičům, nebo vypořádání rozvodových a dědických řízení, vedou k tomu, že na realitním trhu není o zákazníky nikdy nouze.

 

Založte si vlastní pobočku, stavějte na spolupráci

Začít podnikat na trhu s realitami, který dlouhodobě neohrožují výkyvy ekonomiky, se zdá být ideální volbou. Co když ale nemáte žádné zkušenosti z oboru? Pusťte se do podnikání pod křídly zavedené značky realitní sítě RE/MAX, která má na trhu s realitami dlouholeté zkušenosti.

Prostor pro otevření další kanceláře je v současné době ve většině krajů a měst. Vaše myšlenka založit si novou pobočku tak dostane prakticky okamžitě zelenou. V případě, že se poblíž vámi vybraného místa už nachází další realitní kancelář, můžete jen získat. Na jednotlivé pobočky totiž RE/MAX nepohlíží jako na konkurenci. Vzájemná spolupráce v oblasti marketingu a mezi makléři naopak vede k mnohem rychlejšímu růstu a upevňování postavení obou kanceláří na trhu.

 

Chcete být na volné noze, ale děsí vás nejistota, která je s podnikáním obvykle spojena? Založte si vlastní realitní kancelář společnosti RE/MAX a získejte jistoty, které jinde nenajdete.

 

Učte se od ostatních a přeskočte náročné začátky

Co všechno potřebujete, pokud se chcete stát majitelem úspěšné pobočky realitní kanceláře RE/MAX?

 

Především podnikatelské nadšení, s ostatním vám už RE/MAX pomůže!

 

Otevřete-li si vlastní franšízovou pobočku, zkušení školitelé vás provedou celým procesem rozjezdu podnikání. Jako nový franšízant projdete důkladným systémem vzdělávání, který vás naučí se na trhu s realitami bez problémů pohybovat. K ruce dostanete vlastního mentora, a tak vás v začátcích nepřekvapí ani zpracovávání finančních plánů, koncepce pobočky, výkazů a plánování cash-flow. Roční intenzivní tréninkový plán vás zkrátka plně připraví na všechny činnosti související s vedením kanceláře, včetně budování vlastního týmu makléřů a komunikace se zákazníky.

 

Máte chuť podnikat? Pusťte se do toho!

 

Jste unavení z neustálého podřizování se nesmyslným pokynům? Nebaví vás práce v korporátu a chcete zkusit něco nového?

 

Získejte uplatnění v moderním oboru, který vás posune mezi spokojené podnikatele. Právě nyní je ideální doba, kdy začít. Spojte se s námi a získejte detailní informace, jak postupovat.

 

 

Získejte bližší informace o podnikání s franšízou RE/MAX 

 

Vyplňte, prosím, kontaktní formulář a my se vám brzy ozveme:

 

    Jméno

    E-mail

    Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

    Franchisa

    Doplňující informace