Už tomu bude téměř dvacet let, co si díky realitní kanceláři STING můžete pronajmout, koupit nebo prodat byt, dům nebo třeba pozemek.

 

Možná si ještě dnes pamatujete logo této známé realitní kanceláře – celé je zářivě žluté a byla na něm včelka. Symbolika, která vás v souvislosti s včelkou napadá, opravdu k RK STING sedí. Makléři pracují pilně jako včelky – vždyť k dnešnímu dni má STING už 37 poboček. Zdatní angličtináři postřehnou, že „sting“ v angličtině znamená žihadlo, z čehož poznáme, že STING je společnost dravá a ničeho se jen tak nezalekne. Dnes chystá realitní kancelář nové logo bez včelky, které ponese široký úsměv od ucha k uchu – přesně takový, jaký mají spokojení zákazníci s RK STING. V plánu je rozšířit své pole působnosti více do Čech a vidět tak úsměvy vykouzlené realitní kanceláří i tam.

 

Máme pro vás dobrou zprávu. Realitní kancelář STING se stále vyvíjí a nyní nabízí i možnost zapojit se do její franšízové sítě. Franšíza STING není jako mnoho jiných. Cílem zakládání franšízových poboček STING je především rozšířit povědomí o firmě po celých Čechách a ne jenom za každou cenu navyšovat zisky. „U nás bude vždy prioritou udržet standard námi poskytovaných služeb, nikoliv počet prodaných franšíz. Dlouhodobě je to cesta, jak se odlišit oproti ostatním franšízám.“ říká Martin Zaremba, majitel realitní skupiny STING. Proto si chce STING své nové franšízanty vybírat také podle toho, aby byli do práce zapálení, nadšení a aby byli pracovití. Franšízová spolupráce s RK STING pro vás jako franšízanta nebude znamenat žádné konkurenční prostředí mezi pobočkami, ale hlavně partnerství a spolupráci. Je vám franšíza STING sympatická? Pojďme společně nahlédnout ještě na pár číselných údajů o firmě.

 

Franšíza Sting

 

„Spokojený zákazník – spokojený franšízant – spokojeni všichni v RK STING.“

Tak bychom mohli popsat tajemství úspěchu celé Realitní kanceláře STING – dlouhodobě je index spokojenosti klientů vyšší než 92% a reklamací je pouze 0,04%, což je rekordně nízké procento. Není tedy divu, že na Moravě, odkud pochází, je STING realitní jedničkou.

 

Žádná zaškolování suchou teorií! Jako franšízant realitní sítě STING budete proškoleni přímo v terénu.

Největším problémem spousty neúspěšných realitních kanceláří je špatný a nedostatečný systém zaškolení nových makléřů. Často nemají potřebné vzdělání v oboru, žádnou praxi a do realitního koloběhu jsou hozeni jako ryba na souš. Pak se jen plácají a nadělají kolem sebe spoustu nepořádku. V RK STING ale kladou velký důraz na zaučení nových makléřů – franšízantů – přímo v terénu. Zkušení pracovníci realitní kanceláře se mohou stát tak zvanými STING garanty, kteří nováčka berou s sebou do terénu, aby se naučili všemu potřebnému přímo v praxi. Nový partner tak vidí skutečné případy, účastní se obchodních jednáních garanta a může si tak vyzkoušet vše „naživo“.

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

Jaké má vize a cíle franšíza  STING – realitní kancelář?

Především začít více působit v Čechách a vybudovat tam novou kvalitní síť franšízantů, které jejich práce bude bavit, a budou vydělávat. Cílem je, aby si franšízanti byli partnery, ne konkurenty a aby kvalita i servis franšízovým partnerům byly na úrovni, která usnadní provoz jejich realitní činnosti. Proto bude nabídka franšíz do jisté míry omezená. RK STING také vidí velký nevyužitý potenciál v tom, že stále zhruba 50 % lidí k prodeji svých nemovitosti vůbec RK nevyužívá a na tuto „díru na trhu“ se v budoucnu plánuje zaměřit. Budete třeba právě vy novým franšízantem, který pomůže tento doposud nevyužitý potenciál trhu využít?

Franšíza STING

 

Chcete si otevřít realitní kancelář pomocí franšízy? Podmínky jsou různé…

To potvrzuje také manažer franšízové sítě Realitní kanceláře STING, Pavel Bláha. Jejich realitní kancelář si totiž udělala průzkum franšízového prostředí a upravila své podmínky pro nové franšízanty tak, jim vyhovovaly a franšíza STING byla pro ně reálně dosažitelnou i životaschopnou.

„Před nastavením franšízových podmínek jsme uskutečnili velký kvalitativní průzkum. Ptali jsme se mnoha majitelů franšíz (realitních i nerealitních), lidí z příbuzných oborů i samotných realitních makléřů, jak si představují ideální franšízu. Co od ní očekávají a jaké mají potřeby. Samozřejmě jsme se ptali i na ideální podmínky spolupráce a výhody, které od franšízy chtějí. Výsledky byly hodně zajímavé a díky nim jsme nastavili naše podmínky i služby franšízovým partnerům. Velmi výrazně jsme vyšli vstříc například v cenových podmínkách, které si jiné franšízové řetězce nemohou dovolit, neboť je franšízová síť živí. Nás nikoliv. Jsme realitní a investiční skupina a franšízová síť je pro nás nástroj, jak více rozšířit značku STING na západ naší republiky. Můžeme si dovolit poskytnout komplexní servis za extrémně nízké odvody.“ Vysvětluje nastavení franšízových podmínek STINGu Pavel Bláha a na závěr ještě připomíná:

„Možnost okamžité kooperace se 37 vlastními pobočkami, zaškolení STING Garanty přímo v terénu, možnost využití financí na nákupy nemovitostí či oddlužení, ale i úspora nákladů nebo dobré jméno společnosti, to jsou výhody pro každého franšízanta. Chcete-li úspěšně podnikat a poskytovat kvalitní servis na realitním trhu, otevřete si franšízovou realitní kancelář STING.

Zaujala Vás Franšíza Sting? podívejte se na jejich katalogový zápis.

autor: Ing. Magda Malá

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

Franchising – odkazy, které se Vám mohou hodit…

Přemýšlíte, v čem podnikat? Napadlo Vás, že franchising nabízí zajímavé možnosti podnikání? Lámete si hlavu a nevíte, jak začít podnikat s konkrétní franchisou? Pomůžeme Vám! 

Pokud se o franchisové podnikání zajímáte, ale nemáte úplně jasno v tom, jaké má franchising výhody či nevýhody, přečtete si tento článek. Anebo pořád tápete ve franchisingové hantýrce? Připravili jsme pro Vás krátký příspěvek, kde Vám ve franchisingové terminologii uděláme jasno. Nebo již nákup franšízy delší dobu zvažujete, ale chtěli byste vědět, na co si dát pozor či nač se připravit?

V záložce „články“ naleznete veškeré odpovědi na různé otázky v jednotlivých příspěvcích, avšak pokud na našem webu odpověď  na Váš dotaz nenajdete, velmi rádi Vám odpovíme osobně – neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli otázkami či připomínkami! Jsme tady pro Vás.